Şimdi Ara

İLANDAKİ ARACA DİKKAT (HASAR KAYDI VAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-2007-model-klimali-camlivan-1.3-multijet-doblo-hatasiz-162633175/detay

5664 'ten sorgulattım 14.000 tl hasar kaydı var adam hatasız ceylan gibi diyor. Bu oto galeriye Dikkat

• sigortadan para almak içindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

sigortadan para almak içindir

arabayı 16.000' e bırakıyo hasar 14.000 tl
  • Plakaya fazla güvenmeyin bazen hasarsız olan araç plaka sorgulayınca hasar kayıtlı gözükebilir
  • onden yemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgilendirdiğiniz için teşekür ederim
  • Şu anki hali "hasarsız bir ceylan". Kaza yaptığı gün görseydiniz fil tepmiş zannederdiniz
  • arkadaslar bu konu hakkinda benimde kafam karisik mesela aracimi satacak olsam ufak tefek her seyi yazmalimiyim . Ornegin karsta kar birikmesi sonucu iki defa motor koruma plastigi dustu kaskodan yaptirdim. ayni cukura hem on jant hem arka jant dustu hafif yamuklukolmasina ragmen kaskodan ikisinide yenilettim. Tas sicramasi nedeniyle on tamponda iki tirnak buyuklugunde delik vardi birazda en allta kar surtmesinden dolayi boya kalkmasi ben yine kaskodan yenilettim simdi ise arka tampona surtmusler onu bile degistirebilirim. Ama bazilari boyle seyleri cebinden yaptirip sonrada enayi avina vikiyolar. Ben kendime soz verdim eger satmak istersem arabamin yapilan herseyini yazicam .insallah alirkende ole bi saticiya denk gelirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grejuva007

Plakaya fazla güvenmeyin bazen hasarsız olan araç plaka sorgulayınca hasar kayıtlı gözükebilir

Babam sorguladı arabanda 14.000 hasar çıktı dedi şaşırdı bir kaç saat sonra ben aradım ;
    + Arabada hasar var mı?
    - ''Yok abi olur mu öyle şey ceylan gibi hiç bir sorun yok '' cevabını aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.