Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
9
Favori
50.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf bu yüzden sıfır araba aldım. Allah kurtarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu işlerden anlayana bile yelteleniyorsa, hiç anlamayana neler yapíyorlardır 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herkesin bilinçlenmesi dileğiyle desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar..
  • Noldu hocam alabildin mi arabayı geriye, çok geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu yukarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

Ben sadece aracı ve yardımcı olmaya çalışıyorum sana, kimsenin bilmem nesi değilim iki tarafıda dinleyerek yorum yapılsın forumda.. Peki çekici aracı sizin kapının önünden mi aldı yoksa sanayiiden mi aldı? Eğer yardımcı olacaksa bende avcilardayım beraber gidip düzgün bi şekilde konuşalım olayı çözdürelim. Bu arada enişteniz anlatmış sanayiide para harcadığınızı.

Alıntıları Göster
    buda onun çırağı herhalde gelmiş hemen. kardeşim namusunuzla şerefinizle yaşayın. en büyük zenginlik bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

buda onun çırağı herhalde gelmiş hemen. kardeşim namusunuzla şerefinizle yaşayın. en büyük zenginlik bu.

Alıntıları Göster
    Edebini bil öyle konuş ben bu foruma 2006 dan beri üyeyim kimseyi gelip savunmadım olay olan arkadaşa da yardımcı olmak için yazdım. Gerekirse beraber gideceğimizi de söyledim gelip burda laf salatası yapma...

• quote:

Edebini bil öyle konuş ben bu foruma 2006 dan beri üyeyim kimseyi gelip savunmadım olay olan arkadaşa da yardımcı olmak için yazdım. Gerekirse beraber gideceğimizi de söyledim gelip burda laf salatası yapma...

Alıntıları Göster
    Ne isle ugrasiyorsun soyleyip kurtul bence ozaman diger turlu linc edilirsin bu konuda cirak diye

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Ne isle ugrasiyorsun soyleyip kurtul bence ozaman diger turlu linc edilirsin bu konuda cirak diye

Alıntıları Göster
    Ya arkadaşım ne garip adamsınız ya ben alarm firmasındayım 5 senedir. İkizler otoda aracımı yaptırdım muhabbetim var diye yardım etmek istedim gelip bana çırak, onun adamı vs yaptınız iki dk da komedi resmen. İki tarafında dinlettirdim size olay zaten gerekli yerlere gitmiş arkadaşa da beraber gidebileceğimi söyledim ses etmedi daha ne yapayım :) Her neyse kimseye birşey ispatlamak zorunda değilim..

• quote:

Ya arkadaşım ne garip adamsınız ya ben alarm firmasındayım 5 senedir. İkizler otoda aracımı yaptırdım muhabbetim var diye yardım etmek istedim gelip bana çırak, onun adamı vs yaptınız iki dk da komedi resmen. İki tarafında dinlettirdim size olay zaten gerekli yerlere gitmiş arkadaşa da beraber gidebileceğimi söyledim ses etmedi daha ne yapayım :) Her neyse kimseye birşey ispatlamak zorunda değilim..

Alıntıları Göster
    Arkadasim kimsin nesin bilemem..oraya seninle yada baskasiyla gitsem ne olacak ..ond** attigi kaziktan mi vazgececek..hakettigi ucreti mi isteyecek..bunlari yapmayacagina gore kendisini iyi tanirsin senli veya sensiz onunla konusmanin gorusmenin manasi yok..tekefonda konusmayi bilmeyen bir adamla yuzyuzede konusamazsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 31 Temmuz 2018; 22:8:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Noldu hocam alabildin mi arabayı geriye, çok geçmiş olsun
    Polisten haber bekliyorum hocam ifadesini alacaklardi sonrada olay savciliga intikal edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 24 Haziran 2018; 18:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Arkadasim kimsin nesin bilemem..oraya seninle yada baskasiyla gitsem ne olacak ..ond** attigi kaziktan mi vazgececek..hakettigi ucreti mi isteyecek..bunlari yapmayacagina gore kendisini iyi tanirsin senli veya sensiz onunla konusmanin gorusmenin manasi yok..tekefonda konusmayi bilmeyen bir adamla yuzyuzede konusamazsin

Alıntıları Göster
    Her neyse ben yardımcı olamadım hukuksal olarak çözersiniz İnş.

• quote:

Alıntıları Göster
    Eger yazdiklarimi ona anlattiysan ve de o idrak edebildiyse yada zahmet edip forumda yazdiklarimi okuduysa ve soyleyecek baska bir yalani kalmadiysa telefonum onda mevcut..uzlasmak istiyorsa tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 24 Haziran 2018; 20:7:18 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    arada olan arada kalır

dürüst esnaf keser faturayı ister araç sahibi öder ister ödemez verir mahkemeye alır parasını arabayı alı koymak ne demek esnaslığında edebi vardır

• Kesinlikle maliyeyi de başlarına sarın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İkizler oto önder abi aslında çok iyi bir insandır mazda mı kaza sonrası kendisine bıraktım ekstra aracın yanını boyattım her aradığımda bana yardımcı olan birisi aslında bi anlaşmazlık mı oldu acaba ?
    Önder abi sen misin

• Anlamadığım nokta max.200TL tutar diyerek anlaşmaşınız.ekstradan masraf çıktıysa ara sor onayını al sonra yapacaksan yap işini.

İşe bakya 200 300 liralık iş yap 900 lira fatura çıkar bu 900 liralık ne iş yaptın nereye yaptıtdın hangi işlem ne kafar tuttu diyince de doğru düzgün cevap bir alamamak...

Sonuna kadar gidin hakkınız işin peşini bırakmayın inceldiği yerden kopsun artık

• Konu yukari

• bu tarz durumlarda ilk önce tanıdık bulmanız gerekli yetkili servise gitmiyorsanız , içinde para ve benzeri değerli kelimeler içeren konuşmalarda mutlaka ses kayıt programı kullanmalısınız sonradan inkar olmasın diye ki ben kullanmaya başladım esnafım faydasını görüyorum , servis sahibide siteye üye olup rakamlar hakkında mantıklı açıklama yapabilirse biraz daha adil düşünülür ama rakamlar sıkıntılı ve fazla , kırıp dökmeden orta yol bulunur diyorum yinede
  • gelişme : Önd** geçen defa ekiplere kafa tutup gelmeyeceğini söylemişti..Şu an Asayiş kendisini almaya gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 31 Temmuz 2018; 22:9:24 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.