Şimdi Ara

imei kayıtlı , servis yok , yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
11.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • imei kaydımı yaptırdım şuan beyaz listedeyim tk dan da avea dan da telefonum açık gözüküyor fakat hala servis yok yazıyor. Neyden kaynaklanıyor olabilir ? ne yapabilirim? teşekkürler...

• servisin açılması biraz daha uzun sürebiliyor, yani kaydı yeni yaptırdıysan bir iki gün daha bekle bence.
    yine de emin olmak için başka bir sim-kart tak istersen, o sim-kart ile sorunsuz çalışıyorsa telefonda bir sorun yoktur ve bir iki gün içerisinde hat da açılacaktır.

Bu arada, haftasonuna denk geldiği için pazartesiye de kalabilir belki, pazar günü de açılmamış olursa panik olma yani :)
  • Turkcell de denedim olmadı servis yok diyor... Tk da da Avea da da kayıtlı telefonum ve beyaz listede. Simlock falanda yok hatta şimdi restore yaptım ve unlock yaptım yine yok servis. Sadece programları ve müzikleri kaybettim :/ bu arada telefonun imei kaydını 10 ağustos pazar günü yapmıştım. 1haftaya yaklaşıyor... yinede teşekkür ederim cevabın için :)
  • benimde öyle bi sorunum vardı,ne program kullandıysam yapamadım sonra servise verdim cihaz bozukmuş meğerse...yaptırdım şimdi canavar gibi
  • iphone muydu? servis ücret alıyor mu? ve çok sürüyor mu?
  • hocam aynısı bende de oldu telefon kayıtlı gözüküyor ama ben açılması için 10 gün beklemiştim beklemesi biraz sıkıcı ama telefonda bi problem olduğunu sanmam beklemen gerekiyor sakın telefonu tamir falan ettireyim deme bişeyi olmasa bile var deyip para alabilirler bekle mutlaka açılacaktır.
  • Çok sağolun :) Beklemedeyim... Telefon acil lazımdı ama napalım artık açılana kadar bulucaz bi tel... Sağolun tekrar.
  • bende şuan turbosim ile kullanıyorum. 1 haftadır sorun yoktu ama dun akşam no service yazıyor ve telefon özelliği çalışmıyor. 1 haftadır passport kaydı yaptırmadan kullandım. kayıtsız oldugu için tk telefonu kapatmış olabilirmi?
  • servis ayarlarında network seçimini otomatik seçmeyin kullanacagınız hattı manuel seçin. bende düzeldi ama sizi bilmiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: redlord

servis ayarlarında network seçimini otomatik seçmeyin kullanacagınız hattı manuel seçin. bende düzeldi ama sizi bilmiyorum...

2.0.1 e upgrade etcem. tk 1 ay dolmadan kapatmıyormuş. program yada turbosim cortladı galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: atlantiq

quote:

servis ayarlarında network seçimini otomatik seçmeyin kullanacagınız hattı manuel seçin. bende düzeldi ama sizi bilmiyorum...

2.0.1 e upgrade etcem. tk 1 ay dolmadan kapatmıyormuş. program yada turbosim cortladı galiba

1 aydan önce kapatabiliyor, benim hat simkartı ilk takışımdan 2 hafta sonra kapatılmıştı. Tam süresi nedir bilmiyorum, belki 1 haftada da kapatabiliyorlardır veya belki de kullanmaya başlamadan 1 hafta önce deneme amaçlı olarak bir simkart takıp telefonu açmışsındır. Ben de 1 aydan önce kapatılmıyor diye bildiğim için baya bir panik olmuştum, meğer 1 ay yalnızca kayıt için verilen süreymiş.

• Servis ayarları ve network seçimi nerede?
  • quote:

network ayarlarında sadece ;

VPN

Wi-Fi

Data Roaming var. Nasıl manuel ayarlicam?
  • shadowxy arkadaşım ö.m attım ama özel mesaja kapalı profilin benim telefonda iphone geçen yıl bu zamanlar almıştım telefonu ben kayıtlı zannediyordum aldığım kişi bana kayıtlı demişti bende kontrol etmemiştim sonra bi gün hat aniden gitti bende kontrol ettim emei kayıtlı olmadığını anladım daha sonra turkcell extradan kayıt ettirdim kayıt olduğunun ertesi günü telefon tk'da emei kayıtlı görünüyordu ama telefonun görüşmeye açılması 10 gün civarı bi zaman almıştı banada zaten orda telefonun açılması 2-3 hafta sürer denmişti 10 günde açıldı sende biraz sabret açılacaktır.3 hafta kadar bekle açılmazsa o zaman belki bi sorun olabilir ama sanmam bişey olduğunu bekle açılacaktır.
  • Çok teşekkür ederim kardeşim :) Valla sabredemiyorum ama napalım beklicez artık... Sağolasın herşey için :)
  • rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.