Şimdi Ara

İlk Tanışmada Ne Konuşulur???(Hadi geçmiş olsun) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
59.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi benim kız arkadaşım da bana kusura bakma belki biraz üzülebilirsin ama cevabım hayır dedi ben naapayım
  • Donanım Haber aşıklarının konusu burası. EHeheheh

quote:

abi benim kız arkadaşım da bana kusura bakma belki biraz üzülebilirsin ama cevabım hayır dedi ben naapayım

Dostum bu durumda ortalığa zarf atıcaksın. Bana uygun değildi. İyki başlamadan bitti falan dicen :) Ama yinede bu karizmayı toparlamaya yetmez. Millet hasstr ordan dicektir :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: güneşinışıkları

abi benim kız arkadaşım da bana kusura bakma belki biraz üzülebilirsin ama cevabım hayır dedi ben naapayım

Her hayır da bir umut vardır
    Siz hala resmi evlenme teklifi gibi çıkma mı teklif ediyorsunuz? Öğreneceğiniz çok şey var.

ALTIN KURAL :
    Asla br kıza cevabı "Evet" yada "Hayır" olan soru SORMA.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

ALTIN KURAL :

• quote:

quote:

Siz hala resmi evlenme teklifi gibi çıkma mı teklif ediyorsunuz? Öğreneceğiniz çok şey var.

ALTIN KURAL :

sana katılıyorum.Bu devirde çıkma teklifi mi kaldı ? öncelikle kızla arkadaş olarak yakınlaşacaksın yada yakınlaşmaya çalışacaksın sonra arkası kendiliğinden gelir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfriend -- 7 Temmuz 2005, 12:18:27 >

• abi herşey tipte, karizmada bitiyor. kız tipini beğenirse olur o iş, beğenmezse ağzınla kuş, kıçınla domuz tutsan arkadaş ayağı yapar, bi bahane uydurur çıkmaz senle...eğer kız sana "ben seni arkadaş gözüyle görüyodum,hiç bu şekilde düşünmemiştim " diyosa bu "tipini beğenmedim, karizman ve popülariten de yok zaten"i kibarca söylüyodur...bazı tipler de umut verir,baya samimisindir,sinyali çakar, tamam abi bu kız benden kesin hoşlanıyo dersin muhabbete girersin, şu malum arkadaş geyiğini bi koyar g.t olur kalırsın...o yüzden dalgana bak,boşver gerisini...
  • evet son durum nedir
  • Arakdaş balayına çıktı heralde kızla, ortalarda yok
  • konudışına uzun zamandır girmedim bu tpic ilgimi çekti bi bayan olarak acı gerçeği söylemek isterim nokia: ben sana arkadaş gözüyle bakıyorum demek kız dilinde aslında ya ben seni beğenmedim demenin kibarcası oluyor. üzgünüm
  • yok ya emin olma kızların dediğinin ne anlama geldiğini hiç bir fani bilemez
    ortak bir lisanları yoktur
    bunu bilen varsada bunu açıklamadı ve hiç bir hükümde bu konu açığa kavuşturulmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 9 Temmuz 2005, 13:39:16 >
  • quote:

quote:

ALTIN KURAL :

Katılmıyorum Açık açık konuşacaksın, gönlü varsa olur zaten, olmazsa da olmaz

Ben hep "resmi evlenme teklifi" gibi teklif ederim, şimdiye kadar da cazibeme direnip reddedebilen olmadı

Hem kızların da hoşuna gittiğini düşünüyorum, kendine güvenen erkeklere başka bir gözle bakıyorlar

He bu arada benim de bir Pelin vardı bi zamanlar, o geldi aklıma Nostalji oldum yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmovik -- 9 Temmuz 2005, 13:38:39 >

• yürü beaaa.
  • "arkadaş olarak görüyorum" un gerçek karşılığı eğer buysa ben bitmişim
  • sonuç ne olmuş acaba? dizi gibi maşşallah
  • Yav ünlü bir bilim adamı ne demiş.
    Binlerce denklem çözdüm ama hayatımı verdiğim bir kadını çözemedim.
    Daha yaşında 17 ohooo ne hatunlar gelir geçer ömründen. Takma, öyle her sözede umutlanma. Her zaman çizgini koru, yapmacık olma.
    Bide eski erkek arkadaşından ayrılmış ki, kızların en sinsi ve hassas oldukları zamanlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dredd

abi herşey tipte, karizmada bitiyor. kız tipini beğenirse olur o iş, beğenmezse ağzınla kuş, kıçınla domuz tutsan arkadaş ayağı yapar, bi bahane uydurur çıkmaz senle...eğer kız sana "ben seni arkadaş gözüyle görüyodum,hiç bu şekilde düşünmemiştim " diyosa bu "tipini beğenmedim, karizman ve popülariten de yok zaten"i kibarca söylüyodur...bazı tipler de umut verir,baya samimisindir,sinyali çakar, tamam abi bu kız benden kesin hoşlanıyo dersin muhabbete girersin, şu malum arkadaş geyiğini bi koyar g.t olur kalırsın...o yüzden dalgana bak,boşver gerisini...

yok kıcınla domuz tutsan belkı olur zor bısıcunku o hayranlık uyandırabılır o yuzden

• muhauh
  • walla edindiğim tecrübeler şunu gösterio

bir erkek bi kızı gerçekten isterse
    eninde sonunda elde eder... belki 1 hafta sürer belki 1 sene
    ama eninde sonunda kazanır...

yeterki kendimize güvenelim....
  • e hani resim nerde resim koyaktın_???
  • şimdi farkettim ki

HORTLAAAAAK

yani bunu niye yaparsınız
    mantığı nedir topic kirliliğinden başka
    anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechtsanwalt -- 24 Ekim 2005, 11:08:28 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.