Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dhKARACAN , dhKARACAN Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.038.128
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kobra90

acaba b450 anakart işlemciyi besler mi sizce nasıl

anakart olmamış
  • Arkadaşlar demin yukarıda yazmıştım işlemci satın aldım Hesabımdan 2000 TL para çıkışı oldu ancak internet sitesinde Satın aldığım ürün görünmüyordu ben de banka mı aramıştım bankadan Konu ile ilgili geri dönüş beklerken incehesap Sitesinden mesajları gören Osman bey kendisinden Allah razı olsun demin bana ulaştı İnternet kaynaklı sistemsel bir hata olduğunu söyledi korkulacak bir durum olmadığını söyledi , Gerçekten çok mutlu oldum
    Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum
    Umarım alışveriş iki taraf içinde hayırlı olur hayırlı geceler dilerim
    Edit:
    Osman bey ,demin bankamdan paramın hesabıma geri yatırıldığı söylendi
    Ben de tekrardan alışveriş yaptım şu anda sipariş alındı umarım alışveriş iki taraf içinde hayırlı olur inşaAllah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 11 Ekim 2019; 20:56:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı yemek üzereyim 19.55 te misafir geldi

• Ben göremiyorum mobilden sıkıntı mı var misafir geldi tam zamanı ya

• fiyatlar iyi ben sepete ekliyebiliyorum herşeyi. Ama almayacağım tabi. Monitörü bilmem ama 350TL'ye 512gb nvme ssd bedavaymış.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callofdutyf -- 11 Ekim 2019; 22:28:52 >
  • Eeee? Kimse 3700x almamış.
    Bu fiyata kapışılması gerekmiyor muydu?

Bir de şöyle sorayım. En fazla rtx 2070 veya 1080ti ile oyun oynamak için 1400-1500 tl'ye 3600 mü, 1999 tl'ye 3700x işlemci mi?

Yayın, render filan yapmayacağım.
  • Bu m2 ssd hakkında adam gibi bilgi bulamadım internette. İops değeri filanda göremedim. Aldık ama hayırlısı bakalım.
  • evet maalesef anakart cılız kalıyor. zaten fiyat 3000 üstü sıkıntı yapacağı için vazgeçtim.
    aklımda ryzen 5 3600 ve rx 5700 vardı n11 bakacağım fiyatlar uygun gelmezse ya ekran kartında yada işlemci tarafında yeni nesili beklemeyi düşünüyorum.
  • Nasıl abandınız siteye mobilden açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra90

evet maalesef anakart cılız kalıyor. zaten fiyat 3000 üstü sıkıntı yapacağı için vazgeçtim.
    aklımda ryzen 5 3600 ve rx 5700 vardı n11 bakacağım fiyatlar uygun gelmezse ya ekran kartında yada işlemci tarafında yeni nesili beklemeyi düşünüyorum.
    ryzen 5 3600 efsane bir işlemci. bende 11.11 de onu alacağım.
  • 3700x stogu hemen ne ara bitti diye şaşıranlar faillediler 2. yi almaya calısan hınzırlar sizi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airkan94

Gigabyte B450M S2H AMD B450 bu anakart ile 3400g alsam anakart direkt görür mü işlemciyi
    Anakartın kutusunda "RYZEN 3000 READY" gibi bir ibare bulunuyorsa, bios güncel versiyondur direk tanır ryzen 3000 serisi işlemcileri.

Gelen ürünün kutusunda "RYZEN 2000 READY" yazıyorsa geçmiş olsun 2000 serisi bir işlemci takıp bios update yapmanız lazım
  • ihtiyacım olmamasına rağmen 2.pc için gigabyte b450 ve m2 512 gb'lik ssd'den kaptım bir tane. Ram ile kasayı kaçırdım kötü oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

ihtiyacım olmamasına rağmen 2.pc için gigabyte b450 ve m2 512 gb'lik ssd'den kaptım bir tane. Ram ile kasayı kaçırdım kötü oldu
    ramde bilindik marka alın. n11 de çekle bilindik bir markayı 2x8gb 3000 mhz 400 tlye getirirsiniz.
  • Taksit olunca fiyat artıyor. Bu yönden kötü olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

ramde bilindik marka alın. n11 de çekle bilindik bir markayı 2x8gb 3000 mhz 400 tlye getirirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bu ekran kartını alayım mı sizce hocam?

Asus EX-RX 570-O4G Expedition - 799 TL

Edit: ALDIM GİTTİ :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 11 Ekim 2019; 21:38:30 >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Çok ihtiyacınız yoksa tavsiye etmem. Farklı markaların 4GB modeli bundan daha düşük fiyatlar da görmüştü.

Zaten yeni oyunlarla birlikte 4GB devri yavaştan kapanmaya başladı. 6-7 GB vram kullanan oyunlar görmeye başladık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 11 Ekim 2019; 21:47:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: le passager

Çok ihtiyacınız yoksa tavsiye etmem. Farklı markaların 4GB modeli bundan daha düşük fiyatlar da görmüştü.

Zaten yeni oyunlarla birlikte 4GB devri yavaştan kapanmaya başladı. 6-7 GB vram kullanan oyunlar görmeye başladık.
    1080p üstüne çıkmayacağım kesin olduğu için 4 gb ramine takılmayayım dedim ve aldım.
  • s0kup kullanıcısına yanıt
    Puhahahha :D

İlk 10 dk sitenin yavaşlığını görmediniz sanırım. İşlemciye tıklıyorduk otomatikman ana sayfaya atıyordu.
    Bunun üzerine dedik herhalde bitti.

Sonra baktık ki anasayfaya atmayı bıraktı, işlemciyi göstermeye başladı. Daha 2 tane satılmış. 18 tanesi duruyor.
    Zaten en son baktığımda kampanya başladıktan 1 buçuk saat sonra hala stoklarda 5 tane gözüküyordu.

Bence oldukça yavaş satıldı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.