Şimdi Ara

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
6
Favori
11.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hysteria_

bu rakamlar ciddi mi?
    oyunun en pahalı itemi dragon lore diye biliyodum.

Ciddi hocam bende bu bıçak düşmeden öyle biliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

quote:

bu rakamlar ciddi mi?

deli misin la sen 8 tl verip kutu açtın 3000 dolar diyo adam 10.000 lira lan
  • quote:

quote:

quote:

bu rakamlar ciddi mi?

deli misin la sen 8 tl verip kutu açtın 3000 dolar diyo adam 10.000 lira lan

Ama öyle :D Opsskins diye bir site var gir bak 3500$ en ucuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Mb] -- 24 Şubat 2016; 17:26:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

25.000 dolar civari bu bicak h.o

Nasıl yani? Şu dandik tasarımlı zımbırtının gerçek bir para değeri var ve bu değer 25 bin dolar mı?

Dipnot: Oyunu hiç oynamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Şubat 2016; 17:36:48 >
  • sıcak fırsat buraya çöker aga 8 tlye 8 milyar milyon
  • niye pahalı ki bunlar

olay ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3500 dolar mi ? hic durma hemen sat. Türkiyede yasayip bir oyun icin 3500 dolar ödenecekse ve o bicagi yada hesabi satmamak baya bir farkli üstün kisilik olsa gerek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoZTürk06

Bu mesaj silindi.
    Gaza gelip asılmayın arkadaşlar bu işten %90 zararlı çıkar %10 da arada oluyor böyle ümit bağlamayı yanı.
    Bıçağa gelirsek gule gule kullan , dolandırıcılara dikkat et

Edit: yanlış alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rap1d -- 24 Şubat 2016; 19:36:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu bıçakla kola bir sıyrık atsanız terörist ölüyor mu :D yaşlı dedeniz soruyor aydınlatın hele bi
  • Oha diyorum ben bile soktayim stattrak karambit doppler sapphire yuh yani ya çok çok yüksek bir fiyati var zengin oldun çıkabilecek en iyi bıçak çıkmış

• SAT gitsin hocam hiç düşünme ne ise yarar skin hiç anlamam zaten...

H.o bu arada

• Bende bu bıçağın gerçeği var elden 200 tl ye veririm.
  • Konuyu gorup kroma 2 actim p2000 geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nonvolatile

beyler bu bıçakla kola bir sıyrık atsanız terörist ölüyor mu :D yaşlı dedeniz soruyor aydınlatın hele bi

yok sadece görüntü

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazar Angel0v

Oha diyorum ben bile soktayim stattrak karambit doppler sapphire yuh yani ya çok çok yüksek bir fiyati var zengin oldun çıkabilecek en iyi bıçak çıkmış

Birde fabrikadan yeni çıkmış :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaradan 3.000$ tiko elden verebilirim.

• quote:

Hala şoktayım arkadaşlar. Fiyat konusunda çok bir bilgim yok ama nadir bir bıçak olduğunu biliyorum.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198201490099/inventory/
     İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..
     İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..

Float value: 0.0326

Murat kardeşim
    Öncelikle oyunu hiç oynamadım ama satış konusunda ufak naçizane bir tavsiyede bulunacağım.

Silahı elden satacak olsan bile çok dikkatli ol.Diyelim ki anlaştın 3000 dolara.Adam parayı verdi,itemi verdin adama.Sonra bankayar gittin parayı yatırmaya bir de baktın ki paralar sahte :)
    Bunu bizzat yaşayan arkadaşım oldu.O yüzden parayı dolar alacaksan satışı yapmadan önce bir döviz bürosuna gidip parayı kontrol ettir ya da bozdur ki sahte parayı gazlamasınlar.

• Neden bu kadar ediyo hocam oyunla hiç ilgim yok . Yani niye veriyolar bu kadar para ayrıca hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Hala şoktayım arkadaşlar. Fiyat konusunda çok bir bilgim yok ama nadir bir bıçak olduğunu biliyorum.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198201490099/inventory/
     İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..
     İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..

Float value: 0.0326

Murat kardeşim
    Öncelikle oyunu hiç oynamadım ama satış konusunda ufak naçizane bir tavsiyede bulunacağım.

Silahı elden satacak olsan bile çok dikkatli ol.Diyelim ki anlaştın 3000 dolara.Adam parayı verdi,itemi verdin adama.Sonra bankayar gittin parayı yatırmaya bir de baktın ki paralar sahte :)
    Bunu bizzat yaşayan arkadaşım oldu.O yüzden parayı dolar alacaksan satışı yapmadan önce bir döviz bürosuna gidip parayı kontrol ettir ya da bozdur ki sahte parayı gazlamasınlar.

Hocam çok teşekkür ederim. Böyle önemli bilgi hem benim için hem de diğer arkadaşlar için çok değerli . Umarım sıkıntısız bir şekilde elimden çıkartırım şuan için tek dileğim bu

• vay be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.