Şimdi Ara

İLK GÜÜN KAÇTA GİDECEKSİNİZ ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ilk gün kaçta gitmeyi planlıyorsunuz

• Sabah ezanina mutakib.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl konu ya? Ders saati kaçtaysa o saatte tabi ki.
  • güneşin doğuşunu izlerim yani ordan.
  • bazı dershaneler var çok erken başlayıp ders çalışmaya çağırıyorlar ondan bahsetmiş sanırım ben sabah 9da gidip akşam yedi buçukta çıkıyorum şimdiden iflahım tükendi resmen çok yoruluyorum açık liseye geçtim son yıl mezun sınıfına gidiyorum daha rahat olurum derken dahada zoruna çattım umarım emeğimin karşılığını alırım
  • Bizim saat 9 da başlıyor..
  • nereye?
  • Konu liseliler mi, dershaneye gidenler mi üniversiteye gidenler için mi açılmış belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Konu liseliler mi, dershaneye gidenler mi üniversiteye gidenler için mi açılmış belli değil.

95'liymiş, fazla uzağa gitmiş olamaz.
  • bulamadımbirşey kullanıcısına yanıt
    üniversitee
  • ilk hafta gitmicem ben havam olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMDPhenom

bazı dershaneler var çok erken başlayıp ders çalışmaya çağırıyorlar ondan bahsetmiş sanırım ben sabah 9da gidip akşam yedi buçukta çıkıyorum şimdiden iflahım tükendi resmen çok yoruluyorum açık liseye geçtim son yıl mezun sınıfına gidiyorum daha rahat olurum derken dahada zoruna çattım umarım emeğimin karşılığını alırım

ne dersanesi kardeş , adam üniversiteyi yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weierstrass

Sabah ezanina mutakib.

• quote:

Orijinalden alıntı: Novak Djokovic

quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Konu liseliler mi, dershaneye gidenler mi üniversiteye gidenler için mi açılmış belli değil.

95'liymiş, fazla uzağa gitmiş olamaz.

• 9-) Konu başlıklarının açtığınız konunun içeriği ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Konuları, lütfen ait oldukları alt bölümlere açınız. Bölüm ve başlık ihlali yapılan konular kilitlenecektir.

|| Eğitim ve Sınavlar Bölümü Kuralları ||
    http://forum.donanimhaber.com/m_75186677/tm.htm

Lütfen bölüm kurallarını okuyunuz. Konularınızı uygun başlıklarla anlaşılabilir bir içerikle lütfen ait oldukları bölümlere açınız.
    Konu açmadan önce arama özelliğini kullanarak benzer ve güncel bir konu bulunup bulunmadığını araştırınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.