Şimdi Ara

İmamoğlu'nun AHaber izleyicisini nakavt etmesi... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
6
Favori
34.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
329 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasik akpli papağan, haberlerde beyinleri sulanıyor heralde. Bu forumda da çok.
  • 3 büyük şehir tamam gibi arkadaşlar.

en azından izmir ve ankara kesin. istanbulda da başa baş bir yarış olur. hadi hayırlısı.
  • paradiso35 P kullanıcısına yanıt
    Bu millet megri megri de not aldı.

Oslo'yu da not aldi.

Daha yazayım mi? Ulan hani analar aglamayacak, hertürlü milliyetçiligi ayaklar altına almistiniz

Daha düne kadar forumda milliyetçi insanları tasliyordunuz be

Sen nelere kadirsin be koltuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her Yer siyaset Siyaset yüzüne insanlar birbirine düşman oldu valla sonumuz hayır olsun.
  • Ya bu CHP-HDP denildiğinde neden bazı arkadaşlar hemen "megri megri" moduna geçiyor anlayabilmiş değilim.

Yani yanlışı yanlışla savunmak, AKP'nin yaptığı yanlışı çatır çatır eleştirip, aynı yanlışı CHP yapınca "ama o da yaptı" demek ne kadar samimidir? Ya da çocukça değil midir?

Ben bu siyaset anlayışını ve bu zihniyeti kesinlikle anlamıyorum.

AKP'yi bunun için eleştir, CHP'ye aynı şey söylenince "ama siz de yaptınız" de... Bu nasıl bir mantık ya... Tam da bu artık bıktığımız "pislik siyaseti" kafası. Bari siz yapmayın ya, hadi AKP yapıyor da, bari siz yapmayın. Bak adam "insan gibi" cevap verince nasıl kilitleniyor millet, hepsi alışmış ağız dalaşı yapmak istemeye...

AKP kara propaganda yapacak, işi bu... En iyi bildiği işlerden biri.

E be CHP, sen de malzeme verme arkadaş ya...

Adamlar DirenLice diye mesaj atan adamı belediye başkan adayı yapıyor. Başka yerde Kürdistan diyor. Ya arkadaş, Kürt oyunu almaya oynuyorsun, PKK değil. Kürt seçmen oyunu almak için PKK Kürdistan mı demen lazım? O zaman sen daha Kürt ile PKK'lıyı ayırt da edemiyorsun demektir. Ya da genelliyor. Kürtlerin hepsi HDP'ye oy veriyor diye.

Niye kendi seçmeninin kafasında soru işareti oluşturuyorsun ki? AKP'nin bulaşmasını geçtim, kendi seçmeni küfür ediyor CHP'ye, kendi seçmeni, biz ediyoruz...

Ben bu seçim CHP, AKP, İYİ, Saadet, vs.vs. haricinde bi partiye oy vermeyi düşünüyorum artık. Daha sonraki genel seçimde de benzeri olacak. Bunlardan artık midem bulandı. DSP falan diyeceğim ama bilemedim.

Siz hala megri megri diyin. Aynı mide bulantısını AKP'de kabul etmeyip, CHP'de kabul ediyorsunuz, bu da güzel mantık. Fanatiklik kötü şey maalesef.

Ve en çok da üzüldüğüm, işin artık FB-GS tartışmasına dönmüş olması. AKP'yi çatır çatır haklı olarak eleştiren insanların, 2dk sonra tamamen aynı zihniyetle davranması... Şu yazdığım şekilde bu fikri dile getiren sayısı o kadar az ki. Millet şöyle adam akıllı düşünmek yerine, aklını "şu hırbo nasıl yazmış, şöyle laf çakayım" diye kullanıyor.

Gerçekten çok sıkıldım bu işten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 14 Mart 2019; 9:55:1 >

• O değilde yine akp istanbul alacak. Yine kılıçdaroğlu çıkıp zafer kazandık diyecek... Hani istanbul deyince o imamoğlunun başarısızlığı deyip kendisi işin içinden sıyrılacak.

10. yenilgisi yetmiyor gibi oy oranımız yüzde 1 arttı diye övünecek :) CHP içinde kaos yaşanacak yine kazanan Kılıçdaroğlu olacak. Yine kaybeden CHP olacak.

Sonrada kimse akp şöyle yaptı böyle yaptı diye de karşı tarafa laf atmasın. Önce oturup içimizde çürükleri ayırıp sorunu çözmeye çalışmak lazım 9+1 seçimdir kaybeden lider iyi de 17 senedir devleti yöneten lider kötüdür demekte ne kadar doğru bir yaklaşım !!!
  • Adamın anti chomar virüs kalkanı var.
  • Konu dışı ama, eğer İmamoğlu CHP nin liderliğine oynarsa sonu Muharrem İnce gibi olur mu olmaz mı? Şu halde CHP birilerinin tekeline girmiştir diyebilir miyiz? Bal gibi deriz. Sanki artık bir siyasi parti değil de, adeta birilerinin kazanç kapısı, aile şirketi durumuna gelmiş gibi. KK da ülkeyi yönetebilecek potansiyel gören tek bir aklı başında insan var mı memlekette merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Konu dışı ama, eğer İmamoğlu CHP nin liderliğine oynarsa sonu Muharrem İnce gibi olur mu olmaz mı? Şu halde CHP birilerinin tekeline girmiştir diyebilir miyiz? Bal gibi deriz. Sanki artık bir siyasi parti değil de, adeta birilerinin kazanç kapısı, aile şirketi durumuna gelmiş gibi. KK da ülkeyi yönetebilecek potansiyel gören tek bir aklı başında insan var mı memlekette merak ediyorum.
    kk da bunun farkinda oldugu icin m.inceyi yakti.. o kader algi operasyonundan sonra kk nin ulkenin basina gecme sansi zaten yoktu fakat bir sonraki secime kadarda koltugunu korudu ama parti baskanligi baska bir olay bence imamoglu koltuga oynarsa kk nin yerine gecer cunku chp nin degisime gitmesi lazim artik. Yerel secim olmasina ragmen adaylarin ismini bile bilmeyenler akp ye oy verecegiz diyor yani olay partinin icinde basliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Tamam da bu, bugunku chp-hdp ittifaki gerceğini örtemiyor. 10 yil once akparti yanlis yapti , yanlişindan döndü. Bugun akparti ne yapiyor , kafalarina bomba yağdırıyor. Kafalarına bomba yağdirilan ypgye chp ne diyor; vatansever gencler diyor. Aslinda chp tabaninin bir kısmi bu durumdan utaniyor ama yine de tıpış tıpış oy verecekler.

Alıntıları Göster
    AKP yanlış yaptı ve sen bu yanlışı bildiğin halde oy vermeye desteklemeye devam ettin bence daha fazla konuşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 14 Mart 2019; 11:31:39 >

• İmamoğlu cevabı verdikten sonra adam bildiğin yamuldu

• Videoda sürekli A habere maruz kalan zaten düzgün çalışmayan bir beynin gelen tek bir kontra soruda Mavi ekran vermesini görüyorsunuz.
  • Valla andımız konusunda yuvalarına çekiliyorlar diğer konularda en önde yürüyorlar. Akp kafası maalesef yalan haberlerle yaşayan bir kafa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görmek istediğim muhalefet. Adam resmen sakın sakın fatality çekmiş. Sıfır saldırganlık,

O değilde akp hdpnin ne ekmeğini yedi be. Kol kola girdi alkış aldı, içeri aldı alkış aldı. X parti hdp ile ittifak yapıyor dedi kullandı. yeminle adamların etinden sütünden faydalandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 14 Mart 2019; 12:0:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

AKP yanlış yaptı ve sen bu yanlışı bildiğin halde oy vermeye desteklemeye devam ettin bence daha fazla konuşma

Alıntıları Göster
    O zaman desteklemedim.Tam tersine bu olayi her zaman elestirdim. Ama şimdi bu yanlışından döndü.Peki ben suan akpartiyi destekledigim halde yanlis yaptigini soyleyebiliyorum. Peki chp tabani bunu yapabiliyor mu. Yapamaz çunku sorgulama diye bir kavram yok. apoyu aday yapsin yine tipıs tıpış oy verirler. Birde akparti secmenine koyun derler

he mars a çift şeritli yol yaptınız hadi bi git şu dünyadan. aldığın her nefesle başka bir canlının hakkını yiyorsun.
    Diyarbakır sokaklarında megri megri diye bağıran bir başkan vardı onuda not ettimi millet?
    https://www.youtube.com/watch?v=fp3mu0vCrdo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Ya bu CHP-HDP denildiğinde neden bazı arkadaşlar hemen "megri megri" moduna geçiyor anlayabilmiş değilim.

Yani yanlışı yanlışla savunmak, AKP'nin yaptığı yanlışı çatır çatır eleştirip, aynı yanlışı CHP yapınca "ama o da yaptı" demek ne kadar samimidir? Ya da çocukça değil midir?

Ben bu siyaset anlayışını ve bu zihniyeti kesinlikle anlamıyorum.

AKP'yi bunun için eleştir, CHP'ye aynı şey söylenince "ama siz de yaptınız" de... Bu nasıl bir mantık ya... Tam da bu artık bıktığımız "pislik siyaseti" kafası. Bari siz yapmayın ya, hadi AKP yapıyor da, bari siz yapmayın. Bak adam "insan gibi" cevap verince nasıl kilitleniyor millet, hepsi alışmış ağız dalaşı yapmak istemeye...

AKP kara propaganda yapacak, işi bu... En iyi bildiği işlerden biri.

E be CHP, sen de malzeme verme arkadaş ya...

Adamlar DirenLice diye mesaj atan adamı belediye başkan adayı yapıyor. Başka yerde Kürdistan diyor. Ya arkadaş, Kürt oyunu almaya oynuyorsun, PKK değil. Kürt seçmen oyunu almak için PKK Kürdistan mı demen lazım? O zaman sen daha Kürt ile PKK'lıyı ayırt da edemiyorsun demektir. Ya da genelliyor. Kürtlerin hepsi HDP'ye oy veriyor diye.

Niye kendi seçmeninin kafasında soru işareti oluşturuyorsun ki? AKP'nin bulaşmasını geçtim, kendi seçmeni küfür ediyor CHP'ye, kendi seçmeni, biz ediyoruz...

Ben bu seçim CHP, AKP, İYİ, Saadet, vs.vs. haricinde bi partiye oy vermeyi düşünüyorum artık. Daha sonraki genel seçimde de benzeri olacak. Bunlardan artık midem bulandı. DSP falan diyeceğim ama bilemedim.

Siz hala megri megri diyin. Aynı mide bulantısını AKP'de kabul etmeyip, CHP'de kabul ediyorsunuz, bu da güzel mantık. Fanatiklik kötü şey maalesef.

Ve en çok da üzüldüğüm, işin artık FB-GS tartışmasına dönmüş olması. AKP'yi çatır çatır haklı olarak eleştiren insanların, 2dk sonra tamamen aynı zihniyetle davranması... Şu yazdığım şekilde bu fikri dile getiren sayısı o kadar az ki. Millet şöyle adam akıllı düşünmek yerine, aklını "şu hırbo nasıl yazmış, şöyle laf çakayım" diye kullanıyor.

Gerçekten çok sıkıldım bu işten.
    ben megri konserini izledim mi izledim.

Ben ömrümde otobüs üstü gezmemişken. Teröristler Otobüs üstünde ülkeye girdimi girdi :)

bitmiştir.

Allah katında daha büyük günah yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan CHPyi sevmem ama bu adamın seçilmesini yürekten isterim. Ankarada da mansurun...

• Cevabını aldıysan o parmaklarını alıp gidebilirsin şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.