Şimdi Ara

İnce:'Erdoğan'ın miting yapmadığı ülkede biz de yapmayacağız.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • Muharrem İnce: "Erdoğan'ın miting yapmadığı ülkede biz de yapmayacağız."

  Erdoğan'a miting yasağı getiren ülkeye kendisinin de gitmeyeceğini, şartların eşit olması gerektiğini söyleyen Muharrem İnce'yi bir Ak Parti'li olarak şaşkınlıkla tebrik ediyorum.Bu adam CHP'Lİ olamaz.CHP liler doğru da olsa yanlış da olsa Tayyip Bey'in karşısındadır.Hayırlı işlere Tayyip yaptıysa karşıdır ama bu adam 4. köprüyü yapıcam diyor.İnşallah ciddi bir oy alır( ama kazanmasın) da bizimkilere aklı başında bi rakip çıkar.Yıllardır kalitesiz muhalefet yüzünden güç zehirlenmesi yaşıyoruz.Kendisini hiç hazetmezdim ama ilgimi çekmeye başladı.hadi hayırlısı

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı > • Geçenlerde bi konuda chp'de siyaset yapmayı bilen yok demiştim, sözümü geri alıyorum bu adama "siyaset" kelimesini de nasıl yapacağınıda iyi biliyormuş. KK yerine bu olsaymış CHP başında bariz çok daha başarılı olurmuş.
 • o değilde akşener ne oldu ?  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 15 Mayıs 2018; 11:30:2 >
 • hımm niye erdoğana miting yasağı olan ülkede inceye yasak yokmu?
 • hemen gaza geliyosunuz reyizden çok da bi farkı yok. Ne ustun bi zekasi ne akademik kariyeri ne de politika yeteneği var. Ehven-i şer olabilir ama piyasanın ehven-i şeri şu anda Meral Akşenerdir.

  Edit= Bu arada muharremin samimiyetine ve karakterine guveniyorum fakat partisinin rezil durumu ve kendisinin saydigim sebeplerle iktidara gelmesine pek sicak bakmiyorum zira hem secmen olarak hem parti ve lider olarak her ne kadar ideolojileri farklı olsa da ak partiye cok benzedigini dusunuyorum.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenİcraEdenAvukat -- 15 Mayıs 2018; 12:2:11 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ResenİcraEdenAvukat

  hemen gaza geliyosunuz reyizden çok da bi farkı yok. Ne ustun bi zekasi ne akademik kariyeri ne de politika yeteneği var. Ehven-i şer olabilir ama piyasanın ehven-i şeri şu anda Meral Akşenerdir.

  Edit= Bu arada muharremin samimiyetine ve karakterine guveniyorum fakat partisinin rezil durumu ve kendisinin saydigim sebeplerle iktidara gelmesine pek sicak bakmiyorum zira hem secmen olarak hem parti ve lider olarak her ne kadar ideolojileri farklı olsa da ak partiye cok benzedigini dusunuyorum.
  Ben bu adamın cumhurbaşkanı olmasını çok isterim ancak şartlar Akşenerin desteklenilmesini gerektiriyor. Bu adam her şeyin başında bir öğretmen, bence bu ülkenim en önemli ihtiyacı, reel manada bilgili, idealist öğrenci yetiştirebilecek, kültürlü, eğitimci öğretmenler. Aslında gökte ararken yerde bulduk inceyi ancak malesef ki oyumu akşenere vereceğim. Umarım İnce söylediği gibi başkan yardımcısı konumuna getirilir seçilmese bile.Akşenerin de yanlış bir seçim olmadığını düşünüyorum bu ülke için çalışacağına inanıyorum ama gözümde İnce bir gömlek daha üstün. Rte ye gelecek olursak artık dinlenme vakti geldi torunlarıyla vakit geçirsin artık.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalan Söylemeyen Adam -- 15 Mayıs 2018; 12:1:36 >
  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

  Ben bu adamın cumhurbaşkanı olmasını çok isterim ancak şartlar Akşenerin desteklenilmesini gerektiriyor. Bu adam her şeyin başında bir öğretmen, bence bu ülkenim en önemli ihtiyacı, reel manada bilgili, idealist öğrenci yetiştirebilecek, kültürlü, eğitimci öğretmenler. Aslında gökte ararken yerde bulduk inceyi ancak malesef ki oyumu akşenere vereceğim. Umarım İnce söylediği gibi başkan yardımcısı konumuna getirilir seçilmese bile.Akşenerin de yanlış bir seçim olmadığını düşünüyorum bu ülke için çalışacağına inanıyorum ama gözümde İnce bir gömlek daha üstün. Rte ye gelecek olursak artık dinlenme vakti geldi torunlarıyla vakit geçirsin artık.

  Alıntıları Göster
  Hocam bu ülkenin asıl ihtiyacı Prof Dr Özgür demirtaş gibi adamlar.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ResenİcraEdenAvukat

  Hocam bu ülkenin asıl ihtiyacı Prof Dr Özgür demirtaş gibi adamlar.

  Alıntıları Göster
  Hocam bana soracak olursanız öyle adamlar başkanın fikir alacağı önemli insanlar olmalı. Siyaset üstü olmalılar yani. Düşünsene öyle bi Türkiyede yaşamalıyız ki ülkede ekonomi ,eğitim ,savunma sanayi ülkenin yetiştirdiği en önemli profesörlere emanet edilmeli. Fikir babası olmalılar , ülkede yönlendirme yapmalılar.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalan Söylemeyen Adam -- 15 Mayıs 2018; 12:9:45 >
  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • Türkiyenin cumhurbaşkanın karşısında olmak hiç doğru olmaz,

  üstelik doğru yaptığı işlerde, yanında olmak lzım,

  Tayyip Bey'in karşısında kişisel olabilirsin,

  Türkiye cumhurbaşkanlığı külliyesi, bir devlet kurumudur burası hükümet çalışanlarına hizmet veriyor,

  Burayı kişisel bir saraymış gibi lanse etmek bunun üzerinden düşmanlık tesis etmek çok yanlışdır

  Bu olsa olsa yurt dışı emperyalistlerin amacı olabilir.

  yarın başkası seçilirse seçilen başkanlığında hizmet vermeye devm edecek.

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

  Hocam bana soracak olursanız öyle adamlar başkanın fikir alacağı önemli insanlar olmalı. Siyaset üstü olmalılar yani. Düşünsene öyle bi Türkiyede yaşamalıyız ki ülkede ekonomi ,eğitim ,savunma sanayi ülkenin yetiştirdiği en önemli profesörlere emanet edilmeli. Fikir babası olmalılar , ülkede yönlendirme yapmalılar.

  Alıntıları Göster
  Bizim ülkede ister reyiz ister aksener ister meral olsun oyle bir kultur olmadigi icin o dediğiniz çok uygulanmıyor

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.