Şimdi Ara

İkonik Angry Birds oyunu Google Play'den kaldırılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkonik Angry Birds oyunu Google Play'den kaldırılıyor
    Oyunun geliştiricisi Rovio Entertainment, Twitter hesabından tüm Angry Birds hayranlarına önemli bir uyarıda bulundu: 23 Şubat 2023 tarihinde Angry Birds'ün klasik versiyonu Google Play mağazasından kaldırılacak.

Ayrıca Bkz.Nokia telefonlardaki efsanevi "yılan" oyunu yenilendi

Şirketin diğer oyunlarını olumsuz etkiliyor

2009'da yayınlanan oyun artık Android akıllı telefonlara yüklenemeyecek. Ancak halihazırda oyunu kurmuş olan kullanıcılar, oyunun ilk sürümünün keyfini çıkarmaya devam edebilecekler. Şirket, Rovio Classics: Angry Birds'ün, yeni projelerin popülaritesini olumsuz etkilediğini düşünüyor ve alınan karar da bunun bir sonucu.

Apple kullanıcıları ise daha şanslı. Geliştirici, Rovio Classics: Angry Birds'ün adını Red's First Flight olarak değiştirecek ve oyun yeni bir adla App Store'da kalmaya devam edecek. Ancak önümüzdeki dönemlerde oyunun App Store'dan da kaldırılması olası.

• Bad piggies bence daha güzeldi hatta kontrol ediyim yenisi çıkmış mı

• Diğer oyunlarımıza bakmıyorsunuz, o yüzden bunu kaldırıyoruz ki diğer oyunlarımızın da farkına varın mı demek bu şimdi, yanlış anlamadım değil mi?

• bu oyun yıllardan beri bedavaydı, son zamanlarda paralı yaptılar zaten sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vay be zamanında şehirden gelen çocuk tabletinde açar bizde mahalleli çocuklar başına üşüşür onu izlerdik sonra bende tabletim olmadigi için eve gidip resim defterime bu oyunu çizmiştim hatırlayınca bi kötü hissetim.şimdi bak

• Mi6kullanicisi M kullanıcısına yanıt

apkmirror,pure gibi sitelerden ücretsiz google playden kaldırılan versiyon edinilebiliyor, bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi guzelde eskiden kameralı samsung tv lerde kinect benzeri bir deneyimle oynardık sonradan ortadan yok oldu halbuki harika bir deneyimdi. Neden yok oldugunu bilen varsa yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdc -- 22 Şubat 2023; 21:04:59 >
  • Hala duruyomuyudu o ya İkonik Angry Birds oyunu Google Play'den kaldırılıyor 

• Online oyunların popülerliği arttıkça zaman geçirmelik, ilerlemeli oyunlar tarih olmaya başladı. Yapımcılar da haklı, getirisi yoksa götürüsüde olmamalı kafasındalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.