Şimdi Ara

İlanlardaki Tofaş sayısının git gide artması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlanlardaki Tofaş sayısının git gide artması

İlanlardaki Tofaş sayısının git gide artması

• Bu tofaşa binenleri arabalarıyla birlikte presleyip hurdalığa atmak gerekir.. Düşük gelirli olmak suç değil ben de zengin değilim fakat tofaş alana kadar git broadway al spring al, taunus al doğan şahin ne? tam bir subhuman arabası. Bir de tofaşk abarth falan diye stickerlar yapıştırıyorlar falan kekolar
  • 550 tane artmış alt tarafı
  • Ulan şöyle çürüksüz pırıl pırıl vişne çürüğü bir Doğan SLX bulsam alacağım ama çok para istiyorlar. 15-16TL olsa...
  • ooo araba iyi para ediyormuş, dur ben de satayım.

cılar onlar.
  • Bölünerek çoğalıyor.
  • sanayideki demirlerden üretiyolardır kaynakla araçları ondan artmıştır o kadar yada bölünenler kaynaklanıyodur
  • ekonomik sikntilardan dolayi. bunlara binenler genelde asgari ucret ya da bi tik ustune calistigi icin son 1-2 ayda bunalan cok, ihtiyaci olup bu tenekeleri 20.000e satmaya calisiyorlar
  • bölünerek çoğalıyorlar ondandır
  • Bu tofaşa binenleri arabalarıyla birlikte presleyip hurdalığa atmak gerekir.. Düşük gelirli olmak suç değil ben de zengin değilim fakat tofaş alana kadar git broadway al spring al, taunus al doğan şahin ne? tam bir subhuman arabası. Bir de tofaşk abarth falan diye stickerlar yapıştırıyorlar falan kekolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 28 Mart 2020; 21:40:8 >
  • Adolf Hitler 88 kullanıcısına yanıt
    Nick mesaj uyumlu olmuş.
  • İşten çıkarılmış olanların nakit ihtiyacından dolayı olabilir belki.
  • Ötv indirimi bittiğinden hurdaya ayrılmayan araçlar satılığa çıkarılmış olabilir.
  • Alt tabaka kullanıyor bu araclari mecburiyetten oda...onlarin da buyuk kismini ücretsiz izne vs ayirdilR..adamlar napsin lastik mi yesin..satmaya basladilar iste
  • Apaçiler daha başka markalara geçme savaşı veriyorlar da ondan
  • Salgın virüs yüzünden işten çıkarılan insanlar var, maddi durumları fena halde sıkıntıya girdi ondan satıyorlar
  • 3-4 bin liradan fazla verilmez bunlara.Niye bilmem eski arabaların hepsi değerli antika gibi Türkiyede çok para ediyor.Sıfır 90 bin tl ye araba olduğundan haberleri yok.

Bugün gördüm adam 2001 passat a 70 bin tl istiyorEdeceği 7 bin tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Alt tabaka kullanıyor bu araclari mecburiyetten oda...onlarin da buyuk kismini ücretsiz izne vs ayirdilR..adamlar napsin lastik mi yesin..satmaya basladilar iste
    mecburiyetten degil kekoluktan kullaniyorlar. benzer fiyata onlardan daha guzel alternatifler var

Şu haberi bir okuyun
    turkiyegazetesi.com.tr
    İkiye ayrılan otomobilden sağ çıkan sürücü konuştu: 'Yanıma gelenlere arabanın arkası nerede diye sordum'
    https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/668074.aspx

Gidip yine Tofaş almış allahın kekolayzırı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 29 Mart 2020; 7:56:42 >

• 99 da şahin almıştım 3 yıl o beni kullandı ,hala sattıp kurtulduğum şükrediyorum
  • Adolf Hitler 88 kullanıcısına yanıt
    Eee akıl beyni terketmiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.