Şimdi Ara

İncehesap mağduriyeti.Yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Para iadesi tarafıma yapılmıştır. Konu kapanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemalD94 -- 17 Haziran 2020; 0:43:42 >

• Daha dün maksimum 20 gün içinde belli olacak diye mesaj yazmışlardı. Kartı bugün gönderdiler. Telefonla aradığımda bios güncellemesi yaptığını öğrendim servisin. Bios güncellemesinin coil whine üzerinde bir etkisi olmadığını bildiğim için kabul etmedim ve kutuyu dahi açmadım. Açmamamın diğer sebebi de servisin karta verebileceği herhangi bir kozmetik sorununun üzerime kalmasını istemedim. Yarın kargolayacağım incehesap a. Umarım bu mağduriyete artık bi son verirler ve para iademi en kısa sürede yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemalD94 -- 3 Haziran 2020; 17:26:44 >
  • Teknoloji şans işi hocam son durum nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • an itibariyle iade için telefonla aradım ve 20dk dır 1. sırada olduğumu söyleyip oyalıyor sistem. Kesinlikle telefona çıkmıyor ahlaksızlar. Eğer iade, değişim, garanti sizin için önemliyse buradan bir alışveriş yapmayın nitekim muhattap bulamayacaksınız ve zamanınızı çalacaklar.
  • Para iademi sonunda yapmışlar. Ancak o kadar iban numaramı verip rica etmeme rağmen kapanan kartıma göndermişler genede parayı. Bugün bankayı aradım hesabıma 3 iş günü içinde geçireceklerini söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemalD94 -- 17 Haziran 2020; 0:43:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.