Şimdi Ara

ilk defami?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar daha once boyle bir sey konusuldumu bilmiyorum. yalniz yaptigim aramalarda bulamadim size ilginc hatta komik gelecek ama telefonu acmadan karsi taraf beni caldirirken onun konustuklarini duyabiliyorum. banami özel bir uygulama olsa gerek bu arara her iki hatta avea olunca oluyor... böyle bir şey duyan varmi. acil cevap bekliyorum.

• komik gibi gözüksede ben ciddiyim iddaa olsun diye söylemiyorum ama inanmayan kim varsa ispatlarim
  • yok oluyor oyle seyler. motorola nın kapaklı modellerde oluyo galiba genellkile mpx200 ile sıkca olan bişi
  • yalnızca telsim veya avea aradığında oluyor. sende de o ikisinden biri olması lazım.

mpx220 de oluyor. arkadan konuşanları yakalamak için iyi bir şey. ama sessiz bir yerde isen ve seni arayan gürültülü bir yerdeyse pek iyi değil.
  • sabit telefondan arandıgımdada oluyor. eger kendi hattimda ringa varsa o sirada onuda duyuyorum. acaba yurtdisida olurmu. yalniz turkcellden olmadıgı kesin
  • ben arkadaşlarla hep öyle konuşuyorum beni çaldırıyorlar, aramayı kabul etmeden tamam geliyorum 5dk sora ordayım diyorum. adamlar çaldırmayı kesiyorlar sp1, mpx ve nokya 2650 de bizzat test ettim oluyor. başka hangi modellerde olduğunu bilmiyorum..
  • süpermiş yaa flash la atabilir miyim l7 ye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.