Şimdi Ara

İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
17.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 ay hapis 15 bin lira para cezasına mı tekabül ediyormuş?

• Ne düşünelim hukuk devleti işte

Sonra diyorlar ki VW neden fabrikasını Türkiye'de açmadı bundan dolayı işte kimse hukuk adalet olmayan ülkeye yatırım yapmaz dolar Euro alır başını gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratsx

Bugün küfür edemezsiniz diye ciyaklayanlar önceki Cumhurbaşkanımız Ahmet Necdet Sezer’e ne küfürler ne hakaretler ederlerdi. Her gün hakkında olumsuz yazılar yazar, çemkirirlerdi.
    Ahmet Necdet Sezer,
    Fetöcülere yol vermezdi.
    Devletin kaynaklarını yağmalatmazdı.

Ahmer Necdet Sezer’e küfür edenler. Bunlar iki yüzlü şam şeytanları,
    İnsanlıktan nasibini almamış iki yüzlüler dir.

O adam bu ülkeye fazla idi dostum. Bizim millet sevmez öyle hak hukuk, düzenci adamı. Bizimkiler işi kılıfına uyduranını severler.

Cumhurbaşkanı dediğin yoldan geçerken o trafik duracak, yollar kesilecek. Ahmet Nejdet Sezer nedir lan kırmızı ışıkta duran Cumhurbaşkanı mı olur

• Yazıp yazıp siliyorum...
    Sonra 13 yıllık cezaevi çalışanı olarak "Silivri şimdi soğuktur" cümlesi aklıma geliyor.
    Sussam gönül razı değil, konuşsam kâr etmiyor.
    Ne kadar acı bir şey değil mi, düşündüğünü söyleyememek....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem ne düşünüyorsunuz diye soru sormuşsun.

Hemen düşüncemi söyleyim o halde:

İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 30 Aralık 2020; 21:56:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

İbb'den seçimden önce son 3 ayda alınanlar dışında kimse çıkarılmadı. Onuda seçim öncesi söylediler.

Keza Antalya ve Adana da aynı.

Dümdüz yalan söylüyorsun.

1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D-EX-ter -- 2 Ocak 2021; 0:38:36 >
  • D-EX-ter D kullanıcısına yanıt

Adana özelinde zibil gibi bankamatikçi vardı. Mhp'lilerin klasik yeme alışkanlığı. 1750 kişi çıkarıldı. Zaten kanunun emri bütçenin geçmesi için çıkarılması şarttı. 1200'ü falan seçim öncesi işe alınanlardı.

500'ü bildiğin dümdüz bankamatikçiydi. İşe gelip gelmedklerine bakarak atıldılar. Çoğu Aski'deydi sanırım.

Arada hatalar vardır, çalışanları geri aldılar, örneğin 25 tane kanalizasyon işçisi, arada işe gelenlerde atılmıştı onlar falan hep geri alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 30 Aralık 2020; 22:20:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Adana özelinde zibil gibi bankamatikçi vardı. Mhp'lilerin klasik yeme alışkanlığı. 1750 kişi çıkarıldı. Zaten kanunun emri bütçenin geçmesi için çıkarılması şarttı. 1200'ü falan seçim öncesi işe alınanlardı.

500'ü bildiğin dümdüz bankamatikçiydi. İşe gelip gelmedklerine bakarak atıldılar. Çoğu Aski'deydi sanırım.

Arada hatalar vardır, çalışanları geri aldılar, örneğin 25 tane kanalizasyon işçisi, arada işe gelenlerde atılmıştı onlar falan hep geri alındı.

Açık ve net olarak tc ve telefon numaralarını verebilirim diyorum o 20 kişinin. Diğerleri konusunda bir fikrim yok. Benim tanıdıklarım bunlar. Dediğim gibi her şey öyle uzaktan göründüğü gibi değil yani. Keşke bir Mansur Yavaş olsaydı kendisi. Ya da Ekrem İmamoğlu ama üzülerek söylüyorum ki yanlarına bile yaklaşamaz.

• D-EX-ter D kullanıcısına yanıt

Sizin numarasını verdiğiniz kişiler bankamatikçi olsalar değiliz mi diyecekler?

Benim toplantılarda gördüğüm buydu tartışmalarda. Böyle bir şey varsa yasal yolları zorlasınlar malum yargı zaten bahane arıyor.

• valla açıkçası hiç üzülmedim.Oh İyi olsun da demedim.İlave,ahsen vs hepsi aynı okun sivrisi. Dün düşman oldukları onları terk edip karşı tarafa geçince çok güzel arka çıkıyorlar.O omurgayı şahsen göremiyorum.Bunlar muhalif ya da iktidar yalakası değil.Kendi düşüncelerinin karşıtlarını konu alan sempatizanlar. Bugün Chp li bir vekil Akp ye ya da iktidar tarafına geçsin , iktidar tarafına ait basın kuruluşları onu kahraman ilan ede ede yayınlar ya da tam tersi olsun bu sefer de muhalif kanallar onu kahraman diye yayınlar, içeriklerinde yer verir. Suç bunlarda değil doğruya doğru yanlışa yanlış diyemeyip kendi TAKIMLARININ peşinde amigoluk yapıp bu insanlara prim verenlerde.Yok mu şöyle iktidar ve muhalif yanlışlarını eleştirecek ve birbirlerin hatalarını ortaya koyarak yanlışları nötrlemeyecek biri?
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D-EX-ter -- 2 Ocak 2021; 0:38:49 >
  • Geçmiş olsun diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Siz sevdiklerine hakaret ederseniz onlarda sizin sevdiklerinize hakaret ederler ..

Öyle yok hakaret edip ceza yiyince ciyaklamak ..burada bile hakaret olunca niye koşa koşa şikayet ediyorsunuz ceza alınması için .

Zaten sabah aksam hakaret ediyorsunuz adama. vefat etmiş annesine bile küfürler edildi .ufacık torunlarına bile hakaret ler yagdirildi .yediği hakaretlerin 1 tanesini yeseniz ayağa kalkarsiniz..
    Siz istiyorsunuz ki biz küfür edelim ama bize küfür edilmesin .

Daha neden ceza aldığını bile bilmeden yorum yapıyorsunuz. YouTube kanalında vatandaşın söylediği sözlerden dolayı ceza aldı. Hakaret varsa bile kendi sözleri değil. Ayrıca burada hakaret ediliyor diyorsunuz, öyle olsa zaten onlar da ceza alırdı. Binlerce dava açılmış durumda zaten.

• Eski günleri hatırlayalım ( Not: Bunlara dava falan açılmadı, o yüzden rahatça paylaşıyorum)

İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

• İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

• furandor kullanıcısına yanıt

AKP'liler "adalet"ten falan bahsediyorlar ya çok gülüyorum!

• ADALET VE KALKINMA PARTİSİ!!

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Biraz araştir bakalim neler göreceksin ama sen görmek istemez ancak gözünü kapatır kulaklarını kapatırsin ..yoksa garipler çoluk çocuk aç kalmış umurunda mı ..ne oldu namus sözünüz ?

Daha seçim bitti 1 gün sonra gürsel tekin başladı 4000, bankamtik çalışanı işten çıkarıcaz diye antalyada dur bismillah daha .

Yalan söylüyor. İBB de işten çıkarılanlar uzun süre İBB önünde eylem yaptılar. Pandemi ortaya çıkınca eylem sona erdi.

Orada ki eylemde 10 yıllık 15 yıllık adamlar vardı işten çıkarılmış.

Amadeus İBB ile ilgil bir şey söylüyorsa inanma.

• Treth kullanıcısına yanıt

Amadeus zaten kendide biliyor sırf aman zihniyetine laf gelmesin diye gözlerini kapatıp kulaklarını tikiyorr.

Amadeusa Allah bir desen sırf mahulafet olmak için ona itiraz edecek biri cokda uzatmadim zaten .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.