Şimdi Ara

İlgezdi Videosunu Paylaşan Eski Çalışana Dayak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sosyal medyada CHP'li milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi'nin terörist cenazesine gittiğini gösteren bir video paylaşan eski Ataşehir Belediyesi çalışanı 44 yaşındaki Şehmus Gülerce, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin koruması tarafından dövüldü.

Bir yıl önce işten çıkarılan Şehmus Gülerce, Ataşehir Belediyesi'nde şofördü. Geçenlerde boşandığı eşi Filiz S. (42) de aynı belediyede güvenlik memuruydu. Onun işine de 3 ay önce son verildi. Halen birlikte yaşayan iki çocuk sahibi çift, geçim derdindeyken büyük bir şok yaşadı. Gülerce, 15 Mart'ta milletvekili İlgezdi'yle ilgili bir video paylaştı.

GAMZE İLGEZDİ'NİN TERÖRİST CENAZESİNDEKİ VİDEOSUNU PAYLAŞTI

Video, milletvekilinin Kobani'de geçen yıl öldürülen terörist Aziz Güler'in cenazesine katıldığını gösteriyordu. İddiaya göre; İlgezdi'nin koruması Hamit Ş., Gülerce'yi "Videoyu sil. Silsen de silmesen de sana sıkacağım" diye tehdit etti. Gülerce de başına dert açmasın diye videoyu sildi.

İLGEZDİ'NİN KORUMASINDAN DAYAK YEDİ

Ancak dediğini yapan koruma, aynı günün gecesi Esatpaşa'ya konuşmak için çağırdığı Gülerce'yi bir arkadaşıyla birlikte dövdü. Ardından da 'Bu olay burada bitti. Konuşursan, polise gidersen seni ve aileni yok ederiz' diye tehdit etti. Olayın ardından darp raporu alan Gülerce, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde şikayetçi oldu.

"KONUŞURSAN AİLENİ UNUT"

Şehmus Gülerce, konuyla ilgili şunları söyledi:

"O gün videoyu ilk kez gördüm. Bunca şehidimizin olduğu kritik bir dönemde bu tarz görüntüler beni de rahatsız etti. Paylaştım, görmüşler. Battal Bey'in koruması Hamit Ş. aradı ve 'Videoyu sil' dedi. Sileceğimi söyledim. 'Silsen de silmesen de sana sıkacağım' dedi. Videoyu sildim. Gece yarısı beni görüşmeye çağırdı, gittim. Olay yerine başkanın belediyeye ait siyah koruma aracıyla gelmişti. Silahını çıkarıp kabzasıyla kafama vurdu. Yanında tanımadığım biri daha vardı. Darplardan ötürü düştüm. Sonunda da 'Bu olay burada bitti. Konuşursan, polise gidersen aileni unut. Seni ve aileni yok ederiz' dedi. Darp raporu alıp şikayetçi oldum. İkimiz de haksız yere işten çıkarıldık. Belediye başkanının sekreteri, benden özel işleri için talepte bulunuyordu. Gideceği yerlere benim götürmemi istiyordu. 'Araç resmi plakalı. özel işleriniz için bu aracı kullanamazsınız' dedim. Tartıştık. Beddua etti. Sonra da işten çıkarıldım. Bizim gibi haksız yere işten çıkarılan bir arkadaşımızın davasında şahit oldum. Filiz'in işine tazminatsız son verdiler. Davayı açtık. Ben de dava açacağım. Tehdit nedeniyle aileme zarar gelmesinden korkuyorum".

-----------------------------------------

Kaynak isteyen googleye yazsın bir çok sitede var.
    Olay zaten savcılığa da intikal etmiş.
    Ben şahsen böyle olayların hiç olmamasından yanayım. Malesef sonuç ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POWER64 -- 22 Mart 2016; 9:38:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hadi cevap verin bakalım chpyi teröristlerle doldurdular bence bunlarında dokunulmazlığı kaldırılsın bunlar suçu meşru gösteriyor
  • İyi olmus elalemin esinin videolarindan sanane birader.

Baskanimiz ilgezdi hakli burada

• bugün seçim olsun chp nin temiz yüzde 25 oyu var

chp ne yaparsa yapsın o oyu alır
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Çok fena bir adamsın sen.

• Belediye değil mafya resmen.

• "O gün videoyu ilk kez gördüm. Bunca şehidimizin olduğu kritik bir dönemde bu tarz görüntüler beni de rahatsız etti. Paylaştım, görmüşler....."
  • Bunca sehidin varken , patlamalar varken Bazilarinin nisanini dugununu niye paylasmamis ?

Nedeni belli reklam yapiyor iste

• Demek ki zoruna giden bir şey var, gitmiş adamı dövdürmüş. Adama helal olsun dayak yediği halde her şeyi anlatmış. Bir gün bu terörist cenazesine gidenlerin terörist olarak görüleceği günler gelecek. İNŞALLAH.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

bugün seçim olsun chp nin temiz yüzde 25 oyu var

chp ne yaparsa yapsın o oyu alır

Kesinlikle katılıyorum, ülke değil 2 ye 8 e bölünse o oyu verecek kesim var.
  • bak bilader bu olayi hic bir chp li savunmaz. hic bir chp li de terorist cenazesine giden millet vekilini savunmaz.

bu olaylar olabilir. onemli olan secmenlerin ne tepki verdigir.

soma da madur insanlari doven korumayi akp liler savunur. hatta o korumaya hic bir yaptirim uygulanmaz.

bu olayda ise chp secmeni o korumayi savunmaz anladin mi.

iste fark bu.

• Belediye baskanininda korumasinin da dokunulmazligi yok. Dava acilmasini engelleyen bir sey mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

bak bilader bu olayi hic bir chp li savunmaz. hic bir chp li de terorist cenazesine giden millet vekilini savunmaz.

soma da madur insanlari doven korumayi akp liler savunur. hatta o korumaya hic bir yaptirim uygulanmaz.

iste fark bu.

Kimse'nin Chp'ye oy verdiği yok zaten, Ben dahil Atatürk hatrına oy veriyoruz. Bazıları Chp'yi savunacağım diye, teroristler ile kol kola gezenleri savunduğunun farkına varamıyor. İçimizde ki pislikleri bildikleri halde ihraç etmiyorlar, sonra uğraş dur. Bu algıyı yaratan şimdi ki ekip. Yok arkadaşıymış, çelenk göndermeymiş, katılmaymış, tablo indirmeymiş. Chp o kadar ekip gördü, bunları hiç birisi daha önce yaşanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

quote:

bak bilader bu olayi hic bir chp li savunmaz. hic bir chp li de terorist cenazesine giden millet vekilini savunmaz.

iste fark bu.

Kimse'nin Chp'ye oy verdiği yok zaten, Ben dahil Atatürk hatrına oy veriyoruz. Bazıları Chp'yi savunacağım diye, teroristler ile kol kola gezenleri savunduğunun farkına varamıyor. İçimizde ki pislikleri bildikleri halde ihraç etmiyorlar, sonra uğraş dur. Bu algıyı yaratan şimdi ki ekip. Yok arkadaşıymış, çelenk göndermeymiş, katılmaymış, tablo indirmeymiş. Chp o kadar ekip gördü, bunları hiç birisi daha önce yaşanmadı.

Atatürk'ün hatrına oy vermek nasıl bişey açıklar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuaydin

quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

quote:

iste fark bu.

Atatürk'ün hatrına oy vermek nasıl bişey açıklar mısın?

Chp onun mirasıdır, 3 5 tane dengesiz çıkıyor oy vermemizlik etmeyiz.
    Senin gibiler de bunları destekler, sonra böyle şeyler yapınca, farktan bahseder olur.
    Böyle birşey sorarak, farkını belli ettin zaten.
    Herşeyi geçtim bu nedir.
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeur -- 24 Mart 2016; 12:42:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.