Şimdi Ara

İkinci Elde Dahil 5000 e kadar telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdiye kadar hep iphone kullandım ikinci elden x alıp geçmek aklımda fakat çok pahalı geliyor ikinci elden one plus 6t veya samsung s9+ alıp geçmelimiyim diyede aklımdan geçiriyorum androidin güncelliği vb nasıldır ilk çıktığında 6 almıştım hala kullanabiliyorum akıcı bir şekilde ona göre yorumlarsanız sevinirim

• S9+ yerine Note 9 neden düşünmüyorsun. Ayrıca Huawei Mate 20 pro 2.el bu fiyata bulursun. Ben Note serisi seven biriyim ama kabul edelim Huawei Mate Pro serisi fiyat performans olarak iyi cihazlar. Fiyatı düşûk değil ama Note 9'a ve S9 plus'a 10 üzerinden 8 verirsem Huawei mate 20 Pro'ya 9 veririm. Açıkcası Huawei markasının yeni cihazlarını merak ediyorum. Bazen böyle tutan modellerle tuketiciye kendini sevdiren markalar,ya daha iyisini yapıyorlar,yada bu sevgi ve güveni suistimal edip berbat cihazlar satışa sunuyorlar. Buna LG firması,LG G Pro ve LG G2 serilerinden sonraki stratejisi ile örnektir.
  • Sıfır Note 9 :)
  • U12+ al gec artan paraya da ps4 pro al

Ben 2000den fazla vermem cimriyim ama sen kaşındın o yuzden 3000+cihaz onerdim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

S9+ yerine Note 9 neden düşünmüyorsun. Ayrıca Huawei Mate 20 pro 2.el bu fiyata bulursun. Ben Note serisi seven biriyim ama kabul edelim Huawei Mate Pro serisi fiyat performans olarak iyi cihazlar. Fiyatı düşûk değil ama Note 9'a ve S9 plus'a 10 üzerinden 8 verirsem Huawei mate 20 Pro'ya 9 veririm. Açıkcası Huawei markasının yeni cihazlarını merak ediyorum. Bazen böyle tutan modellerle tuketiciye kendini sevdiren markalar,ya daha iyisini yapıyorlar,yada bu sevgi ve güveni suistimal edip berbat cihazlar satışa sunuyorlar. Buna LG firması,LG G Pro ve LG G2 serilerinden sonraki stratejisi ile örnektir.
    hocam note 9 aşırı büyük geliyor tuğla gibi bir telefon sanki
  • moogliecake kullanıcısına yanıt
    S10e
  • arkadaşlar vermiş tavsiyeleri ama ben 2 şey yazayım
    1- sakın o paralara gidip ikinci el telefon alma bu bi hatadır.
    2- sakın o paralara gidip ikinci el iphone alma bu yapabileceğin en büyük hata olur.

arkadaşların önerdiği sıfır samsung huawei oneplus modellerine bakmanı öneririm oneplus 6t tercihen efsanedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

arkadaşlar vermiş tavsiyeleri ama ben 2 şey yazayım
    1- sakın o paralara gidip ikinci el telefon alma bu bi hatadır.
    2- sakın o paralara gidip ikinci el iphone alma bu yapabileceğin en büyük hata olur.

arkadaşların önerdiği sıfır samsung huawei oneplus modellerine bakmanı öneririm oneplus 6t tercihen efsanedir.
    hocam biraz geç oldu ama sizce x mi mi9 mu peki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.