Şimdi Ara

İnce den Erdoğana : Hava durumu bile senden çok izleniyor... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
355 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muharreme her gün cuma :D

0,5 yaş gurubu espiriler.
    seçimin twitter ve burasi gibi mecralar dan kazanildiğini sana yüzbinlerce koyun var.
    seçim akşamı gelince, oylarımız calındı ,trafoya kedi girdi.elektrikler gitti,demeye başlarsınız. :D :D

her seçim aynı şeyleri yaşamaktan bıkmayan %25 lik kesim var.
  • Boş boş konuşuyor. Ülke yönetme laf kalabalığı yapmaya benzemez. İnce'de de Meral Akşener'de de bırakın ülke yönetmeyi ahır yönetecek kapasite bile yok. Şimdi bazı 'ilerici , çok kültürlü, entel ' arkadaşlar hoplayacak.

*

Adamın yazdığı şiirlerden, geçmiş konuşmalarından kapasitesi belli oluyor zaten.

*

Erdoğan 'a da bir ton eleştirim olduğunu geçmiş yorumlarımı okuyanlar bilir. Ancak mevcut durumda sağ-muhafazakar çevrelerden sağlam aklı başında (Mesela içinde Ali Babacan'ın olduğu) bir oluşum çıkana kadar Erdoğan'la devam.

*

Madem Ince' de bu kadar cevher vardı da chp niye partinin başına getirmedi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleeper kullanıcısına yanıt
    Haha laf sokma ile mi baskan olacak

• burçak B kullanıcısına yanıt
    Gördük iktidarınızı

Bu millet uyandı fetöculere oy vermez.

Neyse size de blok

• Demek ki Erdogana oy atanlar adami daha dinlemeden bir kac lafiyla koru korune oy atiyorlar. Doktora falan 2 oy hakki verilmeli boyle olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9FEC7A6EC

İnce den Erdoğana : Hava durumu bile senden çok izleniyor...

• https://www.takvim.com.tr/webtv/video-haber/video/muharrem-ince-kursuye-gelen-cocugu-fircalayarak-kovdu
    https://www.youtube.com/watch?v=MbhbGCS9zk4 selo ya özgürlük naraları at izi it izi karışmış chp de

ince nin seçim konuşmasında yanına gelen çocuğa davranışı....bir dinle belki konuşması yada diyeceği şeyle ilgili seni yüceltecek ama kızıyor çocuğa adamın şimdiden tahammülü yok vatandaşa...miting alanlarında var buna benzer olaylar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhann06 -- 20 Haziran 2018; 1:39:33 >

• Radyo Mevlana R kullanıcısına yanıt
    ince:::Niğde de miting yapıyor ama halisdemirin mezarını ziyaret etmiyor sonrada açıklamasında namaz kılmıyorum ama HERGÜN cuma ya gidiyorum diyor her tarafı hata bu şahsın
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Ne saçmalıyorsun aga sen, adam resmi izlenme oranlarına göre konuşuyor yok reyizi dünya izliyo diyosun. Kanıt? Diğer adaylardan daha fazla izlendiğine ve dünyanın izlediğine tek bir kanıt göster?

Adam olsa cb ye ismiyle hitap etmez diyosun, senin reyizinin ağzı bu. Her mitingde kemal muharrem Bay muharrem dersen karşılında adam sana Sayın Rte diye mi hitap eder? Az insan olun objektif yorumlayın bazı şeyleri. Ki İnce en son raddede rte nin seviyesine indi bunu da gör. Sonra troll diyince biz suçlu oluyoruz, adam resmi izlenmeye göre konuşuyo bu hala reyizi dünya izliyo diyor. Aynen aynen dünya demekki Asterix ve hava durumunu reyizin konuşmasından daha çok beğenmiş ki daha ön sıradalar👍🏻

• Benimle tv ye çık da havan olsun dedi bir de. Adam müthiş ya.

• Adam dahiydide hic olduda neden genel baskan yapmayıp buyuk baskanlıga layık gormus bu ilerici arkadaslar? Laf sokmus davet etmis. Bunlar mahalle agzı konusmları. Ulkeyi ucuracagım, herkese gul takacagım eee neyle yapacaaannn. Uzanı hatırlayanlarınız vardır. İzmirde yuksek oy almıstı hani. Millet verse ona oy verirdi nedn vermedi? Kuantum diyorum atom diyorum abdest alıyorum haydiiiii. 4 gun sonra izlenme oranları netlesecek sabır biraz. Demokrasi sabır işi bekleyeceksin. Dünya dönüyor İnce bey hemde ince ince yasemince. Yinede basarılar. Emegine saygı duyuyorum.
  • Hayaller dünyasında çok da sevindirik olmayın beyler Ülke yönetmek rakı-meze sofralarındaki muhabbete benzemez geçin o işleri. Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacağız. Allah devletimize milletimize ordumuza zeval vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanridanKutBolmus -- 20 Haziran 2018; 3:50:30 >
  • Neden suc olsun ya. Baksana Hergun gidiyormus cumaya. Bundan guzel bir sey olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhann06

ince:::Niğde de miting yapıyor ama halisdemirin mezarını ziyaret etmiyor sonrada açıklamasında namaz kılmıyorum ama HERGÜN cuma ya gidiyorum diyor her tarafı hata bu şahsın
    Halisdemir’in mezarını ziyaret ettiği fotoğrafları paylaştı.

• seçim akşamı = kesin oy çaldılar 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Laf sokmamış prim yapıyor işte

O miting saatinde izlenme oranlarını paylaşsın boş yapıyor

• shefy kullanıcısına yanıt
    Ne güzel her gün cuma namazı kılan bir cumhurbaşkanımız olacak

Gerçi cb olduktan sonra yine dinsiz biri olur ya neyse ama muhafazakar kesim yemez bu ali cengiz olaylarını açık açık çık dinsiz olduğunu itiraf et sn ince halkı şimdiden kandırmaya başladın

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Laf sokmamış prim yapıyor işte

O miting saatinde izlenme oranlarını paylaşsın boş yapıyor
    Aynı anda farklı kanallar mitingleri vermediği için karşılaştırmak imkansız.

Fakat canlı yayınların sosyal medya üzerinden takibinde de İnce fark atıyor.

Er meydanına ikisi de çıksa keşke, korkak sloganları hiç atılmasa koca miting alanlarında. Üzülüyor insan.

• Muharrem İnce her gün cuma namazı kılıyormuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.