Şimdi Ara

İkinci el Xbox One alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
7.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ikinci el Xbox one almayı düşünüyorum, nelere dikkat etmeliyiz,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gfbmaxs -- 4 Eylül 2016; 15:07:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pal bölge olmasına dikkat et,benim xbox'ım beyaz sana tavsiyem de beyaz xbox one almandır zira parlak kısmı çizilse bile belli olmuyor,beyaz kasalar bence görüntü olarak da çok daha güzel

Kutusu,faturası olsun alacağın cihazın,şarj kiti ile satılandan bulursan şarj kitlisinden al bir de son tavsiyem cihazın oyunlu olmasına dikkat et,gerekirse 100-200 fazla ver ama oyunlu olsun,zira ülkemizde akk saolsun oyun indirmek işkence

xbox one'ın her modeli sağlamdır,çabuk bozulmaz,ısınma sorunu yapmaz,ses çıkarmaz,o nedenle içiniz rahat şekilde ikinci el alabilirsiniz,garanti konusunda ise sırf garantili diye 300 lira vs fazla vermeyin xbox one'a,o parayı oyunlu cihaza verin

zira yarın bir gün cihazdan sıkılırsanız ve satmak isterseniz oyunlu cihaz para eder

• 360 aldığımda family settings de şifre vardı ve bulanmamıştım one da da aynı olaylar felan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

Pal bölge olmasına dikkat et,benim xbox'ım beyaz sana tavsiyem de beyaz xbox one almandır zira parlak kısmı çizilse bile belli olmuyor,beyaz kasalar bence görüntü olarak da çok daha güzel

Kutusu,faturası olsun alacağın cihazın,şarj kiti ile satılandan bulursan şarj kitlisinden al bir de son tavsiyem cihazın oyunlu olmasına dikkat et,gerekirse 100-200 fazla ver ama oyunlu olsun,zira ülkemizde akk saolsun oyun indirmek işkence

xbox one'ın her modeli sağlamdır,çabuk bozulmaz,ısınma sorunu yapmaz,ses çıkarmaz,o nedenle içiniz rahat şekilde ikinci el alabilirsiniz,garanti konusunda ise sırf garantili diye 300 lira vs fazla vermeyin xbox one'a,o parayı oyunlu cihaza verin

zira yarın bir gün cihazdan sıkılırsanız ve satmak isterseniz oyunlu cihaz para eder

2 tane xbox one buldum.

Biri 2 kollu şarj kitli 16 ay garantili diğeri ise tek kollu 4 adet digital oyuna sahip(gta v, bf hardline, dragon age, unravel ve fifa 16) 15 ay garantili hangisini almak mantıklı.

Ek olarak Ea access almayı düşünüyorum. 2 kollu olanı almak daha bi mantıklı geldi açıkcası ea acces ile oynanıcak 2 kişilik bi çok oyun var

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    2.saydığın konsoldaki oyunlar gta 5 harici ea access de var,yani hardline,unravel,fifa 16 vs yıllık 65 tl'ye kendin alabilirsin zaten

fiyatları aynıysa ilki daha mantıklı,yani 2 kollu olanı al

• quote:

2.saydığın konsoldaki oyunlar gta 5 harici ea access de var,yani hardline,unravel,fifa 16 vs yıllık 65 tl'ye kendin alabilirsin zaten

Fiyatlarıda aynı

Hocam bi sorum daha var.

Ben os4 satıp xbox360 almayı daha sonra ise pc toplamayı düşündüm

Eli yüzü düzgün x360lar 500-600 tl, pc toplama 2500 tl civarı, elimde yeni bir laptop var, oyun için tekrar konsol almayı düşündüm xbox one alırsam pişman olurmuyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

quote:

Fiyatlarıda aynı

Hocam bi sorum daha var.

Eli yüzü düzgün x360lar 500-600 tl, pc toplama 2500 tl civarı, elimde yeni bir laptop var, oyun için tekrar konsol almayı düşündüm xbox one alırsam pişman olurmuyum.

dostum şimdi şöyle pc'ye 2500-3000 lira harcayınca gerçekten iyi görüntü alıyorsunuz,steam gibi bir sistem var ancak esas durum şöyle,pc'de rahat online oynayamıyorsun ki,atıyorum nba,fifa vs oynayacaksın hep hile kullanıyor oyuncular,adam gibi zevk alamazsın yani,laptop'un varsa bence pc toplama boşa,laptop ile özel işlerini falan yaparsın

xbox one'da oyun oynar,film,dizi izlersin eğer xbox one'a verdiğin para 1000 tl'yi aşmayacaksa pişman olmazsın,halo,gears of war,forza,fifa falan oynarsın,xbox one güzel alettir herkese tavsiye ederim

eğer grafik takıntılı biriysen,1080peee 60 fpsss diye tutturan biriysen konsola hiç bulaşma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

quote:

Fiyatlarıda aynı

Hocam bi sorum daha var.

dostum şimdi şöyle pc'ye 2500-3000 lira harcayınca gerçekten iyi görüntü alıyorsunuz,steam gibi bir sistem var ancak esas durum şöyle,pc'de rahat online oynayamıyorsun ki,atıyorum nba,fifa vs oynayacaksın hep hile kullanıyor oyuncular,adam gibi zevk alamazsın yani,laptop'un varsa bence pc toplama boşa,laptop ile özel işlerini falan yaparsın

xbox one'da oyun oynar,film,dizi izlersin eğer xbox one'a verdiğin para 1000 tl'yi aşmayacaksa pişman olmazsın,halo,gears of war,forza,fifa falan oynarsın,xbox one güzel alettir herkese tavsiye ederim

eğer grafik takıntılı biriysen,1080peee 60 fpsss diye tutturan biriysen konsola hiç bulaşma

Benim için grafik= kasmasın yeter şeklinde hocam. Oyunları öyle yok şöyle grafik yok şu fps diye tutturmam. Benim xbox almam en iyisi olur. Öğrenciliği bitirip laptopum işlevselliğini yitirince pc toplarım. Şuan benim gözümü korkutan tek şey akk... onuda katlanıcaz.

Pcde dediğin gibi steamden pes aldım dürüst oyuncu bulamadım gerçekten çok sıkıntılı bir durum pc

Yardımların için teşekkür ederim.

• dostum akk yede çözüm var reklam yapmak için degil ama süperonline in joker akk var 5 tl karşiliginda 1 gün boyunca 100 mps ve ve akk yok oyunlari biriktirip bi anda onu alip indirebilirsin

bide kasali pc iki konsoldan daha iyi pc de korsan oyun diye bişi var online oynamak istedigin oyunlari pc de satin alirsin bf1 gibi

xbox ve ps4 de herşey parali online oynamak için gold yada plus gerek oyunlar zaten kazik gereksiz saglam bi pc topla hocam

eger pc istemiyorum dersen xbox one öneririm

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-xbox-one-acil-335934745/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-xbox-one-bu-firsat-kacmaz-sadece-ps4-ile-takas-olur-328171968/detay

• Arkadaşlar merhaba, kusura bakmayın ben bu konsol konularına yabancıyım. Sizce Teşhirde sergilenen Xbox One satın alınır mı? 2. el ile aynı fiyatta, o yüzden teşhir ürün almak mantıklı geldi? Ek olarak Kinect de alacaım harici olarak, bunuda 2. el almayı düşünüyorum, sizce bunda da kalibrasyon vs sorun çıkar mı?

Teşekkürler.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Ben teşhir ürünündense ikinci eli tercih ederdim sonuçta bilen biri kullanıyordur ama teşhiri bilen bilmeyen herkes kurcalıyor. Ama yine de duruma göre değişir. Mağaza kullanıcıdan daha iyi bakmış olabilir. İki ürünü de inceleyin.

İkinci el de alsanız bir tane sıfır gamepad almanızı öneririm konsol vitrin ürünü ama gamepad kişisel ürün olduğu için ikinci eli pek hijyenik olmaz. Hele teşhir ürünüyse kim bilir kaç kişinin elini terletmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 11 Eylül 2016; 21:39:12 >
  • gultekinlive kullanıcısına yanıt
    Hocam musteri hizmetlerini aradım. Garanti 2 yıl olduğunu, ve 2 hafta internetten alındığı için iade hakkım olduğundan bahsetti. İkinci elde bunların hiçbiri olmayacak. Bence ikinci elde 0 urun gibi para istemeleri çok saçma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın "Live Ban" lı olup olmadığını teyit edin. Güvence almadan satın almayın.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Sebepsiz iade hakkı varsa tabi daha iyi. Hem mağazadan alınacağı için hukuksal dayanağı olacak. İkinci elde bunlar yok.
    Yine de iade prosedürü nasıl oluyor bilmiyorum.

• gultekinlive kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası aradım normal internetten satın alma prosedürü geçerli dedi. Bu arada Bimeks bu firma. İnanmali miyim acaba?

• logistics kullanıcısına yanıt
    Hocam peki onu nasıl teyid edebilirim. Pek anlamam bu işlerden. İlk defa konsol almaya niyetlendim. Onu da kafama kız arkadaşım soktu, kışın evde arada su hareket sensorlu oyunlardan oynariz falan dedi. Çok fazla oynamayacağım için acikcasi sifirina bu kadar para vermek istemiyorum.

• Merhaba arkadaşlar,

Konuyu biraz hortlatmış gibi olucam ama danışmam gereken bişey var.

2 adet xbox one buldum bende.

1= 1 tb + 1 kol + 1 yıl garantili = 600 tl
    2= 500 gb + 2 kol + gta 5 kutulu oyun (garantisi yok cihazın, kutusu ve kulaklığı da yok. kutusunu şehirdışında bırakmış.) = 500 tl (adamın televizyonuda yokmuş evinde o yüzden kullanmıyormuş şuan. Satın almaya gideceğim zaman da deneyemeyeceğim. Böyle de bi durum var.)

Teşekkürler.
  • ImpossibleHeLL kullanıcısına yanıt
    2. seçenek derim ben şahsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hort gibi olucak ama bende xbox one almayı düşünüyorum. Nintendo n3dsxl imla takasla konustugum kisi xbox un sifir oldugunu soyledi ama kutunun jelatini acilmis .Kutunun icinden fotograf istedim her şey düzgün paketli görünüyor. Ancak karşıdakinin çok istekli olması (konuştuğumuz günün akşamı işi yapmak istemesi gibi) beni biraz şüphelendirmedi değil.Xboxu elden alacağım dikkat etmem gereken birşeyler var mı ? (cihazın Tr aral garantili olduğunu söyledi.)

• DefuseHostage kullanıcısına yanıt
    Garanti belgesini muhakkak kontrol et lafta herkesinki garantili ama belge yok. İkincisi bir yerde bi şekilde cihazı test et derim birde yeni mat kasamı yoksa eski parlaklardan mı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.