Teğmen
16 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar daha önce sony xperia arc ve ion kullanmıştım ve acıkcasi pek memnun kalmadigim sorunlar yasamıstım. suan z 2 modeli aklıma takılıyor. kullanan kisiler tecrube edenler bana bilgi verebilir mi? avea hat ta 3g kesilmesi ve kapanma takılma arka cam kırılması hassasiyeti problemi yasayanlar yada farklı sorunlar varmı?
Guncelleme sonrasi windows hazirlaniyor bilisayarinizi kapatmayin denen yerde takildi kaldi hala acilmadi alet. Yeniledim tekrar baslattim 3 4 saattir ayni durumda devam. Ne yapabilirim yardim lutfen
Arkadaslar kliksa dan hediye cekim var 600 civari guzel bi foto makinesi onerir misiniz samsung wb1100f ye kotu deniyor sanki siz kliksa dan 600 civari bi oneriniz olursa memnun kalirim yada uygun bisey goremezseniz beni uyarin da almiyim bari samsung u 150 tl indirimim var yorumlarinizi bekliyorum
ozellikleri belli efendim modelde yazılı biraz pazarlık payı bulunur.
Servise gonderdigim xperia arc s telefon aylar once servisten gelmişti 300 tl istediler fakat ben o an icin vermedim. evde bomboş duran telefonu parça niyetine kullanmak isteyen servis şahıs kurum ve kuruluşlar uygun fiyata alabilirler bilgilerinize :))
Hakkında
Meslek: kaptan
Forum İmzası:
celebry
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
TV
Notebook
Packard Bell
Game Center
ea sport fifa 2014
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 267
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 2.744 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.