Şimdi Ara

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
6
Favori
11.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mertmertmertx

Neden bu kadar ediyo hocam oyunla hiç ilgim yok . Yani niye veriyolar bu kadar para ayrıca hayırlı olsun

benim de konuyla alakam yok, çok mantıksız geliyor bir bıçağa vs ye para vermek.
  • Hayırlı olsun sıkıntısız satarsın inşallah. Çok dikkatli olman lazım 5 lira için adam öldürüyorlar. Parayı nakit bankada al hesabına yatır. Havale, eftye güvenme buda benim nacizane fikrim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana çıksa cahilliğimden steam market ta 100liraya satmıştım şimdi. Üç bin dalır
  • arkadaşlar konuya yabancıyımda bu bir oyun ve oyundaki bıçağamı iyi para veriyorlar ??

para karşılığı oyun hesabımı satılıyor bıçakla

• bana o bıçağı bedava verseler dönüp bakmam :)) ama hastaları var anladıgım kadarı ile oyunun o yüzden durum böyle galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Felix88

Hayırlı olsun sıkıntısız satarsın inşallah. Çok dikkatli olman lazım 5 lira için adam öldürüyorlar. Parayı nakit bankada al hesabına yatır. Havale, eftye güvenme buda benim nacizane fikrim.

Bende senin gibi düşünüyorum kardeşim teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

arkadaşlar konuya yabancıyımda bu bir oyun ve oyundaki bıçağamı iyi para veriyorlar ??

para karşılığı oyun hesabımı satılıyor bıçakla

Para eden şey sadece bıçak güzel kardeşim. Bu gördüğün bıçak oyunun en nadir düşen bıçaklarından birisi o yüzden bu kadar değerli ve alıcıları var.
  • Beyler bu oyun Cs mi cidden?

Vay anasını dünya çok değişmiş görmeyeli..
  • yanında birilerinide götür elden satacaksan tek gitme ne olur ne olmaz bu arada ben hiç cs oynamadım bence burada bu adam bu bıçağı düşürdü diye sizde gidip kutu falan almayın bu kadar değerliyse milyonda bir düşüyodur.
  • Beyler insanlar pırlantaya neden o kadar para veriyorlarsa buna da para veriyorlar anladınız mı? Yani lüks işi bunlar. Nadir olan her şeyin bir değeri vardır.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle türkiye'de veren olmaz kolay kolayda reddit'te falan özellikle bu tarz koleksiyonluk skinleri arayanlar çok
  • ne kadar açılıyor bu kutular, sırf kutu açmak için oyunu alacağım
  • Her anahtar 1 kutu açıyor açıyor sadece en düşük 6 tl anahtar kutu fiyatları değişiyor yani 10 kutu kırdırmak 60 tl içinden milyarlık item de çıkar 5 kurusluk item de
  • şansa bakya biz açarız hep glock gelir :( hayırlı olsun .
  • Elden yerine pazarda satması daha mantıklı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..

Bu arada hayırlı olsun hocam foruma böyle bir şans çok 1-2 sene item düşmez kimseye.

• Öncelikle cs go oynamıyorum bu bıçağı değerli kılan nedir Ateş mi ediyor acaba

• Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    nadir bulunmasi

• Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    Tamamıyla gereksiz bir gösteriş

• Şu güne kadar kasa açmadım şuan çok açasım var ama baş çıkacak biliyorum. Çok kıskandım be. Allah nazardan saklasın, hayırlı satışı olur inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.