Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.320
Cevap
190
Favori
1.753.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Serkan Balcı

Sayın Zupper79,

Implant sayısı 8-10 taneyi buldugunda , 1.000 TL den çarpılmıyor, o zaman toplu ve cok sayıda implant oldugu için fiyatta indirim yapılıyor. Yerli implant için 10 tanede birim fiyat 500 TL ye, avrupa menşeili implantta da tanesi 750TL ye kadar inebilir,

Butcenize uygun sekilde size imkan sunabilecek yerlere aramanızda fayda var, malzeme konusunda çok fazla seçenek oldugu gibi, uygulamayı yapıcak olan hekim alternatifide cok fazla. Size tavsiyem öncelikle uygulamayı gerçekleştirecek olan dişhekiminin UZMAN olması ve gerekli hiyjen kurallarına dikkat ederek uygulamayı gerçekleştirmesidir.

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!!

Alıntıları Göster
    tşk.

bunun alt yapısını yaptırdık diyelim. en uygun maliyetli yerli implant yaptırdık.

yarın bi gün maddi olanaağımız durumumuz olduğunda üst yapıyı yanı porselen kısmı ithal alıp değiştirtebilirmiyiz kolaylıkla ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zupper79

tşk.

bunun alt yapısını yaptırdık diyelim. en uygun maliyetli yerli implant yaptırdık.

yarın bi gün maddi olanaağımız durumumuz olduğunda üst yapıyı yanı porselen kısmı ithal alıp değiştirtebilirmiyiz kolaylıkla ?

Alıntıları Göster
    bu implantların üstündeki dişin fiyatı ne kadar.

yani implant ücretine üstüne takılan diş de dahil mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

bu implantların üstündeki dişin fiyatı ne kadar.

yani implant ücretine üstüne takılan diş de dahil mi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Balcı -- 30 Eylül 2012; 20:46:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Balcı

.

Alıntıları Göster
    Merhaba İstanbul Avcılar tarafındayım.

alt dişim implant olmalı fakat kemik tozu da gerektiyorum özel doktorum 2000 TL fiyat çekti.

Şöyle uygun en fazla 1300 TL ye kadar implant diş yaptırabileceğim yer arıyorum.Bu arada çapa yı düşünüyorum ama önerirmisiniz, fiyatları nedir? yada başka yerler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wr3cker

Merhaba İstanbul Avcılar tarafındayım.

alt dişim implant olmalı fakat kemik tozu da gerektiyorum özel doktorum 2000 TL fiyat çekti.

Şöyle uygun en fazla 1300 TL ye kadar implant diş yaptırabileceğim yer arıyorum.Bu arada çapa yı düşünüyorum ama önerirmisiniz, fiyatları nedir? yada başka yerler ?

implant yaptıracağın en uygun yer burası

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: medcezir82

Lamine diş kaplama yapılacak dişin ön yüzeyi hafiften törpülenerek sonrasında üstüne tırnak kadar ince porselen yaprağın yapıştırılmasıyla yapılan bir diş tedavisi uygulamasıdır. Biraz teferruatlıdır ama dişlere çok güzel yani estetik bir görünüm sağlar. Buna estetik diş hekimliği uygulaması denilmektedir.

sadece gösteriş mi oluyor.

fındık , fıstık , ceviz gibi sert ürünleri yiyemeyecekmiyiz.

kırılma riski nedir ?

Kırılma riski hakkında pek bilgim yok. ama lamine dişler genelde ön dişlere yapılıt istersen doktorlardan daha geniş bilgi alabilirsin.

0212 266 50 93 ( Bahri bey tam bir bilgi verebilir. )

yada zirkonyum diş yaptırabilirsin

www.zirkonyumdis.com.tr
    buraya bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medcezir82 -- 1 Ekim 2012; 0:13:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Lamine diş kaplama yapılacak dişin ön yüzeyi hafiften törpülenerek sonrasında üstüne tırnak kadar ince porselen yaprağın yapıştırılmasıyla yapılan bir diş tedavisi uygulamasıdır. Biraz teferruatlıdır ama dişlere çok güzel yani estetik bir görünüm sağlar. Buna estetik diş hekimliği uygulaması denilmektedir.

sadece gösteriş mi oluyor.

fındık , fıstık , ceviz gibi sert ürünleri yiyemeyecekmiyiz.

kırılma riski nedir ?

Kırılma riski hakkında pek bilgim yok. ama lamine dişler genelde ön dişlere yapılıt istersen doktorlardan daha geniş bilgi alabilirsin.

0212 266 50 93 ( Bahri bey tam bir bilgi verebilir. )

yada zirkonyum diş yaptırabilirsin

www.zirkonyumdis.com.tr
    buraya bakabilirsin.

Alıntıları Göster
    Laminete veneer protezler diğer metal destekli protezlere göre daha kırılgandır... Normal beslenme alışkanlığınızda hiçbir değişiklik olmaz herşeyi yiğip içebilirsiniz.. Fındık fıstık gibi kabuklu yiğecekleri doğal dişimizle dahi kırmamamız gerekir..

• quote:

tşk.

Porselen kısımın ithali yada yerlisi ucuzu yada pahalısı yoktur... porselenin materyalleri arasındaki ucuz ve pahalı materyal maliyeti çok fazla etkikemez.. Porseleni yapan diş teknisyeni ne kadar iyi bir sanatçı ise, Dİşlerin simetrisini, renk tonlamasını, ne kadar başaralı yapabiliyorsa o protez o kadar kalitelidir.. Ağıza takılan diş tamamen el işçiliği ile üretilir.. Porselenden daha estetik olan Zirkonyum protezi implant ve porselen takıldıktan yıllar sonra dahi değiştirebilirsiniz.. implantlar ağızda kaldığı sürece üst yapıda istenilen değişiklik yapılabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanturki

quote:

tşk.

Porselen kısımın ithali yada yerlisi ucuzu yada pahalısı yoktur... porselenin materyalleri arasındaki ucuz ve pahalı materyal maliyeti çok fazla etkikemez.. Porseleni yapan diş teknisyeni ne kadar iyi bir sanatçı ise, Dİşlerin simetrisini, renk tonlamasını, ne kadar başaralı yapabiliyorsa o protez o kadar kalitelidir.. Ağıza takılan diş tamamen el işçiliği ile üretilir.. Porselenden daha estetik olan Zirkonyum protezi implant ve porselen takıldıktan yıllar sonra dahi değiştirebilirsiniz.. implantlar ağızda kaldığı sürece üst yapıda istenilen değişiklik yapılabilir..

Alıntıları Göster
    teşekkürler zamanınızı ayırıp tatmin edici cevaplar veriyosunuz diğer pazarlama odaklı, kusura bakmasınlar ama tabiri caizse 'parazitlik' yapan arkdaşlar gibi insanların aklını çelmeye çalışmıyosunuz. Siz olmasanız şu sayfada , bu sayfaya girilmez.

Ben mesela üstte ortadaki 6 dişimi yaptırıcam, estetik olsun diye bahsettiğiniz zirkonyum protezi yaptırsam tabi mümkün olduğunda beyaz olmasınıda isterim. alttaki kendi dişlerimle renk uyumu olması için öncelikle alttaki dişleri beyazlatabilirmiyim. daha sonra ona uygun üstteki dişlerinde tonunu ayarlatabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 2 Ekim 2012; 1:55:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunlu.gelin

5 tane implant diş yapılacak 9 bin ytl istediler:S yeditepede nasıl acaba fiyatlar .bizim gittiğimiz hastane özeldide

Alıntıları Göster
    Neden implant fiyatları yüksek?
    Bir tanıdık vasıtasıyla implant yaptırdım. Sadece implant fiyatını ödemem yeterli olacağını söylediler. Ne kadar diye sordum 150 usd dediler. Çok araştırmıştım, uzak doğu yada çin malı olduğunu sandım. Fakat ürünün italyan malı %100 garantili olduğunu söylediler. Sorun şu, neden bu kadar ucuz bir ürün fahiş fiyatlara takılıyor. Sigorta bu parayı çok rahatlıkla karşılayabilir.

Tv ye çıkan uzman cerrahlar 5 dk da yaptıklarını kasıla kasıla anlatıyorlar. Sonradan ögrendim, ayda 50-100 uygun fiyata uygulamaktansa, 10 hastaya 1500-2000 TL ye yapıyorlar sonra 1 ay yatıyorlar.

Hani kamu yararı ? Hiç mi Allah' tan korkmuyorlar? Lütfen bu konuyla alakalı platform oluşturun.

• quote:

teşekkürler zamanınızı ayırıp tatmin edici cevaplar veriyosunuz diğer pazarlama odaklı, kusura bakmasınlar ama tabiri caizse 'parazitlik' yapan arkdaşlar gibi insanların aklını çelmeye çalışmıyosunuz. Siz olmasanız şu sayfada , bu sayfaya girilmez.

Ben mesela üstte ortadaki 6 dişimi yaptırıcam, estetik olsun diye bahsettiğiniz zirkonyum protezi yaptırsam tabi mümkün olduğunda beyaz olmasınıda isterim. alttaki kendi dişlerimle renk uyumu olması için öncelikle alttaki dişleri beyazlatabilirmiyim. daha sonra ona uygun üstteki dişlerinde tonunu ayarlatabilirmiyim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar hepinize kolay gelsin ve bu başarılı ve aydınlatıcı bilgilerinizi hiç erinmeden üşenmeden başdan aşağı okudum. Sizin samimiyetinize güvenerek benimde bi sorum olacak. Birçok arkadaşım gibi bende implant yaptırmayı düşünüyorum. Benim sorum kime neye hangi paralara diye degil. Bu işlemin fiyatları ne zaman düşücek Bu tedavi yöntemi avamı halkına ne zaman hitap edicek Hani şimdi ordan arkadaşın biri çıkar der Sağlık bu paranın ne ehemmiyeti var. Zaten asgari ücrete çalışıyosun bi implant yaptırabilmen için (1500-2000 tl ) iki aylığını yemeden içmeden kenara koyman lazım ki öyle bişe zaten olamaz. Yani anlatmak istediğim Herkes her birey her fert ne zaman implant yaptırabilecek uygun fiyatlara.
    Hepinize teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AbrahaM

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin ve bu başarılı ve aydınlatıcı bilgilerinizi hiç erinmeden üşenmeden başdan aşağı okudum. Sizin samimiyetinize güvenerek benimde bi sorum olacak. Birçok arkadaşım gibi bende implant yaptırmayı düşünüyorum. Benim sorum kime neye hangi paralara diye degil. Bu işlemin fiyatları ne zaman düşücek Bu tedavi yöntemi avamı halkına ne zaman hitap edicek Hani şimdi ordan arkadaşın biri çıkar der Sağlık bu paranın ne ehemmiyeti var. Zaten asgari ücrete çalışıyosun bi implant yaptırabilmen için (1500-2000 tl ) iki aylığını yemeden içmeden kenara koyman lazım ki öyle bişe zaten olamaz. Yani anlatmak istediğim Herkes her birey her fert ne zaman implant yaptırabilecek uygun fiyatlara.
    Hepinize teşekkür ediyorum

Alıntıları Göster
    320985t6n,n, m.set.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rob dö şambır -- 30 Nisan 2013; 14:00:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rob dö şambır

320985t6n,n, m.set.

Alıntıları Göster
    Ben o paraları vermeyip veremeyip aylarca sıra bekledigim için bu fiyatlar biraz fazla geliyo zaten. Tabi burda bahsi geçen şahıs beni degilim sadece benim gibi olan herkes.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oldrooster

emek kutsal..... alin teride.... arkadaslar israil yapimi implants fiatlari ebay.comda ..$85 tanesi... alibaba.com dis implantslari satiliyor bu iki yere uye olunmasi gerekiyor....
    turkiyeden uye olunup satin alindigin da gumruge takilirmi bilemiyecegim.. istanbul da semt semt deyisiyor implants fiyatlari...israil turkiye yapimi implantslari halk tabakasinin yapdirabilecegi implants'lar ....yerli israil implants fiyatlari.. 700 lirayi gecmemeli bu benim fikrim.. cogu kilinikler eruo dolar fiati
    soyluyorlar turk lirasi soyleseler dilerinde tuymu biter:)))))) sonuc herkes ozgur istedigi markayi yapdirmak da istedigi dis hekimine gitmekle..
    sonucda zenginler bu formu okumuyolar onlara imlants fiyatlari kurdan fiyati:))ozetle... arasdirmakla insan tahmini ne oduyecegini bilebiliyor implants konusun da...implants yapdiracaginiz dis hekiminin gozunun icine bakin.... anlatirken.... 3 tane bagimsiz fikir alin oyle karar verin .. gercegi turkiyemizde moda haline geliyor hekim dovmek:))) implants yapan dis hekimi yanlis uygulama yaparsa siz hekimin 32 disini dokseniz yeterli:)))))))))))) zaten ben full takma protezliyim:)))
    her sey herkezin gonlunce ola...

ağızımda hiç diş kalmasa bile yinede israil malı implat yaptırmam. param ona yetiyor diye bu kadarda alçalmam yani ben şahsen. Diş yaptırmaya muhtaç insanlarıda israil'in milli servetine katkıda bulunmaya özendirmeniz sizin açınızdan bence çok büyük bi zayıflık.

Alıntıları Göster
    neden israil yapimi implants yapdirmak zayif lik!!! olsun!musevi isverenlerin isyerlerinde calismasin o zman turkiyedeki vatandaslarimiz!!!
    bu dami zayiflik?i hz google gunumuzde her sey arasdiriliyor..iki kere ikinin dort etdgi gibi herkes ozgur istedgi implants markasi yapdirmakla istedgi dis hekimine gitmekle..dislerde sagligin bir parcasi oldguna gore yerlisi israili almani isvicresi isveci amarika yapimi ne farkederki herkes kesesine uygun olani yapdirir..nuckleos implan ka marklari ile hic bir yorum okumadim yabanci webler de..ozelikle http://www.osseonews.com/what-implant-brand-is-this/.......

• quote:

Orijinalden alıntı: destekkk

Bir tanıdık vasıtasıyla implant yaptırdım. Sadece implant fiyatını ödemem yeterli olacağını söylediler. Ne kadar diye sordum 150 usd dediler. Çok araştırmıştım, uzak doğu yada çin malı olduğunu sandım. Fakat ürünün italyan malı %100 garantili olduğunu söylediler. Sorun şu, neden bu kadar ucuz bir ürün fahiş fiyatlara takılıyor. Sigorta bu parayı çok rahatlıkla karşılayabilir.

Tv ye çıkan uzman cerrahlar 5 dk da yaptıklarını kasıla kasıla anlatıyorlar. Sonradan ögrendim, ayda 50-100 uygun fiyata uygulamaktansa, 10 hastaya 1500-2000 TL ye yapıyorlar sonra 1 ay yatıyorlar.

Hani kamu yararı ? Hiç mi Allah' tan korkmuyorlar? Lütfen bu konuyla alakalı platform oluşturun.

işte bende bunu demek istiyorum birader.

yeri geliyor yıllarca ağır eğitim almış cerrahlar çok daha ucuza çok daha karmaşık cerrahi operasyonlar yaparken. Hekim yada teknisyen seviyesinde olan diş alanında çalışan kişiler implant yaparken 5 dakikalık bir iş için çok çok yüksek paralar kazanma hesabı yapıyolar ve şunuda ayırarak söylüyorum bunu herkes için söylemek haddime değil insani değil ama çoğuda olaya sadece pazarlama ve para gözüyle bakıyıor insan sağlığını, pskolojisini bile 2. plana alabiliyor.

Bunun adı çok net ama kabalaşmaya gerek yok.

Hatta burda pazarlamacıların bile mantalitesine bakarsan rahatsız olmaman mümkün değil.

Bu bahsettiğim şahısların yukarıdaki yorumlarına bakarmısın. Buna zengin işi diye bakmayın yeaaaaa. altı üstü 1000 tl diyo adam :))

tamam hadi paramızı gözden çıkartıyoruz eli sıkılık yapmıyoruz ama ben şahsen paramı birine verip bi iş yaptırıcaksam karşımdaki inasnın erdemli düşünen bi insan olmasınıda isterdim. Mesela senin bahsettiğin gibi fahiş fiyatla günde 2 kişiyle uğraşayım diye düşünen biri yerine çalışkan olup gündde 5-10 kişini dişini daha uygun fiyattan yapabilme erdemine sahip insanlara para kazandırmak daha iyi. Bende o insanı bulmadan bu dişleri yaptırmam arkdaş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 2 Ekim 2012; 15:55:26 >

• quote:

İmplantın malzeme maliyetinin 250 TL cıvarında olduğunda haklısınız..Burda yazı yazan arkadaşların verdiği bilgiye göre Üniversite Hastanelerinde 200 TL operasyon ücreti alarak yaklaşık 500 TL ye implant yapıldığını hesaplayabiliriz..Devlette bunu bu şekilde yapıyor şu anda..Hastanelerde sıra varmıdır ? Hizmet kalitesi nedir bunlarıda Devlet Üniversite Hastanelerine giden arkadaşlar burada paylaşırlarsa öğreniriz..

İğne ve uyuşma süresini saymazsak 5 dakika süreside doğrudur..Kendim yaşadım biliyorum..(8 dakika olsa haksız olmam umarım)..Diş çekmekten daha kolay bir işlemdir ..Hiç kimse korku kaygı duymasın..

İmplantın olabilecek en mükemmel işlem olduğunuda söyleyebilirim..Kendi dişiniz gibi kullanabildiğiniz insan icadı harika bir buluş..

Gelelim 1500-2000 isteyenlere ; İşte bu forumda 500- 750-1000 TL gibi rakamlara bu işlemi gerçekleştirmek için bilgi paylaşıyoruz..

Sırası gelmişken burada reklam yapan kişilerede saygı göstermek gerekmekte..Reklam tarzlarını abartmadıkları müddetçe..Nihayetinde buradaki yazıları okuyan kişiler huzursuzluk kaygı endişe korku içindeki hastalardır..Başlarına ne geleceğini bilmemektedirler ..Ne kadar çok bilgi alabilirlerse o kadar detaylı düşünebilecektir...

Bu forumdan implant konusunda büyük yardım almış bir kişi olarak ,forum paylaşımlarının insanlara büyük destek sağladığı konusunda hiç bir şüphem yoktur..

• quote:

implantın markası ne.nerede yaptırdınız.çok uygunmuş fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emekliyim

quote:

İmplantın malzeme maliyetinin 250 TL cıvarında olduğunda haklısınız..Burda yazı yazan arkadaşların verdiği bilgiye göre Üniversite Hastanelerinde 200 TL operasyon ücreti alarak yaklaşık 500 TL ye implant yapıldığını hesaplayabiliriz..Devlette bunu bu şekilde yapıyor şu anda..Hastanelerde sıra varmıdır ? Hizmet kalitesi nedir bunlarıda Devlet Üniversite Hastanelerine giden arkadaşlar burada paylaşırlarsa öğreniriz..

İğne ve uyuşma süresini saymazsak 5 dakika süreside doğrudur..Kendim yaşadım biliyorum..(8 dakika olsa haksız olmam umarım)..Diş çekmekten daha kolay bir işlemdir ..Hiç kimse korku kaygı duymasın..

İmplantın olabilecek en mükemmel işlem olduğunuda söyleyebilirim..Kendi dişiniz gibi kullanabildiğiniz insan icadı harika bir buluş..

Gelelim 1500-2000 isteyenlere ; İşte bu forumda 500- 750-1000 TL gibi rakamlara bu işlemi gerçekleştirmek için bilgi paylaşıyoruz..

Sırası gelmişken burada reklam yapan kişilerede saygı göstermek gerekmekte..Reklam tarzlarını abartmadıkları müddetçe..Nihayetinde buradaki yazıları okuyan kişiler huzursuzluk kaygı endişe korku içindeki hastalardır..Başlarına ne geleceğini bilmemektedirler ..Ne kadar çok bilgi alabilirlerse o kadar detaylı düşünebilecektir...

Bu forumdan implant konusunda büyük yardım almış bir kişi olarak ,forum paylaşımlarının insanlara büyük destek sağladığı konusunda hiç bir şüphem yoktur..

Alıntıları Göster
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 21 Aralık 2012; 18:11:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cfergul

Herkese geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Peki bilirkişi ağabeyler ben bir hasta olarak ve benim gibi bu hususa yabancı olan arkadaşlar olarak ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbrahaM

Peki bilirkişi ağabeyler ben bir hasta olarak ve benim gibi bu hususa yabancı olan arkadaşlar olarak ne önerirsiniz?

Alıntıları Göster
    Antalya bölgesinde hesaplı ve sağlıklı implant nerde yaptırılır?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.