Şimdi Ara

İlaç + alkol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
203.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağrı kesici alındıktan sonra kaç saat içinde alkol kullanımı tehlikeli olur?Daha önce kullanan var mı?

• şafti kaydır da sonra gör ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

şafti kaydır da sonra gör ...
    bişi olmaz sadece aldıgın ilacın etkisi olmaz ... apranax üstüne çook içtim rakı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_takur

bişi olmaz sadece aldıgın ilacın etkisi olmaz ... apranax üstüne çook içtim rakı

Alıntıları Göster
    alkol sadece antibiyotik alındıgında tehlikeli olabilir, asprin içip alkol almaya korkma...
  • patlak lastik gibi 8 çizerek yolda yürürsün sonra bir yerde sızar kalırsın,sana dilenci diye para atarlar
    sonra buraya gelir 100 ytl para topladım ne alayım dersin
    sana puanım 9 çok güzel taktik bulmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade8572

patlak lastik gibi 8 çizerek yolda yürürsün sonra bir yerde sızar kalırsın,sana dilenci diye para atarlar
    sonra buraya gelir 100 ytl para topladım ne alayım dersin
    sana puanım 9 çok güzel taktik bulmuşsun
    Yaklaşık 3 ay önce antibiyotik içtikten sonra alkol almıştım.Hayatımın en kötü 1 haftasını geçirdim
    Ağrı kesiciyle tehlikeli olur mu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocb

Yaklaşık 3 ay önce antibiyotik içtikten sonra alkol almıştım.Hayatımın en kötü 1 haftasını geçirdim
    Ağrı kesiciyle tehlikeli olur mu bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    normalde bişey olmaz.en fazla 1-2 gün miğden yanar.
    (tabiki sadece ağrı kesici ile içersen.antibiyotikle içersen şaftın kayar usta demedi deme)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

normalde bişey olmaz.en fazla 1-2 gün miğden yanar.
    (tabiki sadece ağrı kesici ile içersen.antibiyotikle içersen şaftın kayar usta demedi deme)

Alıntıları Göster
    Bişey olmaz bol bol deneme fırsatım oldu ağrı kesiciyle.Başın ağırır ağrı kesici alırısn geçmez ağrı,üstüne bir kadeh jeambeam içerin hiçbirşeyin kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BestM

Bişey olmaz bol bol deneme fırsatım oldu ağrı kesiciyle.Başın ağırır ağrı kesici alırısn geçmez ağrı,üstüne bir kadeh jeambeam içerin hiçbirşeyin kalmaz.

Alıntıları Göster
    Sabah 11 civarında almıştım ağrı kesiciyi.Akşam 5 gibi falan vodka içeceğim.Bir sürü haber okudum.Genelde antibiyotik ile tehlikeli diyorlar.Ama hala arada kaldım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Sabah 11 civarında almıştım ağrı kesiciyi.Akşam 5 gibi falan vodka içeceğim.Bir sürü haber okudum.Genelde antibiyotik ile tehlikeli diyorlar.Ama hala arada kaldım :S

Alıntıları Göster
    Alkol alınca ağrı falan kalmaz ne ağrı kesicisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2F5323DB8

Alkol alınca ağrı falan kalmaz ne ağrı kesicisi

Alıntıları Göster
    İlaçtan ilaca ve alkolün miktarına göre değişir. 2 kutu biranın 3 saat sonrasında interneti araştırarak kullanmam gereken antibiyotiği korka korka kullandım. Burada yazdığıma göre yaşıyorum.

Bazı antibiyotiklerin alkolle bir zararı yok.
    İLAÇTAN İLACA DEĞİŞİR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 5 Haziran 2009; 16:30:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

İlaçtan ilaca ve alkolün miktarına göre değişir. 2 kutu biranın 3 saat sonrasında interneti araştırarak kullanmam gereken antibiyotiği korka korka kullandım. Burada yazdığıma göre yaşıyorum.

Bazı antibiyotiklerin alkolle bir zararı yok.
    İLAÇTAN İLACA DEĞİŞİR...

Alıntıları Göster
    geçen cumartesi akşam 21:00'da rakı aldık dayımla içmeye başladık.
    23:00'de 100mg'lik antidepresan kullanmam gerekiyordu.
    23:00'a kadar 5 duble içtik muhabbetle falan.
    sonra ilacı üçtüm üstüne 1 duble daha içtim.sadece 2 dklık bir göz karartısı oldu başkada birşey olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Radionomy

geçen cumartesi akşam 21:00'da rakı aldık dayımla içmeye başladık.
    23:00'de 100mg'lik antidepresan kullanmam gerekiyordu.
    23:00'a kadar 5 duble içtik muhabbetle falan.
    sonra ilacı üçtüm üstüne 1 duble daha içtim.sadece 2 dklık bir göz karartısı oldu başkada birşey olmadı.

Alıntıları Göster
    uzaktan bi akrabam bu şekilde ölmüş akşam ilaç almış antibiyotik sanırım rakı sabaha karşı ölmüş hiç tanımıyorum ama dikkat etmek lazım dişçiye gittiğimde biyoloji hocasına sormuştum 8-9 saat sonra iç demişti yılbaşında bir ben ayıktım

• quote:

Orijinalden alıntı: özelders

uzaktan bi akrabam bu şekilde ölmüş akşam ilaç almış antibiyotik sanırım rakı sabaha karşı ölmüş hiç tanımıyorum ama dikkat etmek lazım dişçiye gittiğimde biyoloji hocasına sormuştum 8-9 saat sonra iç demişti yılbaşında bir ben ayıktım

Alıntıları Göster
    ben bi tekirdag acıyodum yanındada cipro diye antibiyotik var onu meze yapıp iciodum bişi olmuyodu :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: KajmerOzzy

ben bi tekirdag acıyodum yanındada cipro diye antibiyotik var onu meze yapıp iciodum bişi olmuyodu :d

Alıntıları Göster
    İlacın prospektüsünde yazanı okusana buraya yazana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

Alıntıları Göster
    en az 5 saat geçmesi lazım aradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kliwaj

en az 5 saat geçmesi lazım aradan

Alıntıları Göster
    Türk filmlerinde çok görmüşüzdür;adam viski kadehi ile ilaç içer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: qraff

Prospektüslerde "ilacı aldıktan sonra en az X saat alkol alınmamalı" gibi bi ifade mi var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Solitare

quote:

Orjinalden alıntı: qraff

Prospektüslerde "ilacı aldıktan sonra en az X saat alkol alınmamalı" gibi bi ifade mi var ?

Alıntıları Göster
    yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

yok

Alıntıları Göster
    Vodka + Bira + Wisky kokteylleri (Hem de sarhoş olacak kadar) ile Seraquel XR, Prozac, Cipralex, Cedrina gibi anti depressan ve sinir ilaçları denedim. Hiçbir yan etkisi olmadı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.