Şimdi Ara

İmamoğlu İstanbul'lular İçin İstedi Ama Reddedildi... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
36.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi kimin yalan söylediği konusuna gelirsek herkesin inancı başka..

yazı gelmiş gelmemiş.. ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
  • Donanimhaber yahudi gazetesi gibi çalışıyorsun. Ne kadar taraflı siyaset haberi (ki pek çoğu uydurma) forumun en tepesinde. Yazıklar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B936BAF39

Donanimhaber yahudi gazetesi gibi çalışıyorsun. Ne kadar taraflı siyaset haberi (ki pek çoğu uydurma) forumun en tepesinde. Yazıklar olsun
    Sizin gibi trolleri barındırması bile yeter yorumunu çürütmeye.

En son attığı siyasi mesaj 11 ay önce. Ne oldu, başka belediyedeki troller işten çıkınca sizi mi aktive ettiler?
  • ben anlamıyorum yıllardır milletin tayyip erdoğan fanatikliği koyunluğu hatta tapınmalarından şikayet edenler ki bu bahsettiğimiz adam 20 yıldan aşkındır ülkenin değişik görevlerinde bulundu ki ben onuda yanlış buluyorum ama bakıyorum imamoğlu hayatımıza gireli kaç ay oldu!!!millet onu kurtarıcı gören tapınan ilah gören bile var çok ilginç demekki herkesin gözünde malesef gözlük varmışşş...bu ülkenin sorunu kişiler üstünden siyaset yapmak zaten ama malesef yapanda eleştirende bir kişiye öğle bağlanıyorki onun asla kurusunu göremiyor anlamıyorum arkadaş futbol takımı tutar gibi parti tutuyoruz ve partinin işaret ettiği adam kim olursa olsun hep destek tam destek gidiyoruz ....hani demokrasi hani sosyalistlik hani adamlık hani eleştrdiğin insanlar gibi olmayacağım demek??durun bakalım ya adam bi çalışsın bir kaç yıl zaman geçsin iyi çalışırsa iyi hizmet eder gerçekten tarafsız dürüst olursa zaten karşı kesiminde gerçekten fanatik olmayanlarını yanına çeker ama adamı 6 ayda ilah yaptınız ve karşı tarafı yıllardır eleştirdiğiniz konuda kendiniz aynı hatayı yapıyorsunuz ..bakıyorum tamam bu sosyal medyayı sol kesim daha çok takip ediyorum kullanıyor eyvallah daha aktif ama hani ilkeler ??hani vazgeçemediğimiz demokrasi?? kişiye değilde sisteme inancınız?? hergün sosyal medyada imamoğlunu ön plana çıkarmak akp yi tayyip erdoğanı yere vurmak için üstün bi çaba var tamam anlıyorum onlardan kurtulamak istiyorsunuz hatta nefret ediyorsunuz tamam ama hani sizin ideolojileriniz??hani inandığınız değerler hani onlar yanlış yapıyor bir kişinin peşinde koyun gibi gidiyor asla eleştirmiyor dedikleriniz?? imamoğlunu pohpohlayında aman ha bi hatası varsada kapatımda açıyorum hep imamoğlu mağdur akp canavar..bu kafayla dikkat edin imamoğlunu bu kadar yüceltipte sonradan patlatmayın ...şimdi saçma saçma cevap kimse veripte adamın canını sıkmayın adam gibi cevap yazacak yazsın imamoğluna tapanlar (aslında bu imamoğlu yada eklemettin ihsanoğlu yada muharrem ince hatta meral akşener bile olsa farketmez yeterki ak parti recep tayyip erdoğan yıkılsında kim yıkarsa yıksın) yazmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitgraphic -- 3 Temmuz 2019; 9:23:32 >

• fitne ficur yapıyor, iyi niyetli olduğunu sanmıyorum, hiç güven vermedi bu adam, halende güven vermiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle haklısın, siyaset yasaklanmalı, teknoloji forumu güya, fetö,lgbt, misyonerlik, deizm vb. her ayak var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

1- Yaz günü olmayacak ne zaman olacak? Haklısın okulların açık olduğu , tatil sezonun olmadığı İstanbul'un en kalabalık olduğu bahar aylarında olması gerekiyordu. Düşünemediler.

2- Asfalt çalışmasından ziyade kaplama ile ilgili sistem değiştiriyorlar. Artık komple söküm olmayacak şekilde sadece bir ne üst tabakanın (aşınma herhalde) değişeceği bir sisteme geçilecekmiş.

3- Bunu yazarken biraz düşünün. Lütfen ne demek 4 şeriti birden niye kapatıyorlar. Ekskavatör tek şeritte mi çalışacak? Koca makina bir yandan asfalt sökerken bir yandan da araç geçsin ha ? Yine hayran kalmamak elde değil bu zekaya.

4- Asma köprünün üstünde kaç tane büyük tonajlı makina çalışabilir. Sen çok uzman bir kişiye benziyorsun söyle bakalım bizde bilelim. 50 tane ekskavatörü koyalım çalışsın bakalım köprü nasıl sallanıyor. Merak ettim bende ha denemek lazım.
    1-Yaz günü değil gecesi yapılması gerekiyor.
    2-Sonuç?
    3-ekskavatör 2 şeritte çalışır. En ufak sorun olmaz. Çift şerit çift şerit kapatarak gece çalışsan trafikte sorun olmaz
    4- Gene geceleri yoğunluk az iken sadece üst kaplama için rezonansa dikkat ederek daha yoğun çalışırsın.

Trafik sıkışık iken köprü tıkanmışken ekskavatör çalıştırmak ne sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 3 Temmuz 2019; 10:30:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erwin kullanıcısına yanıt
    AKP lisin heralde ordan biliyorsun
  • kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Adana
    2004 -Akp
    2009-MHP
    2014 MHP (cumhur )

çivi caktiniz mi ulan şehre ? yaptığınız yol, belediyenin kamyonu geçerken çöktü ,evet yol çöktü gömüldü kamyon. Anasini bellediniz ,koten vurulmuş tarlaya döndü ,ilçede sanayiye gitmeyen araba kalmadı .

biraktiniz her belediyeden yüzlerce bankamatik memuru çıkıyor.

Akp hizmet imiş ,hastır . 3-5 il dışında seyinde değil AKP'nin.

buralar dutluktu 10 gündür ,ancak hazmettiniz demi

birde yüzsüz yüzsüz "hükümet bir şans daha verdi diyor İstanbullulara '

kafanıza göre sandık tekmelemek sizin gibilerin işidir .

İstanbul begenmiyorsa 5 yıl sonra değiştirir .
    ama 6 Mayıs'ta yaptiginiz şeyi ben unutmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 3 Temmuz 2019; 9:48:41 >
  • İmamoğlu İstanbul'da et fiyatları pahalı olduğu gerekçesiyle hükümetin kg başına 12tl et desteği vermesini istedi, öneri reddedildi.

Sevgili muhalefet, saçmalama yarışına mı gireceksiniz.

• ben anlamıyorum yıllardır milletin tayyip erdoğan fanatikliği koyunluğu hatta tapınmalarından şikayet edenler ki bu bahsettiğimiz adam 20 yıldan aşkındır ülkenin değişik görevlerinde bulundu ki ben onuda yanlış buluyorum ama bakıyorum imamoğlu hayatımıza gireli kaç ay oldu!!!millet onu kurtarıcı gören tapınan ilah gören bile var çok ilginç demekki herkesin gözünde malesef gözlük varmışşş...bu ülkenin sorunu kişiler üstünden siyaset yapmak zaten ama malesef yapanda eleştirende bir kişiye öğle bağlanıyorki onun asla kurusunu göremiyor anlamıyorum arkadaş futbol takımı tutar gibi parti tutuyoruz ve partinin işaret ettiği adam kim olursa olsun hep destek tam destek gidiyoruz ....hani demokrasi hani sosyalistlik hani adamlık hani eleştrdiğin insanlar gibi olmayacağım demek??durun bakalım ya adam bi çalışsın bir kaç yıl zaman geçsin iyi çalışırsa iyi hizmet eder gerçekten tarafsız dürüst olursa zaten karşı kesiminde gerçekten fanatik olmayanlarını yanına çeker ama adamı 6 ayda ilah yaptınız ve karşı tarafı yıllardır eleştirdiğiniz konuda kendiniz aynı hatayı yapıyorsunuz ..bakıyorum tamam bu sosyal medyayı sol kesim daha çok takip ediyorum kullanıyor eyvallah daha aktif ama hani ilkeler ??hani vazgeçemediğimiz demokrasi?? kişiye değilde sisteme inancınız?? hergün sosyal medyada imamoğlunu ön plana çıkarmak akp yi tayyip erdoğanı yere vurmak için üstün bi çaba var tamam anlıyorum onlardan kurtulamak istiyorsunuz hatta nefret ediyorsunuz tamam ama hani sizin ideolojileriniz??hani inandığınız değerler hani onlar yanlış yapıyor bir kişinin peşinde koyun gibi gidiyor asla eleştirmiyor dedikleriniz?? imamoğlunu pohpohlayında aman ha bi hatası varsada kapatımda açıyorum hep imamoğlu mağdur akp canavar..bu kafayla dikkat edin imamoğlunu bu kadar yüceltipte sonradan patlatmayın ...şimdi saçma saçma cevap kimse veripte adamın canını sıkmayın adam gibi cevap yazacak yazsın imamoğluna tapanlar (aslında bu imamoğlu yada eklemettin ihsanoğlu yada muharrem ince hatta meral akşener bile olsa farketmez yeterki ak parti recep tayyip erdoğan yıkılsında kim yıkarsa yıksın) yazmasın

• İktidar önce kendi yararına mı onu düşünür, sonra karar verir. Vatandaşa yararı olan bir şey olmuş kime ne.
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Saçma bir örnek vereyim ki makul bir istek yanlış görünsün türünden bir aktroll manipülasyonu.

• Yalnız İmamın ekibi çok sağlam algı yaratıyor.
    1. Halkın yararı için sürekli düşünüyor, uğraşıyor imajı
    2. Halkın yararı için düşündüğü şeylerin engellendiği imajı.
    Bu şekilde çok çalıştığı, uğraştığı ve şeffaf kaldığı sürece de bu imaj hakkıdır.
    Akape'nin üzerinde bir akıl ve çalışkanlıkla yürütüyor bence İmam. Zaten metal yorgunluğu ve parçalanmışlık da var. Rekabet halka yarar, iyi olur. Aslında Ali Babacan, Mehmet Şimşek, İmam, Mansur Yavaş, Mehmet Çelebi, Aykut Erdoğdu, Umut Oran, Mansur Yavaş gibi isimler yepyeni bir oluşuma gitseler çok büyük iş başarırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 3 Temmuz 2019; 10:8:7 >
  • haberin aslını merak edenler için. Aslında bir talep yok. talepte bulunulacakmış, habertürkün ulaştığı "kaynaklar" ise indirim gündemimizde yok demiş. Haber metnini okuyabilirsiniz.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ekonomi/1467787/iBB_nin_indirim_talebine_ret.html

Ulaştırma Bakanlığı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bazı şeritlerini, rutin bakım ve onarım amacıyla 27 Haziran’dan itibaren kapattı. Çalışmalar, 17 Ağustos’a kadar devam edecek. Bakım onarım çalışmaları, sürücüleri çileden çıkaran yoğun trafiğe yol açtı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ulaştırma Bakanlığı’ndan, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle oluşan trafiğe çözüm olarak “Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Avrasya Tüneli’nde geçiş ücretleri indirilsin” talebinde bulunacaklarını açıkladı. Habertürk’ün ulaştığı Ulaştırma Bakanlığı kaynakları “İndirim gündemimizde yok” mesajı verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, köprüdeki trafik nedeniyle vapur ve metrobüs seferlerini artırdıklarını açıklamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

İmamoğlu İstanbul'da et fiyatları pahalı olduğu gerekçesiyle hükümetin kg başına 12tl et desteği vermesini istedi, öneri reddedildi.

Sevgili muhalefet, saçmalama yarışına mı gireceksiniz.
    Bu yorumu yapmak icin ne kadar para veriyorlar hocam? Vermiyorlarsa cok fena cunku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Teklif saçma ortada sözleşme var. Devlette devamlılık esas.

İşçi sayısı arttırılır 24 saat vardiya ile daha kısa sürer. Bu kadar uzun olması da ayrı bir soru işareti.
    Köprünün onarma ve bakım yetkisi ulaştırma bakanlığında. Yazarsanız belki dikkate alırlar.

• Sen İmamoğlu ile ilgili bi video hazırlayıp konu açacağım falan diyordun, dedim sana acele et Ekrem başkan seçilmeden yap, yoksa hevesin kaçar demiştim

Bakıyorum ki baya kaçmış hevesin, gelişmeleri de geriden takip ediyorsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.