Şimdi Ara

İlk İzlenim: Assassin's Creed 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
20.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      GamesCom'da sunum ve oynanış alanına girdiğimiz Assassin's Creed 3'ün İlk İzlenim videosu karşınızda.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver Eagle -- 28 Ağustos 2012; 16:52:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • arkadan geçenler süper :DD
  • Playstation All Stars Battle Royale videosu ne zaman gelicek acaba ?
  • 04:38 de ne yapıyor o amcam öyle yaa :D bildiğin daha önce kamera görmemiş gibi davranmış :D

• süper olmuş elinize saglık

• PC'ye format attıktan bu yana videolarınızı izleyemiyorum. Flash player falan da yüklü. Sorun ne olabilir?
  • Connor Ezio'nun yerini tutamaz ama yeni dövüş sistemi ile daha zevkli olacak gibi
  • Kamera gören insan dünyanın her yerinde aynı

• Arkadan da bakıp duruyorlar :) Anlatım çok güzel teşekkürler.
  • Arkadan da bakıp duruyorlar :)
  • İnceleme için sağolun!
  • bende sadece Türkler kamera görünce arkadan hareketler yapar sanıyordum meğer bazıları bizden de betermiş :))))
  • Her zaman olduğu gibi Ubi'den beklentiler yüksek.Umarım hayranlarına bekedikleri gibi bir oyun sunarlar.

• Tek kişilik kısım yine güzel olur bence ama multiplayer kısmı video da gördüğüm kadarıyla aynı revelations ile multiplayer e yenilik getirirler umarım.

• Amandiyim adamların bazıları yiyecek gibi bakıyorlar hele en son adam fenaydı video için teşekkürler

• Güzel inceleme olmuş. Gözlüklü amca ben buraya nasıl geldim gibi bir hali vardı :D

• arkadaslar oyun cok güzel bekliyorum ama multiplayer modu biraz içimi daralttı ya.birde ersin abime ve diğer arkadaslarıma sesleniyorum oyun 23 Ekim'de çıkmıyor mu???

• quote:

Orijinalden alıntı: ataege06

arkadaslar oyun cok güzel bekliyorum ama multiplayer modu biraz içimi daralttı ya.birde ersin abime ve diğer arkadaslarıma sesleniyorum oyun 23 Ekim'de çıkmıyor mu???

23 ekimde değil. Konsol sürümleri 31 ekimde pc sürümü ise 23 kasımda çıkacak
  • Videoları izleyemiyorum yardım ??

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.