Şimdi Ara

İlave Tv Arif Kocabıyık ve Kendine Muhabir Hasan Köksoy 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
17.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furandor

Değil mi bunların hepsi yalan hiç kimse işten cikartilmadi bankamatikçi yalanı ile .biraz araştır görürsün ..

Hani namus sözü verdiniz kimsenin aşina dokunulmayacak diye ..garipleri işsiz bıraktınız niye sesin çıkmadı ...

Sadece İBB den 6 bin kişi çıkarıldı .gerisini saymıyorum bile .nerede kaldı namus sözünüz.

Güzel arkadaşım bu yaptığın aşırı partizanlık çok iyi psikolojinin eseri değil. Aklını başına topla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diploması olmayanlar ülke yönetiyor ve burda kalkmış haktan hukuktan bahsediliyor. Ne enteresansınız yaa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar koca milleti aç bırakmış sefalete sürüklemiş biride burada bankamatikçiler işten atıldı diye isyan etmiş.

sizin gibiler olmaz olsun.

• hapocod kullanıcısına yanıt

Keşke aynı cümleyi diğer üye içinde kursaydin

• 11 yıl olmaması beni teselli etti.. geçmiş olsun.

• bi tane sağcı fesli sirk maymunu var böyle videolar çeken, kendi yandaşlarını toplayıp toplayıp galeyana getiren, o bi ceza alıyormu?.. almıyor.. o zaman yargı taraflıdır!!

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Haksızlığa karşı ne kadar duyarlısın ..keşke bu hassasiyetini bankamatikçi diyerek işten cikarilan başta adana olmak üzere Antalya İstanbul da ki işçiler içinde hassas olsaydın ..bankamatikci diyerek sakat olan 2 çocuğu olan birini istem çıkaran baskanlarada böyle hassas olsaydın keşke..çatıya çıkıp ben bankamatikçi değilim diyerek intihara kalkışan garibe de boyle hassas olsaydın keşke .

Eminim bankamatikçi değildir.

İsim ver araştıralım bakalım öyle kuru sıkı yazma. Yüzde 99 sallıyorsun

• Hayır değil. Onun yarısı kadar adam değilsindir sen

• Evet beyler. Gördüğünüz gibi. Akp nin trolleri sahaya çıkmış. Bloklayın geçin. Cevap vermeyin. Bir dh li bunu bilir.

Arif' e üzüldüm. İyi bir insandır kendisi. Muhakkak burayı okuyor ve ona yılma diyorum.
  • Reisin ettiği hakaretleri kimse etmiyor ama hesap verdiği yok

• Arif’e bağış hesabı açılmalı, o cezasını biz ödemeliyiz.
  • Uğraşma bu lavuk partizan.

• hakaret ne ara konuşma özgürlüğünden çıktı
  • Rindaman kullanıcısına yanıt

Bunların hiçbiri tutuklanma sebebi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

İlave TV, Medyali TV, Kendine Muhabir, Sen Ne Dersin, Sade Vatandaş, bunlar 7 / 24 felaket tellallığı, Karalama tarzı röportajar yapıyorlar.

Röportaj dediğin zaten tek taraflı olur, kendin çıkıp direksiyonu ele almazsın, beğenmedikleri yerde sürekli röportaj yaptıkları

kişilere akıl vermeye kalkıyorlar. AKP 7/24 kötülenecek bir parti değil, CHP'de melek değil. Muhalefete karşı bir tane sorusu yok bu adamların.

Buna gazetecilik diyemezsin.

felaket tellallığı konusuna katılmıyorum hocam. halk zaten felaketi yaşıyor. kimsede para yok herkes borçlu. bunu izliyoruz sayelerinde. bana denk gelse sokakta aşağı yukarı benzer şeyleri söylerim yani.

ha diyorsanız para verip röportaj yaptırıyor orası farklı bir konu ama felaket tellallığı yaptıklarını düşünmüyorum.

• Bu arkadaşın vasfı neyki kitap çıkarmış ??

Her muhalif in kendini tepelerde görüp kitap çıkarmasıyla yandaşların ve yalakalık la öğretim üyesi olup ossuruktan kitaplar çıkaranların pek birbirinden farkı yok.

Bu ülkede neden normal insan yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 29 Aralık 2020; 16:27:0 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.