Şimdi Ara

İnci (gönül rahatlığıyla silinebilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullmetal Chemist -- 22 Ağustos 2013; 9:57:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vördümz.
  • la yürü git lan inci candır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memcho

la yürü git lan inci candır.

Candır dediğin o kişiler anne babana sövüyor ama

• forumları çocuk ve işsiz güçsüz embesille dolu. yolda görsem tipine bakmam hepzi filozof forumda

adamları kaale bile almayın bence

bunu yazan incicinin içtiğini getirin

söyledikleri haklı şeylerden biri yöneticelerin gereksiz ceza vermeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesadam -- 22 Ağustos 2013; 9:45:32 >
  • İnci sözlük bozdu da ondan. Yeni nesillerin hepsini at çöpe. 4'ten sonrası çöp.
  • ordaki küfürler emin ol ki kişiyi kaale alınarak edilen küfür değil. kimse kimseyi takmıyo zaten maksat küfür ederken bile yaratıcılık adamlar öyle küfür ediyolar ki gülmekten yarılırsın. yani şunu diyim böle kavgada falan ciddi ciddi birey ele alınarak edilen küfür yok. sanal, öylesine komik olmak için dediğim gibi kimse kimseyi tınlamıyo zaten ki niye küfür ediyon lan demez kimse orda. ha son nesiller artık biraz bozuk o ayrı yaratıcılık git gide düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketto plazma

Beyler inci sözlük sitesine bir gireyim dedim. Girdiğime pişman oldum. Donanimhaber başlığında resmen anne babalarımıza küfrediyorlarsinirleri kaldırmayayacak olan bakmasın bu arada.
    Link vermeyeceğim, mobilim. Ccc.incisozluk.cc adresine girerek arama kısmına donanimhaber yazarsanız vörürsünz

küfürlere değil de diğer yorumlara katılıyorum. okudum incideki yorumları adamlar doğru söylüyor sorun yok

konu dışı bebelerle kaynıyor ki adam sözlükte son yorumlarda bunu ispatlamış. adminler hakkında da doğru söylüyorlar ki her şeyde bir uyarı ya da ceza veriyorlar. sorun yok yani

• tamam sakinim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armstrong26 -- 22 Ağustos 2013; 10:07:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.