Şimdi Ara

İlişkiler konusunda kimseye güvenmiyorum.Artık ilişki de istemiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
7
Favori
7.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görücü usülü evlenmek istiyorum eğer ilerde evlenmeyi düşünürsem.Şu an onu bile düşünmüyorum.

İnsanlar o kadar kötü o kadar iğrenç olmuş ki...
    Neler görüyorum neler duyuyorum...
    Kız/Erkek farketmeksizin herkes birbirini aldatıyor.Cuckold(boynuzlu) tarzı ilişki arayan hasta insanlar gibi olmak popüler olmuş durumda.

İnsanlar aldatmanın adını "heyecan" koymuş.
    "Nude atmak" diye bir kavram çıkmış.Herkes birbirine çıplak foto gönderiyor ve bunu sorunca "normal" diyebiliyorlar.

Çevremdeki ilişkilere bakıyorum iki tarafta ayrı flörtleri var ve birbirinden saklıyorlar.
    Hergün yüzünü gördüğüm insanların ertesi gün ifşasını,nude resmini görüyorum.

Evliyken başka biriyle yatmanın adı "kaçamak" olmuş.

Kimseye güvenmiyorum.Bütün bunlar cinayet sebebi bana göre.Millet ne kadar geniş böyle.Evliliği geç,flört dahi istemiyorum.

Edit : Bir rezillik daha yaşadım an itibariyle.Size yemin ederim daha az önce üniversitede sınıfta olan hergün konuştuğum birinin ifşasını gördüm.Arkadaşıma atmış kanıtlı gördüm.Göğüslerini ve cinsel organını çekmiş atmış.Ben daha da birşey demiyorum inanmak size kalmış ama kanıtlarıyla birlikte görüyorum.Bahsettiğim kız da kapalı birisi.

Edit : Bir ifşa daha gördüm.Bizzat tanıdığım 4 kişinin ifşasını biliyorum.Yanlış anlamayın kızlar her önüne gelene nude atmıyo ama belli kişilere atıyolar ve ben belli kişileri tanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63340B9F6 -- 30 Ağustos 2018; 23:33:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eski sevgilim, ''şu an nişanlandığım çocuk çok iyi birisi onunla aynı odada kalmama rağmen bana hiçbir şey yapmadı.'' sözünden sonra tüm kızlardan umudumu kestim herkes birbirine yalan söylüyor, boş umut veriyor süründürüyor bir de üstüne sana gösterdiğim iyiliği kimseye göstermeyeceğim falan diyor, teşekkür ederim nişanlanman fotoğraflarını boy boy herkese dağıtman büyük bir iyilikti... böyle kızlardan demiyorum ama insanlardan artık uzak duruyorum ben kimseye istemediği bir şey yapmadım onlar da el tutup, öpüşmekti aklınıza ekstrem şeyler gelmesin, ben kimseye istmediği bir şey yapmadım ama bu kız neler yapmıştır onu allah ve kendisi biliyor çok üzüldüm, aptal gibi çok koştum ama gereksizdi hepsi spora başladım diyetisyenim, iyi bir vücuda sahip olup tüksek lisans yapıp aynı okulumda ders vermek istiyorum madem bu işler parayla statüyle oluyor hanımefendilere göre tüm düşmanlarıma göstereceğim beni seven biri çıkmazsa da bu şekilde bekar bir erkek nasıl yaşarsa (nasılını çok iyi anladınız) öyle yaşayacağım, bazı insanlar çok zannediyor her istediği olacak, dünya kendi etraflarında dönüyor, gitsinler o zaman istedikleriyle olsunlar benim kimseden bir umudum yok siz de sizi sevmeyenlerle, bir gün böyle öteki gün şöyle olanlarla olmayın iki yıllık nefretimi son yaşadığım olayla bu şekilde kusuyorum ama gerçekler bu sen seversin emek verirsin, başka biri gelir instadan faceden yürür kız da yüzsüz gibi bunu sana karşı kullanır (bu da geçen yıl yaşadığımdı) kısacası çocukça bir oyunun olduğunu düşünen karaktersizlere selamlar size oyununuzda kolay gelsin ben surrender çekiyorum
  • maalesef öyle,o kadar yüzyıl varken iğrenç bir yüzyıla denk geldik,insanların pislik,iğrenç ve sapık olduğu yüzyıla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes birbirine çıplak fotoğraf mı gönderiyor ?
    Bana niye kimse göndermedi ???
  • Abartmayın yahu. Cuckold dediğin şey hep vardı, adı gavatıktı. Bu canlılar sadece çok az yüz binde bir olan canlılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Herkes birbirine çıplak fotoğraf mı gönderiyor ?
    Göndermesin zaten bırak ne yapıcan

• Bende yaklaşık 8 ay önce 2 sevgilim vardı biri üni okudgum şehirde diğeri yaşadığım şehirdeydi bi şekilde 2 side bitti nasıl bi beddua aldıysam 8 aydır sapım 😂

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Sen resimlerini doğaya sal önce kısa süre içerisinde başkalarının resimleri de gelir sana

• Günaydın daha önce neyde yaşıyooodun şennnn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bununla ilgili konu acmistim kimse iplememisti. Her şeyden sıkılıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Sen resimlerini doğaya sal önce kısa süre içerisinde başkalarının resimleri de gelir sana
    İsteyen bir bağyan varsa gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

Bununla ilgili konu acmistim kimse iplememisti. Her şeyden sıkılıyoruz.
    İplenmeside umrumda değil hocam güven kalmadı kimseye.Normal hayata adapte olamıyorum.Karşı cinsle iletişimi kestim.Hemcinslerim zaten milleti düdükleme derdinde.

• adam sonuna kadar hakli lan .d nude atmak nedir abi hahaha

• Vücudun politikleşmesi
  • turkıye gızlı amsterdam dıyorum da ınanmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Herkes birbirine çıplak fotoğraf mı gönderiyor ?
    Bana saat başı 1-2 atıyolar knk sana gelmiyosa eğer forward'larım bundan sonra gelenleri
    O değil de eski ekiple ne gartic.io oynardık be revenge, funky'den hiç haber yok galiba :/
  • cok haklısın ama. ben sosyallesmekten nefret edıyorum ınsanların cogundan haz etmıyorum. sonucunda kendımı reelden soyutladım senelerdır dısarıya cıkmıyorum odadmdan cıkmıyorum. bazen 6-7 ay bakkala bıle cıkmam. reel hayata karısmak sosyallesmek cartlar curtlar mıdemı bulandırıyor. gumumuz ılısklerı desen komık ve ıgrenc. arkadaslıklar desen farksız. mıde bulandırıcı hepsı. keske omur boyu evden odamdan cıkmayacak sekıl de yasayacak ımkanım olsa. reel hayata atılırsam kendımı oldurmeyı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 17 Ağustos 2018; 12:42:54 >
  • Biz 3 arkadasiz Dostlugumuzda 17 yili geride birakti. Daha dun arkadasimin biri ile bir seyler ictmek icin bag evine gittik.

Ve oraya diger arkadasimiz geldi. Yaninda bir kadin ile. Ve bu kadin evli..

Daha neler var neler...

İnsan evlenince eve kamera yerlestirme fikri,hicte ucuk gelmiyor aslinda.

Bunun adi igrenclik,kalitesizlik,karaktersizlik.

Ustelik konuda bahsedilen tum argumanlar normalize edilmeye calisiyor.

Bu kadar genis olan var ise,bir zahmet uzay boslugunda kendine yer arasin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.