Şimdi Ara

Imkansız diye hiç birşey yoktur!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ektomorf vucut tipi hakkında bilginiz varmıdır bilmiyorum ama ben kısaca özetlemek istiyorum sizlere; ektomorf bir vucut tipine sahip biri kolay kolay kilo alamaz ve kas inşaa edemez .. Bu nedenle ektomorfların vucut geliştirmede 1-0 mağlup başladıgını belirtmekte fayda var.

3 Ay once benimde durumum aynen bu sekıldeydı. Kollarım kemıklerıme yapısık, hafıf kambur, bacaklarım kurdan gibi, omuzlarım çok zayıftı. Ancak hedef koydum kendıme ve azmin sonucu diyebileceğim 3 ay sonunda ki vucuduma eriştim. Salonda kimse inanmıyor 3 ayda yaptıgıma bu vucudu. Millet gelip omuz programımı falan soruyor bu gerçekten cok motıve edıyor benı. Ektomorf oldugumdan ilk aydan itibaren supplemenet kullandım mecburiyetten yoksa kullanma taraftarı degılım.

İlk ay protein, 2. ve 3. ay karbon kullandım. Gene de almayı dusunuyorum. Yanı beyler demek istedigim sey su; imkansız diye bişey yok. Yapamam, olmaz diye kendınızı sartlandırmayın. İnsanoğlu istediği zaman, kafasına koyduggu zaman yapamayacagı sey yoktur bunu ogrendım ben. Aşağıdakı fotografım 11.04.2014 tarihindekı antrenmanın sonunda çekilmiş bir fotograftır. Buyrun bakabilirsiniz.

Beslenme ve antrenman programım hakkında bilgi almak isteyenlere danısmanlık da yapabılırım. Facebook adresim bu buraya tıklayarak ekleyin sorularınızı buradan da sorabılır , Gmail adresim tastanonur2@gmail.com adresine mail atablirsiniz veya buradan PM atabilirsiniz genelde facebook da oluyorum ama elimden geldıgınce sorularınıza cevap vermek ısterım.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurow -- 12 Nisan 2014; 12:43:16 >

• Spora başlamadan önce kol , omuz , gögüs ölçüleri ve kilon , 3 ay sonraki ölçülerin ve kilonu yazar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trybskts

Spora başlamadan önce kol , omuz , gögüs ölçüleri ve kilon , 3 ay sonraki ölçülerin ve kilonu yazar mısın ?

Bu kadar olacagını tahmın etmedıgım ıcın almadım hocam.Ama bulabilirsem 1-2 tane resım olacakt
    ı.

Boy 1.86 kilo 58 di ilk ay. şimdi ise kilo 68-69 arası gidip gelıyor. Hedefim 75-80 arası
    ..
    Buyrun ilk ay fotograflarım..

Sadece bunları bulabıldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurow -- 12 Nisan 2014; 16:04:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onurow

Merhabalar beyler,

Ektomorf vucut tipi hakkında bilginiz varmıdır bilmiyorum ama ben kısaca özetlemek istiyorum sizlere; ektomorf bir vucut tipine sahip biri kolay kolay kilo alamaz ve kas inşaa edemez .. Bu nedenle ektomorfların vucut geliştirmede 1-0 mağlup başladıgını belirtmekte fayda var.

3 Ay once benimde durumum aynen bu sekıldeydı. Kollarım kemıklerıme yapısık, hafıf kambur, bacaklarım kurdan gibi, omuzlarım çok zayıftı. Ancak hedef koydum kendıme ve azmin sonucu diyebileceğim 3 ay sonunda ki vucuduma eriştim. Salonda kimse inanmıyor 3 ayda yaptıgıma bu vucudu. Millet gelip omuz programımı falan soruyor bu gerçekten cok motıve edıyor benı. Ektomorf oldugumdan ilk aydan itibaren supplemenet kullandım mecburiyetten yoksa kullanma taraftarı degılım.

İlk ay protein, 2. ve 3. ay karbon kullandım. Gene de almayı dusunuyorum. Yanı beyler demek istedigim sey su; imkansız diye bişey yok. Yapamam, olmaz diye kendınızı sartlandırmayın. İnsanoğlu istediği zaman, kafasına koyduggu zaman yapamayacagı sey yoktur bunu ogrendım ben. Aşağıdakı fotografım 11.04.2014 tarihindekı antrenmanın sonunda çekilmiş bir fotograftır. Buyrun bakabilirsiniz.

Beslenme ve antrenman programım hakkında bilgi almak isteyenlere danısmanlık da yapabılırım. Facebook adresim bu buraya tıklayarak ekleyin sorularınızı buradan da sorabılır , Gmail adresim tastanonur2@gmail.com adresine mail atablirsiniz veya buradan PM atabilirsiniz genelde facebook da oluyorum ama elimden geldıgınce sorularınıza cevap vermek ısterım.

İyi forumlar.

Aga selamün aleyküm, öncelikle azmini ve aldığın sonucu tebrik ederim.
    Ben de 1.86 boy 74 kiloyum. 1.5 aydır salona gidiyorum ufaktan ufaktan değişimler başladı gibi özelikle son 15 günde beslenmeye de daha cok dikkat etmeye calısıyorum. Evdekiler laf eder diye de supplement falan alamıyorum ama bi kacamak yapabilirim birkaç hafta icinde.
    Gelişimin çok iyi olmuş aga, antrenman ve beslenme programın hakkında bilgi verebilir misin sana zahmet olacak ama?

• Tipik 1 Doksanbesli kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam kardeşim. Yorumun için teşekkür ederim.

kardeşim supplement kullanmana bence gerek yok. Kilon boyuna gore gayet ıyı. Benım de hedef olarak konuda da belırttım 75-80 civarı. O yuzden karbon falan gerek yok sana. Protein ve amıno da aynı sekılde. Şuan yenı baslamısın gelısımın normal bır sevıyede devam edıyor. Yanı demem o ki 3.ayının sonunda supplement kullanmaya baslarsın.

Benim spor geçmişi oldugundan vücut alışık o yuzden ben dırek supplemente abandım :D Yuzme ıle ılgılendıgımden neredeyse hıc omuz calısmıyorum. Beslenme programıma neredeyse hıc dıkkat etmıyorum dostum. Sabah , öğle ve aksam yemeklerım sıradan unıversıte okudugumdan yurtta ne cıkarsa onu yıyorum. Anrenman programım ise facebook kullanıyorsan facebook adresımı vereyım veya skype kullanıyorsan skype yada ıkısnı de yazım hangısını eklersen oradan goruselım detaylı bı sekılde..

Facebook :www.fb.com/nv.onur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.