Şimdi Ara

Imac Ram ve SSD Yükseltme Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017) için ssd ve ram yükseltmesi yapmak istiyorum. SSD 1 tb, ram de 16x16 (toplam 32) alıp servise taktıracağım. Ancak webde bir türlü tam olarak hangi ürünleri almam gerektiğini bulamadım. Aynı model iş yeri bilgisayarımızı birkaç sene önce bu şekilde yükselttik ama şu an o ürünler satışta bile değil. Lütfen bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

• Up!

Az önce sihirlielma.com'a da aynı gönderiye girmiştim. Şu ramleri almam söylenmiş

https://www.amazon.com.tr/dp/B087N68WPR/ref=asc_df_B087N68WPR1642809600000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B087N68WPR&linkCode=asn yalnız hardiskle alakalı henüz bir yorum gelmemiş. Aklımda aslında sandiskin 1tb hardiskini alıp takmak var. Tabi mac in yapısını bilmediğim için biraz tereddütteyim.

Bir de bugün birkaç sözde teknik servisle görüştüm. Bana ssd ve hdd için 10bin tl 'den aşağı veren olmadı. Ben zaten şu piyasa şartlarında ikisini alsam yaklaşık 6bin tl tutuyor. Tamam el emeği ve takması sökmesi, parça için de biraz komisyon koysak, nasıl o fiyat 10bin tl ye çıkıyor anlamıyorum. yani bir cihaza 2 parça takmak 3bin tl mi :) Yazıklar olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.