Şimdi Ara

İlk Android 2D Oyunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunum yeni arayüz ve bir çok yenilikleriyle google play de güncellenmiştir.
    Renkli grafikler ve eğlenceli yeni bölümlerle sürükleyici bir oyun deneyimi sunacağına emin olabilirsiniz.
    Desteklerinizi bekliyorum.

Oyunumuzun tanıtım videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=uxxP-7PTnQs
    Google Play:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nf2m.at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratbkk -- 3 Ağustos 2015; 14:01:14 >

• Arkadaşlar yorum yapacak yok mu ?
  • Dostum fikir orjinal, arayüz felan gayet güzel, olmu$ diyebiliriz ama sanki biraz daha ilgi çekici cezbedici bir$eyler çikarsan ortaya daha iyi olurmus.

Tabii bu tarzida seven cikacaktir muhtemelen.

Yeni projelerle başarılarının devamını diliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trewdx

Dostum fikir orjinal, arayüz felan gayet güzel, olmu$ diyebiliriz ama sanki biraz daha ilgi çekici cezbedici bir$eyler çikarsan ortaya daha iyi olurmus.

Hocam ilginiz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim.
    Önerileriz varsa her türlü öneriyi dinleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratbkk

quote:

Dostum fikir orjinal, arayüz felan gayet güzel, olmu$ diyebiliriz ama sanki biraz daha ilgi çekici cezbedici bir$eyler çikarsan ortaya daha iyi olurmus.

Valla ben anlamam o senin i$in. Ben kullanici gözüyle yorum getirmeye çalıştım.

Tabi dediğim gibi zevkler tartışılmaz bu tarzi sevecek kitlede muhakkak olacaktir.

Ama şöyle daha popüler daha zevki eğlenceli birşeyler olsa daha iyi olurmus. Orjinal birşeyler yapabildiğin belli. Bu orjinalliği daha popüler ve ilgi çekici bir tarzla birleştirebilirsen kim tutar seni.

Yolun açik olsun kardesim.

• Peki hocam , destekleriniz için , herşey için teşekkür ederim . Beni çok memnun ettiniz :) . Oyun için değişik fikirlerim var inşallah ilerleyen zamanlarda güncellemelerle sizde haberdar olursunuz. Tekrar teşekkür ederim. Saygılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratbkk

quote:

Valla ben anlamam o senin i$in. Ben kullanici gözüyle yorum getirmeye çalıştım.

Tabi dediğim gibi zevkler tartışılmaz bu tarzi sevecek kitlede muhakkak olacaktir.

Ama şöyle daha popüler daha zevki eğlenceli birşeyler olsa daha iyi olurmus. Orjinal birşeyler yapabildiğin belli. Bu orjinalliği daha popüler ve ilgi çekici bir tarzla birleştirebilirsen kim tutar seni.

Yolun açik olsun kardesim.

Hocam yeni versiyona da yorumunuzu bekliyorum . Sağlıcakla kalın.

• muratbkk kullanıcısına yanıt
    Dostum indirdim.oyun güzel ama beceremiyorum, bana hitap etmiyor o yüzden. Biraz yaşlada alakalı galiba.

Yoksa oyun gayet güzel ve orjinal bir oyun.

Benim esas demek istediğim , sektörün yenilikçi, değişik yapımlara ihtiyacı var. Sende bu cevher var sanki ama populer ilgi çekici şeylerde şart bunları birleştirip yeni bir yapımla devam edebilirsin bence. O yüzden gazlamıştım seni

Tekrardan yolun açık olsun yeni yapımlarını bekliyorum.

• Tamamdır, çok teşekkür ederim. İnşallah bakalım dediğiniz gibi yenilikçi güzel bir fikir bulmak gerek ilk önce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.