Şimdi Ara

İlk Tanışmada Ne Konuşulur???(Hadi geçmiş olsun) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
59.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nokia N91

PELİN ama olsun ya cok şeker bişi walla...yani ben seni arkadaş gibi tanıdım dedi ama sonra ne olur die sorduğumda bi tatlı gülümsedi eridim bittim olcak bu iş...

birader kaç yaşındasın sen? kız biraz küçük gibi sanki ...
  • quote:

PELİN ama olsun ya cok şeker bişi walla...yani ben seni arkadaş gibi tanıdım dedi ama sonra ne olur die sorduğumda bi tatlı gülümsedi eridim bittim olcak bu iş...

Allah muhabbetinizi artırsın.
  • ben 17 kız 17ye gircek işte...küçük müymüşük???
  • çocuk bunlar daha be

hadi hayırlısı bakalım burdan devam edersin bi sonraki buluşmada
  • ne çocuuu bea kazık kadar adam olduk
  • N91 Bi bak derim
    Senin başına gelen benim de başıma geldi.Anlattım gerçi bu arkadaş olma lafı artık klişe oldu.Be *****'nı sattığımının o zaman herkes beni arkadaş olarak görüyor kime çıkma teklifi edeceğiz.Cillop gibi hatunlar hep abidik gubidik heriflerle takılıyor.Bu sene inşallah üni'yi kazanayım o zaman hiç kızlarla kaynaşmayacağım direk beğendiğime çıkma teklifi edeceğim.Bakalım ne olarak görecek beni?

• walla hiç uğraşmaya değmez bence ama canı sıkılıo insanın boş boş otur...yazda geldi insanın aşık olası geliyo ama bu hatunlar hiç dışarı çıkmıyo bea...okul zamanı daha fazla çıkıodular yok şimdi öss davası varya ondan çıkmıolar yok öss çalışcam (ulan çalışsan ne olcak şehrin en b.ktan okulundasın) bak bana hiç çalışıyom mu (fen lisesi ama...) nedir bu olay anlamadım gti!
  • ben fanatik galatasaraylıyım sen hangi takımlısın

DEME SAKIN

• quote:

gidiyom(abi crosscuyuz biz koşarak gitcez keç kalmam zaten)...giderken bi foto çekeyim bide geldiğimde bi çekeyim anlarsınız siz nassı geçmiş...

ee hani foto?? kandırıldık
  • bt gelsin bi atıcam...telefonla çektim
  • abi birde imzayı düzeltsen
  • nie canınız mı çekti
  • silinmesi yakındır o imzanın
  • yarım günde 113 cevap 665hit ne topicmiş be

modlar imzanı uçurmadan düzelt onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brcu

kendin gibi ol bence ona hoş görünmeye çalışacak hareketler yerine nasıl davranmak istiyorsan öyle davran
    seni sen olarak beğenmesine izin ver
    heyecanlanma sakin konuş. kekelersen komik duruma düşersin kişiliksiz bir durum sergilenir.

alla allaaa
    ben kekemeyim, yeni tanıştığım her kızın yanında kekelerim, ben kişiliksiz miyim şimdi ?

* ayrıca şunu eklemek isterimki ; (şunu da ekliyeyim, aşağıda yazdıklarım kekemelikle ilgili değil, sadece yukardaki arkadşaın yazdığı kızın yanında kekelersen kişiliksiz bi durum olur şeklinde düşünen kızlar için)

kız bu şekilde düşünüyosa şiddetle uzak durulması gereken bi kızdır, ve bu şekilde düşünen bütün kızlardan şidddetle uzak druması gerekir. (tamamen kendi görüşümdür)

hazır elim değmişken şunu da ekliyeyim, yukardaki lafa alındığımfalan yok, az da olsa bi espiri amaçlı yazdım. ama beceremedim heralde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 5 Temmuz 2005, 0:57:18 >

• ksra bakma ama kekeme değilde daha çok alıngansın sen:)
  • quote:

bt gelsin bi atıcam...telefonla çektim

nerde resimler

o kadar taktik verdik
  • walla bu topic çok işime yarıycak yeniyeni şeyler öğrenioz açık öğretim gibi mübarek
  • bekliyoz hala bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.