Şimdi Ara

Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
4.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun adı Gods & Monsters'dan Immortals Fenyx Rising olarak değiştirildi.

Epic Store bağlantısı
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/immortals-fenyx-rising/

Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU]

Tür: Aksiyon, Macera
    Geliştirici: Ubisoft Quebec
    Yayımcı: Ubisoft
    Platform: PC, PS4, XBOX ONE

TANITIM YAZISI:

ANRILARIN SON UMUDU SENDE: Kahraman Fenyx olarak, Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarmak için maceraya atıl.
    Destansı bir mücadelede, tanrıların efsanevi güçlerini kullan, mitolojik yaratıklara meydan oku ve Yunan mitolojisinin en müthiş Titanı Typhon'u dize getir.

MİTOLOJİK DÜŞMANLARA MEYDAN OKU: Cyclops, Medusa veya Minotaur gibi efsanevi yaratıklarla yüzleş, havada ve karada göğüs göğüse mücadelelerde tanrılardan aldığın yetenek ve silahlarını kullanarak hepsinin hakkından gel.

TANRILARIN GÜCÜNÜ KULLAN: Olimpos tanrılarının bahşettiği güçleri kullanarak mitolojik canavarlarla savaş, antik bulmacaları çöz ve muazzam bir açık dünyayı keşfet.

Sistem Gereksinimleri

Çok Düşük (720p/30FPS)

İşlemci: Intel Core i5-2400 ya da AMD FX-6300
    Ekran Kartı: GeForce GTX 660 ya da AMD R9 280X
    RAM: 8GB (Dual-channel mode)
    VRAM: Nvidia için 2GB ya da AMD için 3GB
    Storage: 28GB HDD

Yüksek (1080p/30FPS)

İşlemci: Intel Core i7-3770 ya da AMD FX-8350
    Ekran Kartı: GeForce GTX 970 ya da AMD R9 290
    RAM: 8GB (Dual-channel mode)
    VRAM: 4GB
    Storage: 28GB HDD

Yüksek (1080p/60FPS)

İşlemci: Intel Core i7-6700 ya da AMD Ryzen 7 1700
    Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 ya da AMD RX Vega 56
    RAM: 16GB (Dual-channel mode)
    VRAM: 8GB
    Storage: 28GB SSD

Çok Yüksek (1440p/60FPS)

İşlemci: Intel Core i7-8700 ya da AMD Ryzen 5 3600X
    Ekran Kartı: GeForce GTX 2070 Super ya da AMD RX 5700

Çok Yüksek (4K/30FPS)

İşlemci: Intel Core i7-8700 ya da AMD Ryzen 5 3700X
    Ekran Kartı: GeForce GTX 2070 Super ya da AMD RX Vega 56
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Oyunu satın alım sonrası 5 saat kadar oynadım.Açıkcası çokta beğendim.Bunun en önemli nedeni ise en başta AC Odyssey olmak üzere bazı oyunlardan aldıkları mekanikleri bu oyunda birleştirmeleri oldu.Bir diğer neden ise oyunun ilk anından itibaren Zeus ve Prometheus arasında geçen diyaloglarla hikayeyi masalsı bir türde esprili bir şekilde anlatması oldu.Odyssey'in mekaniklerini ve zırh-silah sistemini aynen alıp,tırmanma-uçma gibi işlerde stamina ekleyerek güzel animasyonlarla birlikte karşımıza yeni gibi görünen ama aslında bir çok oyunlarından aldıkları mekanikleri içeren bir oyun olarak çıkmış.

Oyunun bence en büyük talihsizliği AC Valhalla,Watch Dogs Legion gibi daha önde ve büyük oyunlardan kısa süre sonra çıkması,özellikle Valhalla gibi uzun bir oyun sonrasında bir çok oyuncuya bu yapım tanıdık geleceği için oynanmayabilir.Açıkcası Valhalla'da eksik bulduğum bazı noktaları bu oyunda hatasız bir şekilde görmek beni çok şaşırttı çünkü oyunun çıkışı üzeri fazla bir zaman geçmesede uzun bir dönem sonrası ilk kez sorunsuz,güzel animasyonlu ve optimizasyon açısından oldukça akıcı bir Ubisoft oyunu oynadım.Eğer demo sürümünü çıkarmasalardı muhtemelen oyunu hiç almaz ve oynamazdım ama oynadıktan sonra söyleyebilirim ki bu oyunu imkanlar doğrultusunda alıp mutlaka bir deneyin derim. 

• şubay 2020 diyordu halen ses yok kesinlikle ertelenecek
  • Bu oyunda yalan oldu.Herhalde son çeyrekte çıkar.
  • Linke tıklarsanız 1.30 dakikalık bir oynanış videosu var. Arayüz Assassin's Creed, oyun bildiğin Zelda

• D. kullanıcısına yanıt
    Tırmanma mekanikleri vs de aynı sadece zelda nın stamina halkasını eklemişler Öldüğü yerde bir an desynchronized yazacak sandım
  • D. kullanıcısına yanıt
    Gelsinde bir görelim artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dımmışali

Gelsinde bir görelim artık
    12 Temmuz da yapılacak sunumda görürüz.
  • Eski adıyla God & Monsters, yeni adıyla Immortals: Fenyx Rising'in çıkış tarihi ve ekran görüntüleri Microsoft Store üzerinde listelendi.

Çıkış tarihi 3 Aralık 2020.

Oyuncuların Fenyx adlı bir karakterin rolünü üstlenerek Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarmaya çalışacağı hikaye odaklı açık dünya üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Immortals: Fenyx Rising PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için çıkacak.

Bu ne abi Odyssey'nin Zeldalı hali

Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU] Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU] Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU] Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU]

Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU] Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU] Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 4 Eylül 2020; 10:29:6 >

• Oyunun adı Gods & Monsters'dan Immortals: Fenix Rising olarak değiştirildi fakat konu eski kalmış. Başlık, ilk mesajı ve videoları güncelleyiverdim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Zelda ve Odyssey karışımı havası var. İlgimi çekti ama son sözü her zaman fiyat söylüyor
  • Bu nasıl fiyat arkadaş 470 tl şaka gibi, oynamak için epey bir zaman geçmesi lazım.

• dımmışali kullanıcısına yanıt
    Korsan oynarık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Ps4 de pek öyle bir şansım yok maalesef.

• dımmışali kullanıcısına yanıt
    Pardon 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni bilgiler gelmiş fakat ben daha göremeden yönetici bey sağ olsun konuya eklemiş :)

@XanthiN
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    ubisoft, denuvo koymaya bayılıyor, oynayamayabilirsin :X
  • quote:

Orijinalden alıntı: dımmışali

Ps4 de pek öyle bir şansım yok maalesef.
    Bu oyunu ps4 de korsan oynayabilme ihtimaliniz pc ye göre daha fazla Bir tek switchde korsan kaldı, onun dışında korsan oyun devri bitti denebilir. Pc de uzun zamandır sadece gariban drm-free indie oyunları paylaşıyorlardı artık onu da yapamıyorlar

Ubisoft ile Microsoftun arası iyi bu aralar. Zaten stadia ile de anlaşmalıydı bu oyun. Tam abonelik sistemine uygun oyun yani. 2-3 yıla gamepasse gelir, O zamana kadar da stadia kapanır herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 12 Eylül 2020; 22:39:56 >

• Immortals Fenyx Rising den yeni bir hikaye fragmanı ve yepyeni oynanış videoları paylaşılmış. Üstelik oyunun Stadia'a özel demosu da şuan Stadia sahipleri tarafından erişilebilir durumda.

En azından yayınlanan videolara bakınca Valhalla da olmasını beklediğimiz sinematik sunumun Fenyx de olması gayet enterasan ve de güzel ama yine de umarım 60$'ın hakkını verecek bir oynanış sunuyordur. Yaklaşık 100 saatlik bir oynanış bekliyorum.

Hikaye Fragmanı:

Yeni Oynanış Videoları:

Kaynak: https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Immortals_Fenyx_Rising_Hikaye_Fragmani_ve_Oynanis_Videolari-105790.htm

• Fenyx de artık Cyberpunk ile aşık atar Immortals Fenyx Rising (Çıktı) [ANA KONU] Şaka bir yana aşık bile atamaz bence ama umarım Legion gibi patlamaz da güzel bir oyun olabilir. Ultimate Edition tarzı bir şey duyurulmadığı için Fenyx de geniş genişleme paketlerinin olacağını düşünmüyorum ayrıca.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.