Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

İkinci El Laptop Tavsiyesi Lütfen Acillll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşım bende Acer Aspire 5755G vardı Photoshop CC, After Effects CC kullanıyordum kasmıyordu bf3,Ac3,Ac4,pes2014, gibi oyunları rahat oynuyo sana önenririrm temiz bir 2. el bulabilirsen en güzel bilgisayarlardanadır. 6gb ram 500gb hdd 15.6" öneririrm... Arkadaşım ben bir tane örnek veriyim ama sadece örnek için link veriyorum Sahibinden.comda temiz bir tane görmüştüm 650 tl fiyatıda uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbehlıul -- 9 Temmuz 2014; 17:01:06 >
  • Hp ve amd aman allahim cinayete tesebbusten iceri atarlar sakin diyim sakın uzak dur satan arkadas asiri sekilde mutlu olurken senin hayatin kararma noktasina doner :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ACER ASPİRE 5742G - CORE İ3 650 senin dediğin gibi olurmu
  • Dell yada toshiba ya yonelebilirsin daha mantikli

• Hocam ben 5755G 'yi kullandığım için güzel diyorum ama ne yalan söyliyim senin dediğin modeli bilmiyorum, Sahibinden .comda güzel temiz bi tane vardı 650 tlye.
  • eyvallah hbehlıul hocam verdiğin linki inceleyeceğim.

peki celebry hocan dell mi toshiba mı?
  • Adamlar ozelliklerini tam yazmamid o yuzden yorun yapamicam cok ama yaklasik ayni i5 lerde cok sorun cikan laptoplar yok i5 olan daha iyi tabiki senin aramalarda biraz kayseri ile kisitli sanirim

• hbehlıul hocam sahibinden de yok sanırım kaldırılmış bir tene var o da 1000 küsür tl...
  • doğrudur celebry hocam acil lazım o yüzden kayseri elden diye. Toshiba tecra modelin sahibiyle konuştum 725 bırakacağını söyledi ama laptop almanyadan gelmiş sıkıntı olur mu ben senin gibi dell toshiba arasında kaldım.
  • Guven esas iste aklina yatarsa al ama hp alma sakin soba niyetinr kullanirsin evde

• up up up arkadaşlar henüz bir karar veremedim celebry arkadaşın dediği hp elendi ama diğerleri arasında kararsızım toshibamı dell mi yarın birini alacağım lütfen yardımcı olun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.