Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2199 olsa yıkarlardı orayı da eh işte, yine de fena sayılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • statius kullanıcısına yanıt
    1649a düştü sepete ekledim onu bile alamadım ne saçma bir şey
  • limonlucif L kullanıcısına yanıt

Samsung LF24T350FHMXUF 24" 75Hz HDMI FreeSync Çerçevesiz IPS 

Bunu tavsiye ederim ben 950 ye almıstım.

• tyro06 kullanıcısına yanıt
    Tek eksiği tek girişi var ama samsung tabi. Teşekkürler bu ürünü takipte kalıcam
  • Arkadaş bizim insanlarda tuaf. Nasıl bir mantık tutulması var anlayamıyorum. Şimdi Ryzen 5 3600 1649 TL satıyorlar. Bu işlemci zaten 1660 TL ye zaten satılıyor. Kaldı ki ince hesapta peşin fiyatına veriyor taksit olayına girdin mi işler vahim. Ürün nasıl stokları tükeniyor bu şekilde hiç anlam veremiyorum. Alanlara selam olsun

• İhtiyacı olana SSD alınır bu geceden başka da bir şey alınmaz..İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• Msi Sıvı soğutma 34 adet gözüküyor fakat stokta yok İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• 2400g iyi gibi fiyatı?

• James Donkey 712 aldım 250 TL ye, iyi midir sizce?
  • R5 3600 gördüm listede, iyi bari bekleyeyim bakalım dedim. Zaten sepetteydi işlemci, 22 olduğu gibi fiyata baktım 1649 TL diyordu. Sepette devam dedim site çöktü bir şeyler oldu 22:03 gibi düzeldi ve sepette bir baktım eski fiyata gelmiş, tükenmiş bile. İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

Millet işlemciye karşı açlık falan mı çekiyor bu ne hız ya. Zaten 20 adet stok da baya komikmiş.

• stoklar bir azalıp bir artıyor ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbacktoback

Arkadaş bizim insanlarda tuaf. Nasıl bir mantık tutulması var anlayamıyorum. Şimdi Ryzen 5 3600 1649 TL satıyorlar. Bu işlemci zaten 1660 TL ye zaten satılıyor. Kaldı ki ince hesapta peşin fiyatına veriyor taksit olayına girdin mi işler vahim. Ürün nasıl stokları tükeniyor bu şekilde hiç anlam veremiyorum. Alanlara selam olsun

Hocam yanlış anlamayın ama, lütfen bir ara 2.El forumuna girin ve bakın. Ekran kartlarındaki saçma fiyatların aynısını işlemcide de (3600x) göreceksiniz.

1500 TL den aşağı denk gelmedim son zamanlarda, hatta şu an 9 ay garantisi kalmış işlemciye 1650 TL isteyen ilanı halihazırda görebilirsiniz.

• msi b460m aldım çok ucuz da değildi ama ihtiyaçtan 50 lira 50 liradır

• çöp denilen bir çok şey tükenmiş:) 10400f den geçiş yapmayı düşünüyordum , sağlık olsun ...

sabah malum siteye düşer ilanlar...

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • 10700f aldım. Ödeme yapılmasına rağmen ödeme ekranında takıldı kaldı. Sayfayı yenilediğimde ödeme onaylandı yazıyordu. Mükemmel bir fiyat olmasa da 2399 lira fena fiyat değil gibi.

• Merhaba arkadaşlar

Asus Rog Strix Scope Blue Switch Kablolu TR Q Gaming (Oyuncu) Klavye

sizce alınır mı bu? Ben bunun TKL olanını almayı düşünüyordum 866 ya. şimdi bu 899 lira fiyatta fena değil gibi. Büyük geliyor keske TKL olsaydı ama ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyro06 -- 15 Ocak 2021; 22:31:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capacitor

çöp denilen bir çok şey tükenmiş:) 10400f den geçiş yapmayı düşünüyordum , sağlık olsun ...

sabah malum siteye düşer ilanlar...

Neden geçmeyi düşündünüz bu işlemciye i5 10400f ile sıkıntı yaşadığınız durumlar mı oluştu?

• Ben hala bu stokların satın alınarak tüketildiğine inanmıyorum.

Zaman ayarlı geriye sayıyor muhtemelen.

• msi b460m pro ve team 500'lük m2 kaptık.

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.