Şimdi Ara

İnceliğiyle rekor kıran Samsung Galaxy Tab S5e tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
7
Favori
10.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onboardx

Hayırlı olsun hocam.Nereden ve kaça aldınız?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Letgo'dan çok düzgün bir beyefendiden aldım. Gerçekten cihaza çok iyi bakmış. Tablet ve klavyeye 550 lira verdim. Az önce mesai arkadaşım 750 lira verdi :)

İnceliğiyle rekor kıran Samsung Galaxy Tab S5e tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

İnceliğiyle rekor kıran Samsung Galaxy Tab S5e tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 16 Ekim 2019; 17:50:32 >

• Güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    28nm chipset ile işiniz kolay değil
    ama bu fiyata tablet almak da bedava güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

28nm chipset ile işiniz kolay değil
    ama bu fiyata tablet almak da bedava güle güle kullanın.
    Teşekkürler, oyun yaşımız geçti. Bunun dışında cihaz müthiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 16 Ekim 2019; 20:32:36 >
    slm hocam fiyat cok iyi. tab s babama 4 sene once 1000 tl almistim halen kullnimi inceligi ile super cihaz

ama o bluetooth klavyeyi hic gormemistim harika gorunuyor

nerden nasil bulurum cok begendim kilifi

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

slm hocam fiyat cok iyi. tab s babama 4 sene once 1000 tl almistim halen kullnimi inceligi ile super cihaz

ama o bluetooth klavyeyi hic gormemistim harika gorunuyor

nerden nasil bulurum cok begendim kilifi
    Dostum klavyeyi alınca ben de merak ettim. Nedir, kaçadır diye? Şu an satışı yok ama bir ara PDA Teknoloji'de 190 liraya satılıyormuş.
    https://www.pdateknoloji.com/samsung-tab-s-10-5-bluetooth-klavye-orjinal-ejct800twegtr_50615.html

Aynı klavye bende daha önceden vardı fakat tab s4 ile tam uyumlu değil
    nispeten açık konumda sorun çıkarmıyor ama kapalı konumda tablet küçük geliyor sizdeki tam uyumlu sanırım.
    görseldekinin aynısı benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Dostum klavyeyi alınca ben de merak ettim. Nedir, kaçadır diye? Şu an satışı yok ama bir ara PDA Teknoloji'de 190 liraya satılıyormuş.
    https://www.pdateknoloji.com/samsung-tab-s-10-5-bluetooth-klavye-orjinal-ejct800twegtr_50615.html

Alıntıları Göster
    çok güzel kılıf geçmite görsem direk alırdım...
    bronz rengine aktım ama hiç bir yerde stok yok...

• Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Evet benimki tam uyumlu, sanıyorum ki alan kişi ya aynı anda aldı ya da ikisi bir arada kampanya vardı (ikincisi yüksek ihtimal)

Aslında klavye pek kullanmam ama bu aynı zamanda kılıf gibi duruyor yani bir takım oldu, birbirinden ayıramam.

Bu arada bahsettiğiniz chipsetten dolayı bir yavaşlama, takılma vs yaşamadım, gayet akıcı bir cihaz. Çünkü oyun oynamam, Twitter, Youtube, Netflix, internette gezinti, akşam gelen maillere bakarım ve hafta sonu Super Lig ve Premier Lig maçlarını seyrederim yani cihazı kasacak bir durum oluşmuyor.
    süper işine yaraması en önemlisi cihazın ne olduğunun çok önemi yok.

e-kitap okuyucu moon reader tavsiye ederim bu arada tablet ile çok işe yarıyor.

reklam engelleyici de ad-guard.

pro sürümleri telegram/teknolojix kanalında var mutlaka yüklemelisiniz.
  • quote:

süper işine yaraması en önemlisi cihazın ne olduğunun çok önemi yok.

e-kitap okuyucu moon reader tavsiye ederim bu arada tablet ile çok işe yarıyor.

reklam engelleyici de ad-guard.

pro sürümleri telegram/teknolojix kanalında var mutlaka yüklemelisiniz.
    Teşekkür ederim, gerçekten çok rantabl kullanıyorum.

Moon Reader zaten kullanıyordum ama henüz kitapları aktarmaya fırsat olmadı.

Netflix ve maç yayınlarını çok izlerim. Aldıktan sonra bu cihaza ne kadar ihtiyacım olduğunu anladım. Hele ki bu fiyata alınca.

https://turuz.com/ e-kitap ücretsiz indirmek içinde bu siteyi kullanabilirsiniz.
    Harika, çok teşekkür ederim.

Size de S7/S7 Edge başlığından aşinayım.

evet 2,5 senedir oradayım.
    şimdi telegram da aktifiz. eğer kullanmıyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim. tablet ile de harika çalışan versiyonu var. rahat edersiniz.https://t.me/teknolojix kanalına gelin.
  • quote:

evet 2,5 senedir oradayım.
    şimdi telegram da aktifiz. eğer kullanmıyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim. tablet ile de harika çalışan versiyonu var. rahat edersiniz.https://t.me/teknolojix kanalına gelin.
    Dostum teşekkür ederim.

Bazen foruma bakıyorum, hangi konular konuşuluyor diye ama root, rom gibi konular pek ilgimi çekmiyor, sonuçta aynı telefon. Bu işlere ayıracak enerjimi daha farklı yerlerde harcıyorum. Selamlar.
    bahsettiğim şey root ile falan alakalı değil apk paylaşımı ile alakalı :)
    telegram grubundaki programlara baktım da hep Google play den paylaşılmış linkler
    programların malum linkleri yokmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Yanlış bakmışsınız apk yüklü programın ne olduğu anlatmak için google play linki yazılı sadece. Telegram da dosya halinde yüklü aşağı doğru bakan oka basmanız gerekir apk yı indirmek için.
    tmm şimdi anladım teşekkürler

• tabletin wifi gücüyle alakalı sorun yaşayan var mı

netteki yorumlardan birinde wifi aygıtı tabletin yan tarafına konumlandırıldığı için çekim gücünün zayıf olduğu yazılmış

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.