Şimdi Ara

İmamoğlu'nun AHaber izleyicisini nakavt etmesi... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
6
Favori
34.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
329 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stenoz

bu millet zaman gazetesi bank asya önlerinde ağlayan chp'nin pkk ve dhkpc ile sevişme görüntülerini de not almaya devam ediyor

Alıntıları Göster
    Göndere Kürdiatan pacavrasini çeken de açılımla silahlara göz yuman da, Oslo da pazarlık eden de, Türkiye'nin itibarını İki paralık eden de akp dir. Pkk dendi mi susacaksın ki utandı desinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 14 Mart 2019; 13:22:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Tamam ben de diyorum ki bunu çatır çatır eleştiriyorken, aynısını "bizimki" dediğimiz/dediğiniz adamlar yapınca niye toz kondurmuyoruz, veya "siz de yapıyordunuz"a dönüyor olay. Ula zaten onları eleştiriyoruz, yeriyoruz, yerin dibine sokuyoruz bunun için, bunların böyle yapmasının farkı ne?

Onlar yaptı diye meşru mu oluyor CHP'nin yaptığı da...

Adamlar önceki seçimde de cemaate fetöye yaklaşmıştı, kendi adamlarından birkaçı itiraf etti cemaatten medet umduk diye, orada da "yav siz değil misiniz kucaklarına oturan, ülkeyi bunlara veren" denildi. Ya arkadaş, adamların her yaptığı yanlışı CHP de yapmak zorunda mı? Onlar yaparsa olmaz, bunlar yaparsa "ama onlar da yaptı" mıdır bu iş? E biz zaten bu yanlışları eleştirmiyor muyuz? Böyle mantık mı olur? O zaman CHP'nin AKP'den ne farkı kaldı?

Ben buna anlam veremiyorum. Ama bakıyosun bütün forum böyle yıkılıyor CHP HDP diyince.

Ben adamlar "sayın apo" dediğinde ne tepki veriyorsam, CHP'li aday da Kürdistan için oy dediğinde benim için bitmiştir.

Dedi mi, dedi... CHP yönetimi bununla ilgili bişey yaptı mı? Yapmadı.

Kadıköy'de terörist sevici mesajları bulunan adamı aday gösterdi mi, gösterdi.

Bitmiştir.

Megri megriyle meşru gösteremezsiniz bunu.

• biri şu videoyu 8D Audio olarak yüklesin de comarlarin beyinlerinde(?) nasil yanki yaptigini gorelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 14 Mart 2019; 14:3:34 >
  • CHP, Ekrem İmamoğlu ile beklenilenden daha iyi bir aday çıkarmış olduğunu ispatladı. Hem ılımlı hem pratik zekalı. Sinirlenmeden gayet net bir cevap vermiş. Eğer belediye başkanlarının bir partisi olmasaydı. Binali Yıldırım'ın Ekrem İmamoğlu karşısında hiçbir şansı yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Göndere Kürdiatan pacavrasini çeken de açılımla silahlara göz yuman da, Oslo da pazarlık eden de, Türkiye'nin itibarını İki paralık eden de akp dir. Pkk dendi mi susacaksın ki utandı desinler.

Alıntıları Göster
    3 yılda 15bin teröristi etkisiz hale getiren, kendi kazdıkları hendeklere onları gömen, cerablus ve afrin harekatıyla pkk ypg pyd gibi terör örgütlerinin belini kıran ve dibimizde terör koridoru projesini parçalayan da akp'dir evet.

megri megri oslo oslo demeden önce şöyle bir bakacaksın birlikte kimler kimlerle iyi sallamış, kimler kimlere it sürüleri demiş, kimler pkk cenazelerine katılmış, kimler dhkpc marşıyla yürümüş, kimler ypg'yi ''vatanını savunmak için örgütlenmiş bir oluşum'' olarak görüyor, kimler pkk'ya lanet okuyamıyor sonra susup uzaklaşacaksın ki utandı desinler

• Ekrem İmamoğlu seçimin ertesi günü Ak Parti'ye geçse şaşıracak olan chp seçmeni var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Bu mesaj silindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Tamam ben de diyorum ki bunu çatır çatır eleştiriyorken, aynısını "bizimki" dediğimiz/dediğiniz adamlar yapınca niye toz kondurmuyoruz, veya "siz de yapıyordunuz"a dönüyor olay. Ula zaten onları eleştiriyoruz, yeriyoruz, yerin dibine sokuyoruz bunun için, bunların böyle yapmasının farkı ne?

Onlar yaptı diye meşru mu oluyor CHP'nin yaptığı da...

Adamlar önceki seçimde de cemaate fetöye yaklaşmıştı, kendi adamlarından birkaçı itiraf etti cemaatten medet umduk diye, orada da "yav siz değil misiniz kucaklarına oturan, ülkeyi bunlara veren" denildi. Ya arkadaş, adamların her yaptığı yanlışı CHP de yapmak zorunda mı? Onlar yaparsa olmaz, bunlar yaparsa "ama onlar da yaptı" mıdır bu iş? E biz zaten bu yanlışları eleştirmiyor muyuz? Böyle mantık mı olur? O zaman CHP'nin AKP'den ne farkı kaldı?

Ben buna anlam veremiyorum. Ama bakıyosun bütün forum böyle yıkılıyor CHP HDP diyince.

Ben adamlar "sayın apo" dediğinde ne tepki veriyorsam, CHP'li aday da Kürdistan için oy dediğinde benim için bitmiştir.

Dedi mi, dedi... CHP yönetimi bununla ilgili bişey yaptı mı? Yapmadı.

Kadıköy'de terörist sevici mesajları bulunan adamı aday gösterdi mi, gösterdi.

Bitmiştir.

Megri megriyle meşru gösteremezsiniz bunu.
    buradaki durumu şöyle acıklayabılırım.

Kimsenin hdp yi taktığı istediği yok. ülkenin kamburudur bu oluşum. Dediğinide cok ıyı anlıyorum.

Zamanında akp yaklaştı sebebi % 10 oy için hem ülkeyi bu sorundan kurtarırız diye fedakarlık yaptı. ama yine nankörlük yedik ülkece ve akp tekrar bıraktı onları düşman olarak görmeye başladı.
    sonraki süreçte mhp yi yanına aldı % 15 o potansiyelini ve sağ görüşü tamamen ele geçirdi. Hdplilerde artık ak partiye oy vermeyeceği için

Chpde mecburen siyayi olarak ayakta kalmak ıcın hdp nin % 10 oyuna talip bunu acık dille söyleyemiyorlar çünkü sağdan gelecek ve esas solcu oylarını kaybememek için burada hdp ne konum kullanılıp atılacak bir peçete chp istediğini kazandıgı zaman yerini sağlamlaştırdıgında. hdp ye direk sırtını dönecektir.

ülkedeki siyaset şuan bu şekilde ilerliyor. chp hdp den oy alamazsa asla iktidarda söz sahibi olamaz. buna mecbur ama dillendirilemiyor işte.

o yüzden ben hdp konusuna bakarak akp ve chp yi yargılamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Stenoz

3 yılda 15bin teröristi etkisiz hale getiren, kendi kazdıkları hendeklere onları gömen, cerablus ve afrin harekatıyla pkk ypg pyd gibi terör örgütlerinin belini kıran ve dibimizde terör koridoru projesini parçalayan da akp'dir evet.

megri megri oslo oslo demeden önce şöyle bir bakacaksın birlikte kimler kimlerle iyi sallamış, kimler kimlere it sürüleri demiş, kimler pkk cenazelerine katılmış, kimler dhkpc marşıyla yürümüş, kimler ypg'yi ''vatanını savunmak için örgütlenmiş bir oluşum'' olarak görüyor, kimler pkk'ya lanet okuyamıyor sonra susup uzaklaşacaksın ki utandı desinler

Alıntıları Göster
    Geçmişinde Oslo olan adam hala konuşuyor.... Sözün bittiği yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu mesaj silindi.
    Megri megri
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Siz istediğiniz kadar çırpının, bu millet hdp yle olsan "dirsek teması" nızı not aldı
    fluox arkadaşımızın yanıtına sende cevap verir misin biraz olsun adaletli ve mantıklı düşünebiliyorsan.
  • Cehapenin eski pisliklerini ortaya doktukce ahabere bileniyorlar

• imamoğlundan bi cacık olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Cehapenin eski pisliklerini ortaya doktukce ahabere bileniyorlar
    Lağım medyasından mı bahsediyorsun
  • Kendi kendinize gelin güven oluyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 29 ekim cumhuriyet bayramında ypg lileri konvoy halinde Türkiye den geçiren iktidarı unutmayın.
    Fetöcülere teslim edildi ülke az kalsın elden gidiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 14 Mart 2019; 20:2:49 >
  • Ekrem bunu silivri teşkilat'tan Vesim'e anlatsın.
    http://www.turkiyebulteni.com/hdp-li-vesim-aksu-talimat-var-chp-yi-destekleyecegiz/13613/

Siz de burada megri megri ile ayna karşınızda dalganızı geçin!

edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 14 Mart 2019; 21:1:23 >
  • Samimi bir adam bu İmamoğlu

• Bir tarafta sıradan bir vatandaş bir tarafta ana muhalefet partisinin İstanbul adayı, kendini yeterince geliştirmiş bir insan. Burada DH profesörlerini RTE karşısına çıkarsak da aynı şey yaşanır. RTE'yi geçtim herhangi bir siyasetçi karşısına çıkarsak da benzer durumları görürüz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.