Şimdi Ara

İlk dereceli maçımı atıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bronza hoş geldin birader . Nasıl başlarsan oyle devam eder
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk kardeşim 3.oyunumda lose . AD kasan bir blitz geldi 30 dk boyunca önde olduğumuz maçta adamların base e girerken TF de sattı katliamdan sonra yenildik. Bir de herkes hakettiği ligde derler. Benim suçum ne bunda küfür yazmamak için zor tutuyorum kendimi cünkü gecen 3 harfli a ile başlayan küfürü yazdım diye 7 hafta ceza almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srkayp kullanıcısına yanıt
    öyle diyorsun da ben maçta çok iyi oynasam bile bot lane feedliyo toptan da iki üç kill gidince TF de bir şey yapamıyorum tek başıma. Ne kadar iyi olsam da o adamlar yüzünden ben kötü durumda kalıyorum. Normal game de böyle kötü oynayan adam feeder yok

• Herkes hakettiği ligdedir.

• Kendi hesabimi diamond yaptiktan sonra 4 unranked hesabin 10 macini attim en yuksek 10da9 en dusuk 10da7

Sans ile ilgisi yok yetenek ve tecrube isi, kac tane afkli yada feederli mac aldim

Onemli olan rakibin lowlugunu kullanmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Too Greedy kullanıcısına yanıt
    Takımına 2 feeder 1 afk gelip bronze u haketmeyecek şekilde oynadığında yenilirsen aynısını kendine söyleyebilecek misin

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    hocam karşıma da hiç low rakip gelmedi ki, hep silverlık goldluk adam geldi. Lane de kimseye ezilmeme rağmen TF lerde Satanlar, feedleyenler yüzünden 3 lose ile basladım. Gelin bir de benim hesabının oyunlarını atın bari ben ümidi kestim böyle adamlar yüzünden. Bronz başlamamak için oynamıycam diğer maçları

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Takımına 2 feeder 1 afk gelip bronze u haketmeyecek şekilde oynadığında yenilirsen aynısını kendine söyleyebilecek misin

Hiç bronz gibi lowların olduğu bir lige düşmediğim için bilemiycem ama hakediyorsan çıkarsın kaç tane hesap çıkarttım ordan.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoka

quote:

Hocam plat arkadaşım var beraber girerdik aslında ama olmuyor diyor?

Plat olduğu için giremezsin ama silver bir arkadaşla girebilirsin

Düzeldi o girebilirsin.
  • Tlhsbt kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum peki bronz plat gold felan girebiliyor mu o da değişti mi?
  • Too Greedy kullanıcısına yanıt
    Hocam resimde oyun içi nickim var, ordan geçmiş maçlarıma bak ve hakettiğim Ligi söyle lütfen

• quote:

Hoşbulduk kardeşim 3.oyunumda lose . AD kasan bir blitz geldi 30 dk boyunca önde olduğumuz maçta adamların base e girerken TF de sattı katliamdan sonra yenildik. Bir de herkes hakettiği ligde derler. Benim suçum ne bunda küfür yazmamak için zor tutuyorum kendimi cünkü gecen 3 harfli a ile başlayan küfürü yazdım diye 7 hafta ceza almıştım

duo bulup girceksin başka çaresi yok
  • KDA oranın ne yazık ki çok kötü. İlk maç Zed ile 0/2/2, ikinci maç 1/1/2, üçüncü maç Kha'Zix ile 0/8/8. O seviyelerde maçı alıp götürmen için snowball olman lazım oda 15-20 kill alıp taşımanı gerektiriyor ve çok rahat da alınıyor inan bana. AP rünlerini düzelt AP adına hiçbir şey yok. Üstelik yeni 30 olup direk neden ranked oyunlara atıldığını anlayamadım. Daha normal oyunlarda 149 galibiyetin var. Direk 30 olup girdiğin belli ki ilk maç Zed'e 21/8 kabiliyet ile girmişsin. Normal oyun oyna 300-400 win yaptıktan sonra başlarsan daha iyi olur. Normal gamede nasıl taşıyacağını öğrenirsin ve her koridora alışabilirsin. Her koridorda hakim olduğun birkaç şampiyon olsun. Kısaca normal gamede piştikten sonra ranked gir.
  • quote:

Hocam resimde oyun içi nickim var, ordan geçmiş maçlarıma bak ve hakettiğim Ligi söyle lütfen

Mobilim,ilk 10 maç ne kadar kötü geçerse geçsin bronzdaki maçlar çok daha basit oluyor.Ilk 10 maçta insanlar tryhard oynuyor oynayabildikleri kadar ama bronzda öyle bişey yok bi kere laneini ez ve kazan.

• Shadouspan kullanıcısına yanıt
    Sınava hazırlandığım için okul zamanı çok bakamıycam ve dereceli de ki yerimi görmeyi istiyordum merak ediyordum yani, hele bu oyunlardan sonra girmem zaten dereceliye bir daha. AP hero oynamadığım in ap rünleri tam bitirmedim olanları koydum açıkcası.

• kardesim aglamanin luzumu yok unranked maclar boyledir zaten coooook iyi oldugunu dusunuyorsan froggenin yaptigi gibi 2 afk varken 38-1 bitirip tasirsin tek basina. ligine gel ordan sonra baslarsin yukselmeye. afk troll 1 gelir 2 gelir 3 gelir sonra bir bakmissin 2 win 2 lose gidiyorsun promo da karsida 2 afk oluyor denk geldim ordan biliyorum.
  • bir umut takımındakiler belki unranked olmasına ragmen iyidir diye baktım bakmaz olaydım.Yazık olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoka

Bilmiyordum peki bronz plat gold felan girebiliyor mu o da değişti mi?

Evet diamond adamla bronze girebiliyor.
  • 10 Maç 6 Lose 4 Win ile Gümüş 5 Başladım. Bunun da bronzedan farkı yok herhalde dediginze göre :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.