Şimdi Ara

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover [Ana Konu] | PC Exclusive | ÇIKTI! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
16.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuana kadar çıkan patch lerin tümünü yükledim hala rezalet durumda bu beta demodan (oyun diyemiyorum) para istemelerine hala inanamıyorum
  • İyi günler arkadaşlar, ben uzun zamandır singleplay sturmovik oynuyorum, cliffs of dover denedim bilgisayarımda düşük grafikte akıcı çalışıyor, sadece uçakları vurunca çok yavaşlıyor (baya kritik bir nokta) Ayrıca bazı uçakları alamıyorum seçtiğimde masaüstüne atıyor.
    update'lerin hepsini yükleyemedim, şu anda hatırlamıyorum hangisi olduğunu, ama birinde rar'dan çıkarırken winrar hep hata verdi, o update'i atladım.

Genel olarak Sturmovik oyunu için joystick önerilerinizi alabilir miyim? en çok önemsediğim şey hassas olması, şu anda snopy joystick+ snopy direksiyon pedalı kullanıyorum(rudder için) joystick berbat, hassas aşağı yukarı kaydırırken uçak aniden manevra yapıyor düzgün biçimde ateş edemiyorum.

şu anda düşündüğüm joystick'ler

Thrustmaster (model hatırlamıyorum ama "hotas x" modeli tr'de bulamadım, sadece levyeli modeli media markt'da vardı)
    Logitech Force 3D Pro
    Logitech Extreme 3D Pro
    Saitek PS38 Cyborg
    150TL civarı diğer saitek modelleri

60-150TL arası bir joystick arıyorum, yukardakilerden hangisini önerirsiniz? ya da önereceğiniz başka bir model var mı?

• @memoties kontrol ayarlarına gir deadzone yazısı görürsen onu sıfıra indir hallolacak
  • ayarları kurcalamıştım çok az değişti, ama şöyle açıklayım;

uçağın dibindeyim, ateş ediyorum, çok hassas kaydırmam lazım ki crosshair uçağın üstüne gelsin,
    %10 kendime çekiyorum levyeyi, sonra crosshair uçağa yaklaşınca %5 çekmeye getiriyorum, ve birden %100 olarak algılıyor alet %10 civarında. (aletin %10 civarı eğilmiş halleri hep dediğim gibi bozuk, windowsda kalibrasyonda da, %10 büktüğümde %100 algılayıp, %20 büktüğümde düzeliyor. Algılayıcısı fena derecede bozuk.
    Bu da oyunun tüm tadını kaçırıyor, ani manevra yaparken sorun yok ama hassas ayar yapamıyorum, deadzone ayarlarını çok artırırsam problem birnevi çözülüyor, ama bu sefer de uçak yaptığım manevraları geç algılıyor, bu joystick'le mâlesef ayarlamak imkansız.

UP (13.44.05)
  • logitech 3d pro işinizi fazlasıyla görecektir.ff pek tavsiye etmem.
  • Yeni çıkan il 2 mi daha iyi yoksa 1946 olanımi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre2626

Yeni çıkan il 2 mi daha iyi yoksa 1946 olanımi

1946
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre2626

Yeni çıkan il 2 mi daha iyi yoksa 1946 olanımi

1946

Şimdilik... ultrapack 3 de çıktımı, tamamdır.
  • Kimseden ses seda yok, optimizasyon yalan oldu herhalde?
  • ben sorunsuz oynuyorum. ama önce pcyi yeniledim. eski sistemde appcrash hatası alıyordum. sistemi tazeleyince sorun kalktı. fps gayet iyi.. 1946yi 3 sene aralıksız oynadım hala da oynuyorum ama bu bana daha bi zor geldi, uçuşu garipsedim.. yani 1946nın grafikleri değişseymiş de motor aynı kalsaymış sanki daha iyi olurdu
  • konu da öldü, oyun da...
  • bu oyunun steamsiz versiyonu için update'leri nerden yükleyebilirim?
  • bu oyun yüzünden bir daha doğru düzgün oyuncu yorumlarına bakmadan oyun almamaya karar verdim.boşa para verilmiş bir oyun bence.
  • yama falan çıktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meceka90

bu oyunun steamsiz versiyonu için update'leri nerden yükleyebilirim?
    bir sürü patch çıktı ama retail patch ler için link bulamadım ben oyun steam works olduğu için böyle herhalde son patch ler uygulanmış repack indirdim biraz düzelme var ama oyun hala dandik ötesi londra üstünde hd 5970 gibi kartla 5 fps alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurk -- 11 Ağustos 2011; 17:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

bir sürü patch çıktı ama retail patch ler için link bulamadım ben oyun steam works olduğu için böyle herhalde son patch ler uygulanmış repack indirdim biraz düzelme var ama oyun hala dandik ötesi londra üstünde hd 5970 gibi kartla 5 fps alıyorum

şaka gibi yaa cok bekledim bunu ben hayal kirikligi resmen.neyse dcs a10 takiliyorum oda sardi baya

• eee nerdesiniz beyler yok mu bir sturmovikçi şuan steam dan indiriyorum galiba low da oynayacağım
    edit: indi ve oynadım daha doğrusu oynayamadım slayt gösterisi izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BADE5B8A0 -- 13 Ağustos 2011; 19:32:21 >
  • bile bile lades olmuşsun yazdık okadar dimi neyse oleg oyun çıkmadan önce her cuma screenshot yayınlıyordu şimdi patch yayınlıyor önümüzdeki sene bu zamanlar oyun tamamlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurk -- 13 Ağustos 2011; 20:33:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

bile bile lades olmuşsun yazdık okadar dimi neyse oleg oyun çıkmadan önce her cuma screenshot yayınlıyordu şimdi patch yayınlıyor önümüzdeki sene bu zamanlar oyun tamamlanır

Yok bu oyun adam olmaz.yeni oyun lazim. Keske silent hunter gibi olsa
  • Oyun dünyasında beni üzen tek oyun da bu oldu maalesef :(
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.