Şimdi Ara

İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
6
Favori
99.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
632 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler
  • Şu internet hızında ortak noktada buluşamadı firmalar. 2 GB hız dener, bize verir 24 MB. Sesimiz daha fazla çıksın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Ya arkadaş bi susun artık ya bi susun artık Allah'ınızı severseniz az susun bee! İnternet şöyle böyle dedikçe adamlar daha da kötü yaptı hala daha itiraz... Kaç yıl kota kalksın kalksın dediniz, kalktı evet dimdik kalktı. Hiç ses etmeseniz daha iyi anlayın şunu.
    Hiç ses çıkarılmasaydı 3 mbps internet kullanıyor olacaktık. Ses çıkara çıkara bugünlere geldik. Sesimiz dahada gür çıkmalı upload hızları artsın, fiyatlar düşsün, altyapıya daha da önem verilsin.
  • Burada konu başka bir şey ama Vodafone görünce aklıma geldi sakın ucuz, indirim diye geçmeyin. Teknik konulardan anlamam hepsi aynı alt yapıyı kullanıyor diyorlar ama ben ilk internet aldığımda sanırım Koç Grubunun Biri.net'di adı. Hiç sıkıntı yaşamadım kullanıyordum gayet iyi bir şekilde daha sonradan Biri.net, Vodafone oldu ve sorunlar başladı. O zamanlar üniversite öğrencisiydim bu kesintiler yüzünden kaç kere projeleri teslim etmek için gecelere kadar beklediğimi biliyorum. Garanti haftada 2-3 kere uzun kesintiler yaşardım. Yok modem değişti, yok sizin telefon bağlantısı dendi. Her şeyi denedim eve elektrikçi çağırıp bağlantıları bile değiştirdim telefonun. Tam hatırlamıyorum ama telefon bağlantısı ile ilgili saçma bir şey demişlerdi. Sonra sizin eviniz yok şuraya yakın ondan dediler. Daha sonradan sözleşme bitince direk Vodafone'u değiştirdim ve tüm sorunlar düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oynbzn41

Gitmediğim yer çalmadigim kapı kalmadı üstadım..
    Adamlar tekel elden birşey gelmiyor malesef

Alıntıları Göster
    Biz altyapı yüzünden kan ağlarken telekomun başındaki kodamanlar yemek beğenmiyor

İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gün gelecek bunların yaptığı şarlatanlıkların hesabı sorulacak.

• beoa291 B kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 1 senedir 85 tl ye 100 down 7 up kullanıyorum sıkıntı yaşamadım. Vodafone fiber altyapısı var, evin içine kadar fiber geliyor ondan olabilir.

• İlk Mesaja Bakın! İBB Etkinliği Başladı - Vodafone'dan İtiraf Niteliğinde Tarifeler

Aylık 33 TL.. 1 hafta olmadan iptalini istedim 900 tl ye yakın cayma bedeli çıkarıldı. Lanet olsun dedim bütçe buna yetiyor devam ediyoruz bakalım. Bulunduğum yerde fiber olmadığı için bu 8 mbps olabiliyordu ancak onun da tarifesi yok. AKN li olsun ucuz olsun istedim ama tüm tarifeler sınırsız ve pahalıydı. Bana 8 mbps hızı 79.90 dediği için TT boşverdim. 4 e talimiz.

BTK nın yapısı işleyişi ve yöneticileri üzerinde bir değişime ihtiyaç var. Alınan kararlar tüketici lehinde görünüyor ama ardından tam tersi yaşanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 12 Eylül 2019; 20:47:2 >

• Antlion A kullanıcısına yanıt
    Profile 30a da sınır 200 mbps g.fast veya gigadsl filan okması lazım.

• RElS kullanıcısına yanıt
    Haklarınızı bilmediğiniz için hakkınızı aramayı bilememişsiniz, 14 gün içinde hiçbir bedel ödemeden cayma hakkınız mevcut. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: RElS

Aylık 33 TL.. 1 hafta olmadan iptalini istedim 900 tl ye yakın cayma bedeli çıkarıldı. Lanet olsun dedim bütçe buna yetiyor devam ediyoruz bakalım. Bulunduğum yerde fiber olmadığı için bu 8 mbps olabiliyordu ancak onun da tarifesi yok. AKN li olsun ucuz olsun istedim ama tüm tarifeler sınırsız ve pahalıydı. Bana 8 mbps hızı 79.90 dediği için TT boşverdim. 4 e talimiz.

BTK nın yapısı işleyişi ve yöneticileri üzerinde bir değişime ihtiyaç var. Alınan kararlar tüketici lehinde görünüyor ama ardından tam tersi yaşanıyor.
    Buna Caymama bedeli desek daha dogru olur. Türkiye resmen bir muz cumhuriyeti, diktatör rejimli, diktatör patron ve şirket kafalı, hak yiyici, saygıdan uzak, medeniyete en uzak ülkelerden biri ne yazikki. Ve bizim gibi gencler birsey yapamiyor ne yazikki

• quote:

Orijinalden alıntı: incubus

Düzgün bir kaynak bulursam anlatacağım. Kaynaksız anlatmak istemiyorum. Ben Bulgaristanda aldığım bir eğitim aşamasında öğrenmiştim.
    Peki, bulduğunuzda öğrenmek isterim.

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    sen susmaya devam et biz yaşam kalitemiz için uğraşmaya devam ederiz sizin gibiler oldukça işimiz zor.

• Sakın yine akk'de yaptığınız hareketi yapmayın. Akn'yi kaldırdınız kotalı interneti getirdiniz fiyatlar da uçtu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeautifulSwitzerland

Bu mesaj silindi.
    Firmalar yüksek hızda interneti düşük fiyatlara satmıyorlar.Sizin yapacağınız tepkilerle satacağına mı inanıyorsunuz? Asıl bu kafadaki birinden hiçbir şey olmaz. Önce yaptığınız şeyi düzelttirin de kota saçmalığını kaldırtıp sınırsız internet getirin. Hatta eski sisteme geri dönülse daha iyi!
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Evet, inancımız sayesinde 3 yılı aşkın süredir bu işin peşini bırakmıyoruz.

Kotalı tarifeler hep vardı ve alternatif de neredeyse yoktu. O zamandan bu yana çok kazanımlar elde edildiğinin farkında değilsiniz.

Eski sistem derken 50 GB kotadan sonra 3 Mbps'ye düştüğümüz sistemi mi kastediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Evet, inancımız sayesinde 3 yılı aşkın süredir bu işin peşini bırakmıyoruz.

Kotalı tarifeler hep vardı ve alternatif de neredeyse yoktu. O zamandan bu yana çok kazanımlar elde edildiğinin farkında değilsiniz.

Eski sistem derken 50 GB kotadan sonra 3 Mbps'ye düştüğümüz sistemi mi kastediyorsunuz?
    50 gb kota değildi akn idi. Kotayı sizin gibi inançlılar getirdi :)

7/24 dosya indiren sürekli 4k video izleyenler yüzünden bu fiyatlar böyle yüksek. Avm'lerde bile ücretsiz wifi bulunca bazıları kendi tabirleriyle başlıyor "sömürmeye". Üniversite yıllarında okulumda da vardı böyle bir tip. Onlarca kişi için interneti linç ediyordu. İşte akn bunu önlüyordu. Ücretler de bu sayede yarı yarıya düşüktü...

Şimdi birileri 100 mbps sınırsız kotasız akn'siz bir tarife getirse eminim ki bu sömürücüler tüm yurtdışı çıkışlarını linç etmeyi başarırlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Buna Caymama bedeli desek daha dogru olur. Türkiye resmen bir muz cumhuriyeti, diktatör rejimli, diktatör patron ve şirket kafalı, hak yiyici, saygıdan uzak, medeniyete en uzak ülkelerden biri ne yazikki. Ve bizim gibi gencler birsey yapamiyor ne yazikki

Alıntıları Göster
    Arkadaşı kandırmışlar. 14 gün içerisinde istediği gibi bedel ödemeden cayabilir. Haklarınızı araştırmazsanız kimse size haklarınızı söylemez.

Hatta ilk ay kullanmış bile olsa caydığı zaman sadece ilk ayın ücretini öder.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.