Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.038.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Genel olarak yazdım isim verme zorunluluğum yok. Firmanın genel durumuna bakarsak zaten anlaşılır gelen şikayetlerden sonra İnstagram yorumları bile kapatmışlar.

Tipik "incehesap" hareketleri. Bi tarafta bunlar var bi tarafta ta tam tersi sanki onlara hiçbir sıkıntı olmamış gibi yok işte 3 günde iade aldım. Şöyle iyiler böyle harikalar.

Yani ben şunu anladım incehesap ismini biz yanlış yani en azından ben yanlış anlamışım o başka türlü incehesapları kastediyorlarmış :)

Allahın izniyle yarın zorda olsa ptt ye gideceğim. Gelişmeleri buradan yazacağım. Dinleyen dostlar olur illaki.
    çok zorlamayın kendinizi ptt gitmek için bırakın kalsınlar öyle sağlıgınızdan önemli değildir.
  • Şunu da söyleyeyim arkadaşlar
    . Benim öyle youtube kanalları gibi süper uber bir gelirim yok. 12 taksitle aldım. Her ay düzenli ödüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iade icin yolladigim monitoru 22 sinde teslim aldilar. Cayma hakki bildirim dilekcemi de yolladim. Bugun iademi yapin diye mesaj ettim. Monitoru ariza cart curt servisine yollamislar. 20 gün icinde netlesecekmis. Ulan sanirsin monitoru aldim 1 hafta kullanip geri yollladim. Sadece monitoru cikarttim denedim baktim iyi degil durum paketledim teslim aldiktan 1 saat sonra kargoya verdim. Nerden önume cikti bu gaming gecesi ve bu site ulan durup dururken sikinti actik basimiza. Urunu teslim aldiktan sonra kac gunde iade yapmalari gerekiyor yasal olarak 20 gun mü? Ona gore thh basvurumu hazirladim isleme sokacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam

Öncelikle teşekkür ederim. Ben bazı şeylerden kısa kısa aldım bu ürünü o kadar basit değil ki? Benim için önemli en azından kafam rahat eder

• metin hocam sizi digiturk konusundan tanıyorum. böyle bir olay yaşamanıza üzüldüm, geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben anakart aldım geldi bugün, sadece kargo poşetine koyup göndermişler, görünce bi gerildim insan düzgün bi koruyucu ile sarar yinede şimdilik bi sıkıntı yok gibi, sıkıntılı ürün gelenler düşünmeden iade etsin
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Teşekkürler hocam. Dostlar bu zamanda gerekiyor. Ne yapacağız bakalım. Ben hayatımda kimseyi üzmemeye çalıştım böyle şeyler yaşamak koyuyor be hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Iade icin yolladigim monitoru 22 sinde teslim aldilar. Cayma hakki bildirim dilekcemi de yolladim. Bugun iademi yapin diye mesaj ettim. Monitoru ariza cart curt servisine yollamislar. 20 gün icinde netlesecekmis. Ulan sanirsin monitoru aldim 1 hafta kullanip geri yollladim. Sadece monitoru cikarttim denedim baktim iyi degil durum paketledim teslim aldiktan 1 saat sonra kargoya verdim. Nerden önume cikti bu gaming gecesi ve bu site ulan durup dururken sikinti actik basimiza. Urunu teslim aldiktan sonra kac gunde iade yapmalari gerekiyor yasal olarak 20 gun mü? Ona gore thh basvurumu hazirladim isleme sokacagim.
    evet aynı süreci yaşıyacağım haftalarca monitörsüz kalıcam :) hangi ürünü almıştınız?
  • Msi hocam 27 inc bir monitor. Benim monitorum varken gittim aldim bir de hiyar gibi :) Samsung 27 inc 2k 4ms monitorum var va panel ama bunun ms 1 diye aldim o da çöp çikti. Bazi seyleri zorlamamak lazim ama iste saçmalıyor insan hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 3 günde iade aldım diyenler yalan söylüyorlar diyorsun yani. Firma içinse "ince ince" dolandırıcılık yapıyor diyorsun yanlış anlamadıysam. Çok ciddi suçlamalar hocam bunlar. Mahkeme'ye gidin bakalım, bizde buradan gelişmeleri yazdığınızda bilgilenmiş olalım.
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    Önce tüketici hakem heyetine başvuru yapıp deneyeceğim hayırlısı ile.

Hocam mesajlarınızın alayı incehesap gaming mevzusunda. Bir bağınız mı var bu incehesapla?
  • 😂

Öyle demeyin Hocam adam çok şanslı ilk onun sipariş kargoya verilir her zaman en hasarsız ürün ona gönderilir biz üveyiz :)

Size cevap veriş tarzından zaten firmayla ilgili biri olduğu anlaşılıyor hocamda ben yine de sordum. Çalışan ya da trol değil üstelik. Baya üzerine alınmış dolandırıcılık mevzusunu.
  • Yarası olan gocunur demişler ben ortaya laf attım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Iade icin yolladigim monitoru 22 sinde teslim aldilar. Cayma hakki bildirim dilekcemi de yolladim. Bugun iademi yapin diye mesaj ettim. Monitoru ariza cart curt servisine yollamislar. 20 gün icinde netlesecekmis. Ulan sanirsin monitoru aldim 1 hafta kullanip geri yollladim. Sadece monitoru cikarttim denedim baktim iyi degil durum paketledim teslim aldiktan 1 saat sonra kargoya verdim. Nerden önume cikti bu gaming gecesi ve bu site ulan durup dururken sikinti actik basimiza. Urunu teslim aldiktan sonra kac gunde iade yapmalari gerekiyor yasal olarak 20 gun mü? Ona gore thh basvurumu hazirladim isleme sokacagim.
    Hocam öncelikle şunu yazayım işlem yasal. Açıklamaya gelince; cayma hakkını kullanarak yaptığınız iade ürünü, eğer kutusu hiç açılmadan yollamış olsaydınız iade ücreti 3 iş günü içinde kartınıza iade olurdu. Fakat ürün kutusu açılıp denendikten sonra yaptığınız iadelerde, iade edilen ürün kontrol amaçlı yetkili servise gönderilir. Burada bahsedilen 20 gün değil 20 iş günüdür. İncehesap sitesinde çalışma günleri içinde Cumartesi öğlene kadar da olsa iş günü olduğu için sadece pazar günlerini saymayarak 20 iş gününü hesaplayabilirsiniz. Bu tamir süresi olarak geçen gün sayısı daha önce 30 iş günü idi sonrasında 20 iş gününe düşürüldü. Bu servise giden ürün bu süre içinde incelendikten sonra sorunsuz raporu çıkarsa size iadesi gerçekleştirilir.

Sizi de ufaktan uyarıyor aslında hocam anlamışsınızdır. Hayır ben hepsiburada ve n11 den şaşmayan adam gittim bunlardan nasıl alışveriş yaptım onu anlamıyorum. Her türlü paramı alırım o ayrı da ne gerek var yani uğraşmaya.
    Öyle bir şey yok

İnternet alışverişlerinde tekrar satışı mümkün olan tüm ürünler koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde iade hakkı vardır. Kesinlikle servis kararı beklemek zorunda değildir tüketici.

Aydın ağaoğlu donanımhaber videosunu izleyebilirsiniz dilerseniz.

• Hocam Merhabalar

Bende alacağım inşallah.

Ben daha önce hepsiburada ve n11 den de alışveriş yaptım kutusunuda açtım ve iade ettim 3 günü geçmeden param iade oldu. Kaldı ki ben iade edebileceğimi göz önünde bulundurup geldiği gibi yollamak için çok özenle açarım. Açarken fotoğrafını çekerim ki kutuya yanlış koymiyim diye. Monitör bana nasıl geldiyse öyle gönderdim. Servise falan gittiğine de inanmıyorum. Yarın iyice araştırıp konuyu ne yapabilirim bakıcam.
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.