Şimdi Ara

ilan hakkinda düşünceleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi gunlerhttp://www.sahibinden.com/189857243 ilandaki araba hk düşünceleriniz nedir arkadaşlar fiyatı ve modeli hk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capkinersin -- 3 Aralık 2014; 14:22:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Fiyat yüksek.

Ederi nedir hocam peki??

• quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

quote:

Fiyat yüksek.

Ederi nedir hocam peki??

Araç Full değil. Biz 2011 model, sunroof bixenon far, tomtom Navigasyon Paketi içeren dizel Fluence'ı 14.000 km'de 49.000'e aldık. 44.000 civarı alınabilir sanırım. Muadillerinin fiyatı ne durumda? O kadar çıktıktan sonra C4 düşünürdüm ben olsam. Ya da gırtlak dolu 308.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 3 Aralık 2014; 15:44:39 >
  • Antalya değilseniz aracı almak isterseniz expertiz işinde yardımcı olabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

quote:

Fiyat yüksek.

Ederi nedir hocam peki??

Araç Full değil. Biz 2011 model, sunroof bixenon far, tomtom Navigasyon Paketi içeren dizel Fluence'ı 14.000 km'de 49.000'e aldık. 44.000 civarı alınabilir sanırım. Muadillerinin fiyatı ne durumda? O kadar çıktıktan sonra C4 düşünürdüm ben olsam. Ya da gırtlak dolu 308.

Evet full degil hocam valla siz cok uyguna almissiniz ama simdi 2. El piyasasi Sapitmis durumda ayni arabaya 5000 lira fazla yazan da var 3000 dusen de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.