Şimdi Ara

( İktisat bölümü ) KPSS sınavı hakkında birkaç soru lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, öncelikle İktisat 2. sınıfa yeni geçeceğimi belirtmek isterim.Babam emekli olacak yakında galiba ve aynı zamanda terörden gazi.Sorularıma gelirsek;

1- Babamın gazi olması üniversite mezunlarının girdiği KPSS sınavında etkisi olur mu?
    2- KPSS kalkacak, her kurum kendi sınavını yapacak diyorlar.Ben şimdiden çalışmaya başlamak istiyorum çünkü hedefim var.Acaba hangi İktisat kitabını önerirsiniz?KPSS için.
    3- KPSS 'nin kalkacak olması müfredatı nasıl etkileyecektir?

Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f(x) -- 21 Temmuz 2014; 23:45:26 >

• kardeşim öncelikle kpss kalmayacak en azından 2 sene içerisinde. babanın gazi olması işe yarar bu konuda şimdi değil izin dönüşü sana net bir bilgi verebilirim. şimdiden değil de 3 sınıftan sonra kpss a Grubu kadrolar için normal genel yetenek ve genel kültür haricinde, iktisat maliye muhasebe hukuk sorularının olduğu a Grubu sınavına hazırlanan senin için en iyisi olur, en azından düz memur olmazsın uzman uzman yardımcısı gelir uzmanı müfettiş vs gibi bir kadroya atanırsın. ama şunu kesinlikle biliyorum ki çok çalışman gerekecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdiden başlamayı hedefledim bakalım hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.