Şimdi Ara

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
6
Favori
11.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

Keşke popülere çıkmasaydı konu. Yorumlara bak

Hocam hiç sorma oyunu bir kere bile oynamamış. Hatta oyunun ismini yeni gören adamlar yorum yapıyor
  • Ben hala CS 1.5 oynuyorum cs go neymiş
  • Popüler konu olmuş vay be :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu oynamayanların sorusunu genel olarak edit yapıp ana sayfada bilgilendirme ile cevaplamak çok mu zor?

8000 TL yazıp reklamlara girmeyi biliyorsunuz. 8000 TL yazınca insanlarda merak edip yazar tabiki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreaM0707 -- 25 Şubat 2016; 14:41:39 >
  • benim worm god la takas edelim mi? Bu teklifi herkese sunmam

• quote:

Orijinalden alıntı: DreaM0707

Oyunu oynamayanların sorusunu genel olarak edit yapıp ana sayfada bilgilendirme ile cevaplamak çok mu zor?

8000 TL yazıp reklamlara girmeyi biliyorsunuz. 8000 TL yazınca insanlarda merak edip yazar tabiki...

Bilgilendirme konusunda haklısın hocam ama bilgilendirme yapsam bile emin ol bu tür yorumlar devam edecek. Zaten bir çok kişiye neden bu kadar değerli olduğunu ben ve bir çok arkadaş cevap vermeye çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorter47

benim worm god la takas edelim mi? Bu teklifi herkese sunmam

Kardeşim benim bu kadar büyük bir teklifi kabul etmem imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

Hala şoktayım arkadaşlar. Fiyat konusunda çok bir bilgim yok ama nadir bir bıçak olduğunu biliyorum.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198201490099/inventory/
     İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..
     İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..

Float value: 0.0326

Murat kardeşim
    Öncelikle oyunu hiç oynamadım ama satış konusunda ufak naçizane bir tavsiyede bulunacağım.

Silahı elden satacak olsan bile çok dikkatli ol.Diyelim ki anlaştın 3000 dolara.Adam parayı verdi,itemi verdin adama.Sonra bankayar gittin parayı yatırmaya bir de baktın ki paralar sahte :)
    Bunu bizzat yaşayan arkadaşım oldu.O yüzden parayı dolar alacaksan satışı yapmadan önce bir döviz bürosuna gidip parayı kontrol ettir ya da bozdur ki sahte parayı gazlamasınlar.

3000 dolar sahte para veren adamın hayatını bitirirler :) o riske gircek kimsenin olduğunu sanmıyorum...

VALLA İPHONE satmıştı arkadaşım hepsi de sahte çıktı.

• quote:

Oyunu oynamayanların sorusunu genel olarak edit yapıp ana sayfada bilgilendirme ile cevaplamak çok mu zor?

Oyunu oynamayan ve bilmeyen arkadaşlar için ana sayfa'ya bilgilendirme eklenmiştir.
  • quote:

quote:

Oyunu oynamayan ve bilmeyen arkadaşlar için ana sayfa'ya bilgilendirme eklenmiştir.

Eline sağlık,

İyi forumlar.
  • quote:

quote:

quote:

Eline sağlık,

İyi forumlar.

Uyarın için ben teşekkür ederim hocam.
  • arkadaşlar bu sadece skin mi yoksa daha fazla filan mı vuruyor. o paraya ben gerçek silah alırım
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bu arada :)

• O parayı forumdan veren çıkmaz herhalde şahin parası lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorter47

hayırlı olsun bu arada :)

Teşekkür ederim arkadaşım. İnşallah sizlere daha iyileri çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bashi_Bozuk

arkadaşlar bu sadece skin mi yoksa daha fazla filan mı vuruyor. o paraya ben gerçek silah alırım

Gerçeği 100 lira oyunda 8000 lira :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

O parayı forumdan veren çıkmaz herhalde şahin parası lan

ŞAhinle takas olunur
  • Gerçek olmayan bir bıçak 8 bin lira edermi bre
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.