Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.193
Cevap
230
Favori
1.038.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sapphire 6800xt nitro+ isteriz güzel fiyata.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Daha dün yeni çıktı hemen koymazlar kampanyaya. 😂😂
  • 5600 islemci ve 3060 ekran karti plx @incehesap.com

• @incehesap.com a320m anakart pls

• 3090 nedir ya bir 3060 ti 3070 koyunda millet alsın. @incehesap.com

• @incehesap.com flash bellek nedir yaw Allah aşkına :D

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt

• adamlar çanta koymuş allahım ya hiç mi bulamadınız bişey ya macun falan koyun bari gerçi geçen koydukları macun indirimle daha pahalı fiyat yazıyordu hahahaha

• Arkadaşlar eski laptopun SSD kapasitesini artırmak için Team CX2 1 TB ssd alınır mı sizce? Önceki Dram liydi, bunda dram yokmuş...

• ahaha bu kadar kötü bir gaming gecesi görmedim galiba  sanırım sebebi yeni bir pc toplayacagımdan dolayıdır xd . İşe yarar elle tutulur birşey yok 3 tane flash bellek , 2 mousepad , notebook sırt çantası sogutucu felan filan derken daha orta segment ne ekran kartı geldi ne işlemci ne de anakart . bekleyelim sonuna kadar bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basaramadimm -- 15 Ocak 2021; 19:26:2 >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

laptop 5 yılın üzerinde ise aliexpressten getir 600 e ssdler var iş görür orada

• aksesuar gecesi olmuş bugün :D

5 yılın üzerinde, 6-7 yıldır 256 lık Sandisk Ultra var üzerinde. Bu 600 e düşse alınır ama 2 hafta önceki indirimde aynısını 699 a satmışlardı.

• Cougar Vortex RGB FCB Led 120mm 3 Adet Set Kasa Fanı anakart üzerinden rgb ve fan hızı kontrolü var mıdır ki yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler

Gecen hafta ki gibi 1650süper veyahut 5500xt gelse fena olmaz. 5500xt nin 8 gb ligi 2300e kadar okeyim ama 4 gb si bile gelmeyecek baksana :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

699 güzel fiyatmış eğer yine o fiyatları görürse alabilirsin 256gb ultrayıda 250 tl den okutursun

• 4gb liği 1500e gelmişti. 8lige 2300 çok değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turankaya42 T kullanıcısına yanıt

biliyorum geçen hafta güzel ürünler gelmişti fakat bu hafta hiç öyle elle tutulacak birşey yok. 8lik konusundada valla 2hafta önce itopyada 2010 tl ye görmüştüm ama şuan ki stok durumuda göz önünde olunca 2300 verebilirim dostum malesef  

• Sen 3090 sat 6900xt sat kasa olarak 220t koy sığarmı o kartlar o kasaya koysana 5000d.
  • Konuyu Sıcak fırsatlara taşımayı unutmuşuz.  

>> Sıcak Fırsatlar

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.