Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
189
Favori
1.751.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara için yok mu tecrübe tavsiye paylaşacak
  • En çok korktuğum şey neşter. Neşter fobim var, diş etini neşterle kestikleri zaman neşterin o keskinliğini hissediyor muyuz? Yani diş etinin kesildiğinin farkında varıp o hissiyatı yaşıyor muyuz? Yaptıran arkadaşlar bu konuda beni aydınlatırlarsa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1B6F58693

En çok korktuğum şey neşter. Neşter fobim var, diş etini neşterle kestikleri zaman neşterin o keskinliğini hissediyor muyuz? Yani diş etinin kesildiğinin farkında varıp o hissiyatı yaşıyor muyuz? Yaptıran arkadaşlar bu konuda beni aydınlatırlarsa çok sevinirim.
    Hayır, hiçbir şey hissetmiyorsunuz.

• Merhaba, kavacık diş hastanesinde (Devlet hastanesi) 1 sene önce kanal yaptırmıştım. Köpek dişin hemen arkasındaki diş. Çok geçmeden yemek yerken diş ikiye ayrıldı. Hastaneye gittim ve çektiler. Şimdi orası boşluk. Şimdi SSK desteği ile 800tl ye implant yapıyorlarmış. Hem bu kırılan yer hem de diğer tarafta ki önlü arkalı yamuk duran 2 dişimin yerine implant yaptırmak istiyorum.

Devlet hastanesinde implant yaptıran var mıdır. Yada şuraya git diyebileceğiniz Beykoz çevresi çok pahalı olmayan yerler neresidir.

• latinov L kullanıcısına yanıt
    benim çok problemim olduğu için uzun araştırdım fiyat-kalite-performans olarak en iyi tercihi yaptım.
    Bir haftadan biraz uzun sürdü benim dişlerde çok sıkıntı olduğu için uzadı birazda ama şuan bir sıkıntı yaşamıyorum memnunum
  • Herkese merhabalar implantçınız ayağınıza geldi. İmplant doktor asistanıyım 2 yıldır bu sektördeyim babam diş doktoru olmasından dolayı yıllardır işin içinde olan biriyim. Her türlü soru ve sorunlarınızı DM den yazabilirsiniz. Fiyat bilgisi, implant firma bilgisi (ki bunu sanmıyorum başkaları paylaşsın) İzmir içinde yada çevre illerde olanlara uygun fiyatlı implant yaptırabilirim, hatta firmada çalıştığım için doktorlar da tanıdık olduğu için izmir de benden uygun yaptırabilen varsa da kasaptır :p Sorularınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

İyi akşamlar.

Öndeki ikili dişlerden biri yıllardır ölüydü .Trafik kazasında darbe almıştı . Dünden beri , dibinden sızlıyor. Bir şey ısıramıyorum .

Bursa da implant konusunda tavsiye edeceğiniz hekim var mıdır?
    Cemil Kasaper'e bir görünün derim. Bir yakınımın kimsenin yapmak istemediği (oldukça zor)implantını yaptı ve kendisi çok memnun kaldı.
    Yeri FSM'de
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim .Şimdilik iyiyim . Ama eninde sonunda uğrarım .
  • BEGO markalı 3tane implant yaptıracağım. tanesi 1500dan 4500tl .Bu marka için tanesi 1500lira uygun bir fiyatmı?Sadece implant için bu fiyatı verdiler.bu konuda bilgisi olan varsa memnun olurum çünki sahte bir implant almak istemiyorum.
  • lidilsak L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben kolaydrill dikişssiz implant uygulaması hakkında bilgi isteyecektim. Sizce tercih edilebilir mi?
  • aeou A kullanıcısına yanıt
    Yerli bir firma için gayet normal iyi fiyat almışsınız. İzmirdeyseniz yardımcı olabilirim
  • caltin26 C kullanıcısına yanıt
    Bu uygulama hakkında bilgim yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: lidilsak

Yerli bir firma için gayet normal iyi fiyat almışsınız. İzmirdeyseniz yardımcı olabilirim
    Bego Alman markası değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackboy55555 -- 17 Aralık 2018; 23:16:54 >
  • Doğru, isler yogun kafam dalgin yanlis olmus

• fatih randevuyu nasıl aldın ya randevu almak çok zor deniyor?
  • lidilsak L kullanıcısına yanıt
    Bende implant yaptıracağım, izmirdeyim

• quote:

Herkese merhabalar implantçınız ayağınıza geldi. İmplant doktor asistanıyım 2 yıldır bu sektördeyim babam diş doktoru olmasından dolayı yıllardır işin içinde olan biriyim. Her türlü soru ve sorunlarınızı DM den yazabilirsiniz. Fiyat bilgisi, implant firma bilgisi (ki bunu sanmıyorum başkaları paylaşsın) İzmir içinde yada çevre illerde olanlara uygun fiyatlı implant yaptırabilirim, hatta firmada çalıştığım için doktorlar da tanıdık olduğu için izmir de benden uygun yaptırabilen varsa da kasaptır :p Sorularınızı bekliyorum.
    Slm, bende implant yaptırma asamasindayim, Dr porselen yapma implant yapalım dedi 3 diş için, bende araştırmaya koyuldum, bir sürü şey söyleyen olmuş karıştı kafam, yok yerli sakin yaptirmayin vs, İzmir'de nerede yaptirabilirim.

• quote:

Merhabalar 2 implant 2 kanal tedavisi 6 diş çekilecek. Alt üst kaplama olacak tahmini 13-14 bin lira gider dediler. Fiyat normal midir acaba?

• merhaba arkadaşlar,

1 adet implant yaptıracağım, dün istanbul anadolu yakasında özel bir diş hastesinden fiyat aldım bana önerilen fiyatlar şu şekilde,

straumann implant 800 euro

implant üstü zirkonyum kaplama 275 euro

ortalama 1000 euro= 6000 tl

ritter ( implant) 400 euro

zirkonyum kaplama 275 euro

ortalama 600 euro = 3600 tl

yerli implant 1500 tl (tavsiye edilmedi)

zirkonyum kaplama 1000 tl

ortalama 2500 tl

ne diyorsunuz arkadaşlar? yaptıran fikri olan yardımcı olabilirmi? özellikle nobel veya straumann implant için yakın zamanda bundan daha uygun fiyat aldığımız bir yer varmı acaba istanbulda? teşekkürler

• aeou A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben fethiye de sordum begonun tanesine 3000 tl fiyat verdiler. Bir yanlışlık olmasın. Bego için çok uygun bir fiyat
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.