Şimdi Ara

ilk denemelerde 50 net çok mu kötü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çalışmaya ayt ile başladım ve büyük bir hata yaptığımı anlamaya başladım yavaş yavaş. TYT'ye yeni başladım sayılır, süre sıkıntısı yaşamazsam matematik sorularını yapabiliyorum, Türkçede dil bilgisinde eksiğim var paragraflarda iyi sayılırım. fende sadece kimya ve biraz biyoloji biliyorum, kimyada 5 6 doğru yaparım hep, ama şimdiden endişelenmeye başladım, daha sadece ayt mat, ayt kimya ve tyt biyolojinin bir kısmı bitti, konular yetişecek mi bilmiyorum bile. netlerim 50 üstün çıkmadı girdiğim 3 sınavda. ne önerirsiniz?

• hedef ne hocam
  • 2019 mağduru 2 kullanıcısına yanıt
    ilk 15 bin.
  • hocam 50 net yapıyorsanız ciddi konu eksiği vardır zaten belirtmişsiniz kapatın acilen
  • +1
  • Konu eksikliklerinizi bakın tyt mat ve tryi hizlica bitirin ve tr ve natdan alan denemesi cozun tyt fendede eksikliklerinizi giderin ve paso deneme çözün aytyide birakmayin sakin
  • hedefi 15k olan biri için 50 net az. hızlı bi atak yapmanız lazım. konu bitirin.
  • hocam takmayin zaten donem yarisina kadar calistiklarinizin yarisini unutcaginiz icin belki avantaj bile olabilir
  • Konular biter her türlü önemli olan onları unutmadan düzenli tekrar yoksa again again başa dönmekle ugraşırsın
  • qtay kullanıcısına yanıt
    Ea 10k biri için 50-55 arası nasıl hocam? Mat 20 net civarı. Türkçe dilbilgisi ve Tyt fen eksik
  • ea konusunda gerçekten bilgim yok, yanlış yönlendirmeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nezarettentaharet

Ea 10k biri için 50-55 arası nasıl hocam? Mat 20 net civarı. Türkçe dilbilgisi ve Tyt fen eksik
    70 tyt 58 civarı ayt yeter sana hocam tempoyu koru önce alanı hallet tyt fen 10k hedef için sonlara doğru baksanda olur çünkü ea sonuçlarına bakınca görmüşsündür ilk 10k için tyt orta seviyede yapılsın ayt 55 üstü gördüğü an curcuna başlıyor ayt matta çok iyi olmaya bak derim
  • Özdebirde 20-23 net gelecek galiba ayt mattan.
    75tyt 60 ayt gibi bir rakam hedefliyorum hocam. Ne olur ne olmaz diye. Kaynak olarak limit mi alayım sizce sos-1 için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nezarettentaharet -- 2 Kasım 2019; 16:6:16 >
  • Hocam bence moral bozmaya gerek yok sıkı tutarak gayet de iyi yükseltirsiniz arkadaşım kasımdan sonra aynen böyle bi yükseliş yaptı 16k ya girdi çok sıkı tutmakla ve planlı olmakla alakalı
  • ben de ilk aytden başladım tyt netlerim 75 felan ama ay netlerim 56 ya biyoloji çalışmıyorum diye galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.