Şimdi Ara

Ilk kazami yaptim.yardim lutfenn!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Basliktada yazdigim gibi ilk kazami yaptim malesef.2007 opel astra aracimla denizlide trafikte seyrederken ondeki aracin yavasladigini farkedemedim ve arkadan vurdum(malum ramazan ve dikkat eksikligi oluyo).kusur bende malesef.tutanak tutmaya hazirlanirken yoldan gecen birisi(kendisi ozel servis elemaniymis) yardimci oldu sagolsun.aracim kaskolu cekici icin yarim saatten fazla telefonda bekletildim ama bi turlu kasko sirketine baglanamadim.akan trafik oldugu icin arabnin hemen cekilmesi gerekiyodu ozel servis elemani kendi cekicileri oldugunu ve kendilerinin kaskoyla anlasmasi oldugunu soyleyerek beni ikna etti ve kendi cekicileri ile servislerine cektiler.

1.sizce dogrumu yaptim cektirmekle ? Iscilikleri hakkinda bilgim yok.

2.degismesi gereken parcalar(resmini ekliyorum listenin)teminini kaskomu sagliyor ve orjinalmi kullanacaklar yoksa esdeger yada yan sanayi veya cikmami?(servis elemani orjinal kullanilacak dedi ama bunu bana ispatliyabilirlermi orjinal oldugunu)

3.sizce nekadar tutar bu hasar?(eksperi aradim parcalar henuz fiyatlandirma asamasinda dedi.(arabanin yasi itibariyle orjinal parca bulamiyabiliriz dedi ve buna cok canim sıkıldı.)

Hepinize simdiden tesekkur ederim.
     Ilk kazami yaptim.yardim lutfenn!!! Ilk kazami yaptim.yardim lutfenn!!! Ilk kazami yaptim.yardim lutfenn!!! Ilk kazami yaptim.yardim lutfenn!!! Ilk kazami yaptim.yardim lutfenn!!! Ilk kazami yaptim.yardim lutfenn!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balci58 -- 24 Haziran 2016; 5:13:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resimleri yanlislikla 3 kez yuklemisim.kusura bakmayin..

• Geçmiş olsun.

Özel servis konusunu bilemeyeceğim iyisi de var kötüsü de var.

Keşke acentenizi arasaydınız 30 dakika telefonda bekletilmek nasıl bir süredir ayıp etmişler size karşı.

Kasko ile anlaşmaları varsa doğru yapmışsınızdır , güvenilir bir firmaysa onarımı yaparlar sonuçta.Ben yetkili servis yanlısıyım lakin sorun olmayacaktır güvenilir insanlarsa.

Kasko poliçenize muafiyet ekledilerse yan sanayi , eklemedilerse orijinal parça takılacaktır.

Fiyat konusunda ne desem yalan olur.

Tekrar geçmiş olsun.
  • Hocam cok tesekkur ederim.kaskom full kasko idi.herhangi bi muafiyet yoktu.

• balci58 B kullanıcısına yanıt
    1) Tanımadığınız bilmediğiniz yer ise artık şansınıza kalmış hocam şanslı iseniz sorun yaşamazsınız işçilik konusunda,

2)Poliçeniz de ''Orjinal parça'' yada ''Yerli parça'' seçeneklerinden hangisi ile kesilmiş ise onu kullanırlar. Parçaları sigorta şirketi temin edip servise gönderiyor serviste monte ediyor hocam.

3) bunu ancak sanayide veya serviste çalışıp yedek parça piyasasını bilen isimler bilebilir hocam.Benim size tavsiyem bu listeyi OPEL yedek parça temin eden 2 farklı firmayı arayıp alıcıymış gibi teklif almanızdır hocam.

Hocam bu her zaman her yerde yazıyorum ''Sigortacılık'' sadece poliçe kesip parayı tahsil etmekle bilmiyor, asıl sigortacı hasar konusunda belli olur, sizleri doğru yönlendirip Sigorta şirketi ile aranızda köprü vazifesi kurması gerekmektedir. Ben her zaman poliçe tanzim ettiğim müşterilerime hasar olduğu anda ilk önce beni arayın diye tembih ederim.

Tekrardan geçmiş olsun hocam, arzu ederseniz özelden ulaşırsanız elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damneed -- 24 Haziran 2016; 10:38:29 >

• Arkadaslar araca 26000 tl masraf cikti ve dogal olarak perte cikti.
    Kasko 32000 tl fiyat teklif etti ben itiraz ettim ama arac kasko deger listesinde arac 32000 gorunuyomus ve fazla veremiyeceklerini soylediler.oysaki anlasmamizda rayic bedel uzerinden odeme yapcakti yapmadilar.tayinim ciktigi icin ugrasacak vaktim yoktu mecbur kabul ettik ve mutabakat imzaladik.kalan evraklari yarin yolluyacam araci firmaya.

Herkese kazasiz gunler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.