Şimdi Ara

İlk İzlenim: Assassin's Creed 3 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
20.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeri mi bilmiyorum ama sleeping dogs incelemesi nerede?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Karekter hareketleri değişmiş gibi. Ezio ve Altair' in koşuşu yürüyüşü neredeyse aynı gibiydi, sanki değiştirmişler bunda biraz. Ama güzel olmuş.
  • Agaclar üzerinde atlarken dallarin sallanmamasi cok siritmis

• o hareket yapanlar almanyadaki gurbetçilerimiz olmasın:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakofato

Agaclar üzerinde atlarken dallarin sallanmamasi cok siritmis

Ona bende dikkat ettim ağaçlar ne ağacıysa maşallah hiç sallanmıyor
  • önceki versiyonla grafik motoru aynı grafikler dövüş efekteri aynı yer ve zaman farklı gibi göründü
  • ulann arkadaş bir sunum yapmıtmadılar adama bir ara ersin abi şişman arkadaşa mikrofonu çakacak zannettim

• Oyun güzel gözüküyor.Merakla bekliyoruz.Dövüş sistemi counter attack yapmaktan ibaret olmaz umarım.

• Ersin reyizi dövcekler orada

• Ben olsaydım direk hatunun peşine koşardım.
  • PC kullanıcısı olarak oyunu sabırsızlıkla bekliyorum fakat Ubisoft her sene yaptığı gibi bilgisayar için bu sene de oyunu geç çıkartıyor.Çıkartmasına lafım yok ama eğer geç çıkartacak isen DX11 gibi özelliklerin eklenmesi gerekir diye düşünüyorum mesela konsol o dalın sallanmasını kaldıramıyor olabilir ama PC kesinlikle kaldırabilir ve bunun gibi daha bir sürü şey ekleyerek PC kullanıcılarının dikkatini çekip Orjinal satış oranını arttırabilirler .
    Oyundan beklentim gelen açıklamalarla büyümedi değil umarım dedikleri kadar uzun soluklu ve güzel bir hikaye kısmı olur.

• Arkadan birisi bişey dese mikrofonu bırakıp gidecek ersin reyiz :D
  • Ağaçlar sallanıyor az dikkatli bakın.
  • Ersin abi bırak mikrofonu kızın peşinden koş. Yerinde olsam Gamescom filan dinlemem... Neyse... :) Oyunu merakla bekliyoruz. Biraz RPG tadı gelecek gibi... Hayırlısı. :D

• Bu arada 4:40'a bittim ya. Komedi filmi yerine bu sahneyi izleseniz yetecek. Planlı mı yaptınız Ersin abi? :D

• O kadar atlıyo zıplıyo hiç mi ağacın dalı kırılmıyor arkadaş :D
  • Yine şahane işler çıkartılmış. Kız konusuna katılıyorum ersin kardeşim videoyu kesip orada o kızın peşinden gitsen biz anlayışla karşılarız güzel bir yuva kurman hepimizi mutlu eder :D bi dahakine çekinme lütfen :D şaka bi yana amcam bi ara meraba televole dicek gibi geldi bana öle bi bakış attı kameraya. Bide söylemeden edemiyeceğim merlinin kazaninda gamescom da pes 2013 ve fifa 2013 ilk izlenimleri var. Onları da bi izledimde ersin kardeşim keşke diyorum o adamı fuarda bulsaydı 1-2 tüyo felan verseydi. izlemeyenler bi izlesin dediklerim için + vericekler izleyipte deli gibi mk fanları olanlarda eksilicekler o kesin.

Herkese iyi oyunlar ...

• ingilizce oldugu için hiç bişe anlamadan oyunu bitircek olsamda bu oyunu alıcam galiba :)

• Bu sefer ceylanın peşinden gitmemiş ersin abi :D

• teşekkürler bsc ekibi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.