Şimdi Ara

İlk İzlenim - Call of Duty: Ghosts (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
3.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    aynen hocam katiliyorum sana bu oyunu elestirirken bf4 multi daha iyi diyenlere saygim var en azindan fikrini zevkini soyluyor su oyunun singleindan beklentin nedir yani bir bioshock degil bu sonucta bf konusundada ben multisini oynadim sarmadi abi beni cod oynayan adami sarmaz bf bence cunku bireysel yetenek soz konusu degil bf de ciddi bir ekip kurmak lazim ekibin yoksa tek oynancak oyun degil deli gibi kosarsin saga sola ama cod oyle degil tekde olsan milleti ezme sansin var evet cok arcade oyun tarzi ama bence daha iyi tek oynamak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesis85 -- 13 Kasım 2013; 17:18:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah aşkına test sisteminiz berbat ve oyun epey kasıyor. oyun sitesi olarak sağlam bir sistem toplayamadınız mı be kardeşim ? bu kadar mı zor.

gerçekten merak ediyorum oyunları kenarda yazan x4 630 lu sistemle mi oynuyorsunuz ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bf4 videosu 13 dk bile değilken cod videosu neden 37dk.Bravo sizlere ne kadar ergen olduğunuzu yeniden gösterdiniz.Ayrıca puan falanda verilmemiş gelecek tepkilerden utandığınız için sanırım vermediniz.Dh nin yanında iyice çöp site olmuş burası.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Bf4 videosu 13 dk bile değilken cod videosu neden 37dk.Bravo sizlere ne kadar ergen olduğunuzu yeniden gösterdiniz.Ayrıca puan falanda verilmemiş gelecek tepkilerden utandığınız için sanırım vermediniz.Dh nin yanında iyice çöp site olmuş burası.

İlk izlenimden anladığın bu mu?

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-ilk_izlenim_Battlefield_4-6262.htm

Buyur battlefield 4 ilk izlenim videosu. 33 dk. Gerçi şimdi bu 37 o neden 33 dersin sen. Burada ben bir tek ergen görüyorum.

• Vakit kaybından başka bir şey değil. Hayatımda böyle büyük çöp görmedim. Bir efsane nerelere geldi neden bu kadar nefret ediyor Activision bu seriden anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

Bu oyunu 25 cigolayt yapan nedir ?

Cigolayt ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

Bu oyunu 25 cigolayt yapan nedir ?

Cigolayt ? :D

sanırım arkadaş şunu yazmak ve demek istemiş
    gigo light
  • Bilgisayarina Klavyene beynine ellerine okadar saglik ki bu yazdığın cumlenin dil bilgisi kurallarına kadar tebrik etmemek elde degil.

Adamlar resmen dalga geciyor Cod hayranlari ile gercekten üzülüyorum ve yazik diyorum.

Cod Mw1 ve 2 geçenlerde tekrar bitirdim yani tapilasi tatta oyunlar gercekten.

Hele o MW2 nin muzikleri atmosferi grafikleri sesleri karekterleri bolum tasarimlari yasanan aksiyon gorevler yaz yaz bitmez oyun kusursuz ustune Special Ops da ayri bir şaheser veteran modda verdigi haz kusursuz.

Boyle 2 tane oyundan sonra guzelim yapim ne hale geldi yaziklar olsun gerçekten.

Kisacasida tek bir komedi var.

2006 da cikmis MW2 nin GRAFİKLERI 2014 YILINDA CIKMIS COD GHOST TAN DAHA IYI !!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 16 Kasım 2013; 0:33:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Tamam artık herkes COD a sövecek, beğenmek, oynamak , zevk almak yasak. Yoksa eksi alırsınız. İnternet ne tarafasız değil mi? BF fanboyları ezici çoğunluk olunca böyle oluyor. Duymak istediklerinizi söyleyeceğim: COD in sanlık tarihi boyunca yapılmış en kötü oyun, tek bir iyi yanı bile yok!

Kimse cod'a laf atmıyor dostum milletin laf attığı activision ve altındaki ekipler.Gerçek infinity ward ayrıldıktan sonra bu oyun mahvoldu.O yüzden mw2 sanat eseri ondan sonra IW etiketi altında çıkan cod'lar vasattır.Bunu kabullenmek için kulaktan dolma bilgileri duymaya gerek yoktur , bilhassa kendinin deneyim etmesi yeterlidir.

Ghosts single olarak güzel olsada yinede mw1-mw2 havası verememiştir.Ha single olarak mw3'den iyimi iyi.Ama gel görki bu oyunu senaryosu kurtaramadı.Sebep olarak ise bırak yeni oyun motoru yazmayı yeni bi oyun motoru lisanslayıp onu kullanma zahmetinde bile bulunmadılar.

Peki sorayım sana.İnsanlar parası olsun olmasın çok yüksek ekran kartları alıyorlar.**** yeni nesile geçiş yapıp ps4-x1 alıyorlar.

Peki o zaman halen neden eski nesil teknolojisi dayatılıyor bu kadar farklı platform kullanıcılarına?

Şunu herkes diyor bu haftaki 2si 1'dede söylendi bizim arkadaşta söyledi bizzat kendi gözümlede gördüm.BF4 daha yüksek bir grafikli oyun olmasına rağmen ghosts'dan daha stabil çalışıyor.

Şimdi millet çıkıpta sitemini belirtmesinmi susup gıkını çıkartmasınmı?.Bak üstteki eleman ne güzel yazı yazmış onca güzel oyun varken single veya multi deneyimini daha iyi yaşatan ve 49 dolardan satışa sunulan, tutupta bu oyuna 70 dolar vermek akıl karımı?

Yok biraderim yok.Bende cod'u severim ama cod mw2 ile bitmiştir.Bazen yoğurdum ekşi demeyi bileceksin.

Umarım titanfall harika bir oyun olarak gelirde bundan sonra eski cod multi havasını o oyun ile yaşar ve devam ederiz.

Bundan sonra devir Titanfall devri olacak.

MW1 2 saheserlerini yapmis ekipten yeni bir saheser gelecek Cod da olecek adamlar kendi oyunlarini oldurmekle unlu artik Cod adi altinda cop oyunlar gormek istemiyorum MW1 ve 2 nin adida Cod yazik gunah.
    .

• 21:15 Koptum orada

Not : 21: Bilmem bişeydi ama 21. dakikadan 22.dakikaya kadar izleyin :D
  • Videoları Youtube'a da yükleseniz iyi olurdu. Daha rahat izleniyor.

• kaç cigolayt ? mamunda da varsa sömururuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oromë

Singleplayer'ı övenler ya da yerenler, bu mod bir gün sürüyor.Multiplayer ise en az iki sene 300 saat.Şahsen single beni hiç ilgiledndirmiyor.Bf3'de Single'ı bitirmedim bile.Ama Multi'yi 350 saat oynadım.Bir günlük şey için kimse 100Tl vermez.

bencede. ben cod ghost'u multi için aldım singleyi ne yapayım cod4'ten beri aynı haltı koyuyorlar cod mw2'den beri girmedim singleye gereksiz bence tabi sevenleri vardır
    onun yerine zombi ve multi yüz kat daha zevkli
    bf almadım mesela sevmiyorum 100 saat haritada dolaşmayı hızlı olması çok daha eğlenceli bence
  • Cod: Ghost'u az önce bitirdim, yaklaşık 6 saat kadar sürdü, Ghost 2 ne zaman çıkar? :))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Bf4 videosu 13 dk bile değilken cod videosu neden 37dk.Bravo sizlere ne kadar ergen olduğunuzu yeniden gösterdiniz.Ayrıca puan falanda verilmemiş gelecek tepkilerden utandığınız için sanırım vermediniz.Dh nin yanında iyice çöp site olmuş burası.

Yaw he he .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.