Şimdi Ara

IMEİ Kayıt Ücreti 1500 TL Olmuş Hayırlı Olsun (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
5
Favori
68.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt dışından bir telefon almadım yada almayı düşünmedim fakat bu empati yönümü etkilemiyor. Şu bir gerçek ki 2023 de hangi parti seçimi kazacak konuşmaya başlasak iyi olur. Çünkü Akp nin olmayacağı adım adım netleşiyor. Sahi bu partiden zamanında ayrılmış olanlar hiç bir şekilde kötü dille eleştirilmediler ya hani. Hatta feto davalarında isimlerinin yanından bile geçilmedi ya? Ki Akp kendisine yanlış yapan adamları çoktaaaaaaannnnnn bitirmişti. Diyorum ki acaba bunlar şimdi bir parti kuracak. Acaba bu partide zamanında Akp nin güç kaybetme ihtimaline karşı ustaca düşünülmüş bir adım mı? Yani diyorum ki Akp bitecek derken bir bu kadar sene daha ülkeyi mi yiyecekler? Bunlar uzaya fırlatılan roket gibiler. Bir yere kadar sen sadece itici motorları görüyosun. Hop pili bitiyor düşüyor. Sonra ana roketi görüyorsun. Hop oda bitiyor. Sonra bakıyosun bir kule var. Önce feto ile yürüyen bir düzen sonra hop fetö düştü. Sonra hop akp düşecek. Sonra derken....

• Açtıracaktım daha kapanmasına 1 ay var diye açtırmadım kapanınca açtırırım diyordum...

arkadaş 618 tl ise 700 tl yap bu nedir.Hadi onuda geçtim bari 1000tl yap... Yazıklar olsun..Yazıklar olsun...
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Google maps kullanmıyorum.

Tespit edebilseler şu ana kadar hepsini tespit edip kapatmışlardı zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suyundan da koy abi

dolar çıkarken sesi çıkmayanlar

onlara hiç acımıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

Şükür

Sınır illerinde peynir ekmek gibi kaçak telefon satamayacaklar pkk ve destekçilerine maddi kaynak sağlanmayacak doğu illerinde çalışan ne demek istediğimi anlar adamlar çuvalla kaçak telefon getiriyorlar dükkanlar ful kaçak nereye gidiyor Du parası yada kim getiriyordu bunları

1 2 3 bin bandında çok güzel her ihtiyaca uygun 10 binlik cihazların yaptığını yapan telefonlar var onları kullanırız
    Telefon üretmiyoruz üretilenler de belli almıyoruz ilk okul bebesinde bile iPhone var maddi durumun iyi olan ailelerin telefonun ülke ekonomisine zararı oluşturduğu cari açık ortada ama umrunda değil kimsenin donum olmasın da iPhonum olsun derdin de millet kredi ile telefon alıyorlar yazık
    Ne şaçmalıyorsun kertenkele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Zaten malumun ilanıydı. Mesut Çevik ta 1 ay önceden söylemişti, imei kayıt ücreti 1000 TL'nin üstüne çıkacak diye.

Şaşıranlara, hayıflananlara ben şaşırıyorum gerçekten. Ne bekliyordunuz seçimlerden sonra? Sağır sultan bile biliyordu iğneden ipliğe her şeye zam geleceğini.

Hem daha bu ne ki. Siz imei kayıt ücretinin 1500 TL olduğuna bu kadar sinirleniyorsanız, bundan sonra gelecek zam ve ek vergilere nasıl tepki vereceksiniz merak ediyorum. Açın biraz yeni kalkınma planını okuyun ya da okumuyorsanız da Youtube'daki Ekonomi kanallarını takip edin, Atilla Yeşilada, Emin Çapa gibi. Ya da Mahfi Eğilmez okuyun.
    Ozan Bingöl 1000 lira tahmini yapmıştı. Sağ olsun reyiz bu tahmini 1.5 katına çıkardı...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Eldorado_ -- 28 Şubat 2020; 7:9:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Yeter recep ciğerimizi söktün
    cem yılamzın böyle bir şarkı yapması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 19 Temmuz 2019; 12:11:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

Elvan Aktaş yavaş yavaş farkirleşiceksiniz demişti. Çok büyük bir kriz geliyor. Bir anda vuracak herkes zombi uykusundan uyanacak
    1 numaralı fetöcü gitsin kumda oynasın şerefsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Google maps kullanmıyorum.

Tespit edebilseler şu ana kadar hepsini tespit edip kapatmışlardı zaten...
    Maps şart değil. Android telefon varsa sürekli konumun raporlanıyor hocam. Ama hükümet bunu şebeke sinyali dışında normalde anlayamaması lazım, yazılım bazlı raporlamayı sadece Google biliyor normalde yani. Zaten şebeke sinyali üzerinden anlıyorlar benim bildiğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 19 Temmuz 2019; 12:12:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

1 numaralı fetöcü gitsin kumda oynasın şerefsiz.

Alıntıları Göster
    ona 1 numaralı diyorsan

siyasi ayak nerede ?
  • adem-123 kullanıcısına yanıt
    O zaman açık açık almayın desin... 2 ay önce telefon aldım yurtdışından kapanınca açtırırım diye açtırmamıştım şimdi 1500 tl ödeyeceğim. Millet 1500 tlye telefon alıyor. Yazık..
  • Nerzhul80 kullanıcısına yanıt
    Hocam hükümet boşa yol yabmadı. Araba alalım diye yabdı. Tren hattımız neden bu kadar az düşünün derim.
  • Allah'ım sana geliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende geçen sene dubaiden getirtmıstım,zatrn zaman var dolmasına yakın kayıt ederim demiştim ,170ken 500 olmuştu şimdi yenı getirenler veya kayıt için sonrada yaparım diyenler büyük Zarar etti

• IMEI numarasını kopyalama işinin piyasası çok artacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Hocam nankörlük etmeyin, uçak, savunma sanayi, araba, yürüyen gökdelen gibi pahalı projeler varken neden gözlükle uğraşalım.

Seneye roketle marsa gidicez vesselam.
    Denizi ortadan 2'ye ayırma projesi bile varmış, İsrail ile aradaki Akdenizi 2'ye ayırıp, kendi doğalgazımızı çıkaracakmışız. Zaten geliştirdiğimiz bu teknoloji yüzünden ABD ve AB bu kadar bozuk atıyormuş. Projenin kod adı Ortadoğuda Denizleri Yeniden Dağıtma / ODYD projesi imiş. Mars konusunda da, atmosferin üstünde havasız ortamda gidebilen roket projemiz varmış, sadece Akdeniz deki doğalgaz ile çalışıyormuş, projeler birbirine bağlı yani.
  • Erdoğan ve ekibinin ekonomik başarı dediği tek şey vergilere zam yapmak.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.